Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai

Tik merginos nepasitikekit fotografu ir operatoriu siulomais muzikantais nepamate ju irasu... mano pazistami taip pasitikejo, muzikantai vis tempe guma su irasu, vis sake, kad neturi siuo metu, bet irasys, perduos ir taip iki vestuviu nedave pasiziureti, tai tikrai buvo ne kas... schmoll.gif visas vestuves gadino verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 05, 15:48)
Labutis mano vestuves ir sia vasara ir man reikia ivairiu mzikantu klaipėdoje smile.gif aciu aciu


Pas mus buvo muzikantai iš Gargždų Tel. 8-652 24271
Laba faini, žodžio kišenėj neieškantis, dainuojantys gerai ir negeriantys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2006 01 09, 12:48)
Pas mus buvo muzikantai iš Gargždų Tel. 8-652 24271
Laba faini, žodžio kišenėj neieškantis, dainuojantys gerai ir negeriantys thumbup.gif



jau jiems skambinau jie uzimti sad.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 10, 09:17)
jau jiems skambinau jie uzimti sad.gif


oho kaip užsirekomendavo, nors kai mes skambinom prieš 7 mėn irgi rūgpjūtį tik vieną mūsų dieną teturėjo jau laisvą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reniss: 10 sausio 2006 - 09:39
visi muzikantai uzimti turbut vestues per velai pradejom organizuoti "tik" pries 7 menesius, doh.gif na bet as nenusimenu as tikiu kad viskas bus labai gerai blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lijo, gal gali parašyt tų muzikantų su birbyne telefoną. Pasirodo, ir man prireiks ax.gif
Atsakyti
Šiaip tai mano pusbrolis yra muzikantas ax.gif , visai giminei grojo vestuvėse. Galimi įvairūs deriniai(instrumentų, stiliaus) . Neperšu, bet jei kam reiks, rašykit i až, duosiu telefoną 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 10, 10:21)
visi muzikantai uzimti turbut vestues per velai pradejom organizuoti "tik" pries 7 menesius,  doh.gif na bet as nenusimenu as tikiu kad viskas bus labai gerai blush2.gif  thumbup.gif

parasysiu keleta kontaktu i az
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2006 01 10, 23:53)
parasysiu keleta kontaktu i az



aciukas
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 01 11, 08:46)

sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos padekite ! Nerandame muzikantu..Skambinau keliems jau uzimti doh.gif Daugaiu lyg ir nezinau numeriu su rekomendacijomis.
Mums gerai butu kad ir pasneket moketu muzikantai, instrumentai tai tinka paprasti..Nereikia smuiko...ir t.t

Mums balandzio menesi reikia verysad.gif

Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Nikota, kokiam mieste tau reikia?
Atsakyti