Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

che, mano vyras toks kurviškai žavingas žiūriu patinka daug kam g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 08 05, 12:26)
che, mano vyras toks kurviškai žavingas žiūriu patinka daug kam  g.gif  tongue.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O man kazkaip nera nuotaikos kazka daryti, kazkaip gal pervargau, ar perdegiau....
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 05, 11:29)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O man kazkaip nera nuotaikos kazka daryti, kazkaip gal pervargau, ar perdegiau....

vadinasi as tau galiu palaikyt kompanija, nes niekam rankos nekyla doh.gif blink.gif galvojau folija sutvarkysiu su centais, zaidimui - kas valdys seimos biudzeta, bet issiemiau, ir nieko nedarau ax.gif doh.gif
Atsakyti
Mergaites, netingekit darykit, ir stenkites pasidaryti kiek imanoma anksciau, nes paskui labai sunku, as neturejau kada anksciau darytis, nes mokslai ir darbai uzpule mane buvo, o dabar lekiu visur issiziojus ir nieko nespeju, pavargus visa ir miego be proto noriu. O liko tik dvi dieneles unsure.gif Taigi tikrai nuosirdziai jums patariu jei turit galimibiu ir laiko darykit, patingesit po vestuviu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 08 05, 11:54)
Mergaites, netingekit darykit, ir stenkites pasidaryti kiek imanoma anksciau, nes paskui labai sunku, as  neturejau kada anksciau darytis, nes mokslai ir darbai uzpule mane buvo, o dabar lekiu visur issiziojus ir nieko nespeju, pavargus visa ir miego be proto noriu. O liko tik dvi dieneles  unsure.gif  Taigi tikrai nuosirdziai jums patariu jei turit galimibiu ir laiko darykit, patingesit po vestuviu  mirksiukas.gif

blush2.gif blush2.gif sugedinai, einu dirbti, kol mazius miega ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 08 05, 12:56)
blush2.gif  blush2.gif sugedinai, einu dirbti, kol mazius miega ax.gif  rolleyes.gif

nenorejau sugedinti ax.gif , cia tik seip mano patarimas is patirties, jau geriau daugiau padirbeti anksciau nei paskutine savaite, nes zinokit ziauriai ziauriai sunku, jau neturiu jegu rytais keltis i darba, akis vos praplesiu
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 08 05, 12:54)
Mergaites, netingekit darykit, ir stenkites pasidaryti kiek imanoma anksciau, nes paskui labai sunku, as  neturejau kada anksciau darytis, nes mokslai ir darbai uzpule mane buvo, o dabar lekiu visur issiziojus ir nieko nespeju, pavargus visa ir miego be proto noriu. O liko tik dvi dieneles  unsure.gif  Taigi tikrai nuosirdziai jums patariu jei turit galimibiu ir laiko darykit, patingesit po vestuviu  mirksiukas.gif

Bet buna dienu lyg tycia, nu niekaip... nieko neistengiu padaryt, o ziurek kita diena ,kai pavarai....


As kazkaip ties zaidimais strigau, nu nezinau kiek ju gamtoj daryti, kiek saleje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Minnra: 05 rugpjūčio 2009 - 12:03
QUOTE(Minnra @ 2009 08 05, 13:02)
Bet buna dienu lyg tycia, nu niekaip... nieko neistengiu padaryt, o ziurek kita diena ,kai pavarai....
As kazkaip ties zaidimais strigau, nu nezinau kiek ju gamtoj daryti, kiek saleje  g.gif

as salej pasiruosiau pora, bet abejoju ar jus suziasim, gamtoj pasiruosiau 8 zaidimus. Kiek spesim tiek, jei geras oras zaidimai zaidziasi smagiai
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 05, 13:02)
Bet buna dienu lyg tycia, nu niekaip... nieko neistengiu padaryt, o ziurek kita diena ,kai pavarai....
As kazkaip ties zaidimais strigau, nu nezinau kiek ju gamtoj daryti, kiek saleje  g.gif


as pokyliuj buvau pasiruosus kelis zaidimus, bet ju neprireike, nes tuo uzsieme muzikantai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 05, 12:02)
As kazkaip ties zaidimais strigau, nu nezinau kiek ju gamtoj daryti, kiek saleje  g.gif

as gamtoj pasiruosiau 9 zaidimus, jei turesim laiko, o salej abejoju ar bus kada ten man tuos zaidimus pravesti, bet kelis pasirasiau, nereikalaujancius daug islaidu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pantera83 @ 2009 08 05, 13:12)
as pokyliuj buvau pasiruosus kelis zaidimus, bet ju neprireike, nes tuo uzsieme muzikantai ax.gif

Pas mus nebus muzikantu, tai vat bandau pati viska organizuoti.

Vienu zodziu lauke reikia daugiau, o gal galit is patirties pasakyt, kurie idomiausiai gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2009 08 05, 13:54)
Mergaites, netingekit darykit, ir stenkites pasidaryti kiek imanoma anksciau, nes paskui labai sunku, as  neturejau kada anksciau darytis, nes mokslai ir darbai uzpule mane buvo, o dabar lekiu visur issiziojus ir nieko nespeju, pavargus visa ir miego be proto noriu. O liko tik dvi dieneles  unsure.gif  Taigi tikrai nuosirdziai jums patariu jei turit galimibiu ir laiko darykit, patingesit po vestuviu  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
dabar taip tingiu jau tongue.gif ir džiaugiuosi, kad likę tik smulkmenos. be to pastaruoju metu ir su sveikata buvo problemų, tai ir gerai, kad anksčiau pradėjau viską biggrin.gif
Atsakyti