Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Jeigu kam is vilnieciu reikia muzikantu, turiu keletos demo gavusi, galeciau persiusti, man tai nepatinka jie nei vieni, bet gal kam sakau bus prie sirdies... ax.gif
Atsakyti
Labutis mano vestuves ir sia vasara ir man reikia ivairiu mzikantu klaipėdoje smile.gif aciu aciu
Atsakyti
o musu muzikantai is kauno, toks Mindaugas (buves Nars narys) ir toks Giedrius. Vadinas jie "MG". Mes buvom su jais vestuvese pries k,eturis metus, bet ir tada labai normaliai pravede ir dainavo graziai ir ka tik norejom. Dabar jie daug groja palangoj, kiek zinau per naujus kaune forte svecius linksmino..na man tai jie thumbup.gif
kainuos mums 1000lt. bet jie verti tu pinigu
Atsakyti
uch, man kaip akmuo nuo širdies nukrito - jau, galima sakyti, galutinai sutariau su muzikantais mirksiukas.gif dedu pliusą prie muzikantų
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 01 05, 21:23)
uch, man kaip akmuo nuo širdies nukrito - jau, galima sakyti, galutinai sutariau su muzikantais  mirksiukas.gif dedu pliusą prie muzikantų

jei nepaslaptis kas tokie ir kiek jie ima?
Atsakyti
Parekomenduokit kas muzikanta (-us) Kaune, tokius is pigesniu gerai butu, nes tukstanciu moketi nesiruosiu. Ir aisku butu gerai su rekomendacijom, nes tiesiog telefonu tai galiu rasti ir internete, bet va kai pasako grojo pas mane ar pas drauge ir man patiko, tai daug patikimiau su tokiu zmogum bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 05, 23:57)
jei nepaslaptis kas tokie ir kiek jie ima?



kaip čia tau pristatyti biggrin.gif Jonas (armonika, gitara), Alvydas (birbynė) ir moteris smile.gif (smuikas). nusižiūrėjau juos draugių vestuvėse smile.gif vienose grojo tik Jonas, kitose - Jonas ir Alvydas (tada net piršlų nebuvo - jų vienų užteko wink.gif) dabar, jei ir piršlių nerasiu, vestuvės nesugrius mirksiukas.gif o jei rasiu, sakė su piršliais pasiderins ir dar vieną kitą atrakciją sugalvos mirksiukas.gif
o ima priklausomai nuo sąstato, nuo vietos, laiko ir poreikių tongue.gif


beje, turi ir sintezatorių, jei kam tokio reikia... bet man gyva muzika yra gyva bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 01 06, 15:34)
kaip čia tau pristatyti  biggrin.gif Jonas (armonika, gitara), Alvydas  (birbynė) ir moteris smile.gif (smuikas). nusižiūrėjau juos draugių vestuvėse smile.gif vienose grojo tik Jonas, kitose - Jonas ir Alvydas (tada net piršlų nebuvo - jų vienų užteko wink.gif) dabar, jei ir piršlių nerasiu, vestuvės nesugrius  mirksiukas.gif o jei rasiu, sakė su piršliais pasiderins ir dar vieną kitą atrakciją sugalvos  mirksiukas.gif
o ima priklausomai nuo sąstato, nuo vietos, laiko ir poreikių  tongue.gif
beje, turi ir sintezatorių, jei kam tokio reikia... bet man gyva muzika yra gyva  bigsmile.gif


o jie negali iki Vilniaus atvaziuoti? ax.gif nes pagal instrumentus tai man labai tiktu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2006 01 04, 20:29)
gidryte parasyk konkatktus to Alvydo, aciu  mirksiukas.gif

sorry, kad tik dabar atrasau, bet buvu kelias dienas labai uzimta tai negalejau prisesti prie kompo blush2.gif tai va muzikanto numeris telefono +37068650910 Alvydas Furmonas. sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2006 01 06, 00:21)
Parekomenduokit kas muzikanta (-us) Kaune, tokius is pigesniu gerai butu, nes tukstanciu moketi nesiruosiu. Ir aisku butu gerai su rekomendacijom, nes tiesiog telefonu tai galiu rasti ir internete, bet va kai pasako grojo pas mane ar pas drauge ir man patiko, tai daug patikimiau su tokiu zmogum bendrauti.




o kaip tas muzikantas, kur tel siunciau? kalbejai su juo?
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 01 06, 13:58)
o kaip tas muzikantas, kur tel siunciau? kalbejai su juo?



aha kalbejau bet jis zmogelis yra is Prienu (jei ne maisau su dar vienu) ir neturi jokiu irasu kuriuos galetu atsiusti, tai sutare kad po svenciu susiskambinsim ir susimatysim, siaip is kalbejimo manieru visai nieko pasirode, bet kaip ir rasiau nesinori griebti pirma pasitaikiusi, reikia konkurencijos:) o tu jau matei to savojo vaizdo irasa, gal kokiu komentaru gali parasyt ir aisku kontaktai nepamaisytu.
Atsakyti
QUOTE(Vil'mukas @ 2006 01 06, 15:06)
aha kalbejau bet jis zmogelis yra is Prienu (jei ne maisau su dar vienu) ir neturi jokiu irasu kuriuos galetu atsiusti, tai sutare kad po svenciu susiskambinsim ir susimatysim, siaip is kalbejimo manieru visai nieko pasirode, bet kaip ir rasiau nesinori griebti pirma pasitaikiusi, reikia konkurencijos:) o tu jau matei to savojo vaizdo irasa, gal kokiu komentaru gali parasyt ir aisku kontaktai nepamaisytu.



zinok nemaciau, nes kazkas su juosta ten pas juos pasidare, jauciu ir nepamatysiu smile.gif zadejo parasyti telefona, teks paciai jam skambinti ir kalbetis
Atsakyti