Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

o ar ne per daug jau visko? nedaryčiau ir nedarysiu tos kerpamos širdies smile.gif

pagaminau piršlio-persirengėlio paprastute pasą biggrin.gif griūk negyvas vadinasi lotuliukas.gif nes pasižiūrėkite
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 08 04, 21:38)
o tai kur tu ta sirdi desi, jei durys netinkamos?as tai po tevu sutikimo manau daryciau g.gif


Vat man dabar ir kilo klausimas - kur statyt. Supranti as ja issiuvinejau is gelyciu padarytu is traukto popieriaus . atrodo pasakiskai , bet kai pastatau , ji zmogaus dydzio - uzstos tevus
Atsakyti
TAI AŠ - pasakojimas thumbup.gif
smagu, kad pavyko./ tik va pykčiai tarpusavy tai negerai jau schmoll.gif tikiuosi, išvengsime
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 08 04, 21:33)
Sugrizus Jauniesiems i puotos vieta buna padaryti tilteliai kalades , vaiku vystymai ir kita.Perejus sias kliutis Jaunieji prieina prie tevu kurie pasitinka su duona ir druska.As padariau sirdi kuria reikia iskirpti.

  Kaip Jus manot. Jei desiu pries tevus - tai paciu tevu nebus matyti , o jei po tevu - vel gaunasi kazkas ne i tema. Ant duru velgi negaliu nes kavines durys nelebai tinkamos , o be to mes dar kuri laika pabusim lauke.
  Kaip JUS DARYTUTE SU SIRDIM - UZTVARU

As dariau po tevu sutikimo, ispirkimo, jaunieji perkirpo sirdi , perlipo abu ir visas pulkas uz paskos
Papildyta:
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 08 04, 21:45)
o ar ne per daug jau visko? nedaryčiau ir nedarysiu tos kerpamos širdies smile.gif

pagaminau piršlio-persirengėlio paprastute pasą  biggrin.gif griūk negyvas vadinasi  lotuliukas.gif nes pasižiūrėkite

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif cia tai geras
Atsakyti
QUOTE(Minnra @ 2009 08 04, 12:52)
dar karta pabandykit cia

vardas: kaip nikas
slap. ramkam




labai puikios papkes smile.gif gal gali pasakyt su kuo ta siulu popieriu(ar kaip jis ten vadinasi)priklijavai? as toki pati pirkau tik melyna su blizguciu blush2.gif
Atsakyti
Darule, o tai ka pirslys (tavo MB) snekuciuos isleisdamas MB?

Loretida, aciu, gal ir pravers...
Atsakyti
Loretita, tik dabar pamačiau, kad tavo dukters vardas Sandra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 08 04, 21:32)
siandien merginos buvau pasidaugint laikrascio mieste, tai kai pasake kaina, vos neatsisedau doh.gif 100lt. sumokejau doh.gif


Apsurdas schmoll.gif

Patikekit kaip zmones moka uzdirbti pinigus is vestuviu. Puokstuke , kuria ir pati pamerge gali susirist , 3 roziukes ir kelios smilgutes - 30 lt. Susiktas laikrastis , kuris tinka visom pasaulio vestuvem - 1,50 . Ir dar ziurek kad po valandos Jau puokste vos laikosi
Atsakyti
QUOTE(astarna @ 2009 08 04, 21:46)
Vat man dabar ir kilo klausimas - kur statyt. Supranti as ja issiuvinejau is gelyciu padarytu is traukto popieriaus . atrodo pasakiskai , bet kai pastatau ,  ji zmogaus dydzio - uzstos tevus

Pas mane tai buvo pasiuta, tai ja laike rankose kol jaunieji perkirpo ir visi praejo

Papildyta:
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 08 04, 22:04)
Loretita, tik dabar pamačiau, kad tavo dukters vardas Sandra  wub.gif

biggrin.gif nes tu ir sandra
Atsakyti


pagaminau piršlio-persirengėlio paprastute pasą biggrin.gif griūk negyvas vadinasi lotuliukas.gif nes pasižiūrėkite
[/quote]

pasas tiesiog idealus thumbup.gif visa seimyna pasilinksminom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2009 08 04, 15:24)
Svočiutės, pasufleruokit prašau, kokiu momentu vyksta rūtų vainikėlio ir jaunikio gėlytės persegimas iš kairės į dešinę? Bažnyčioje? Lauke prie bažnyčios.



Kai mes tuokėmės, kunigas nieko nesakė ir dabar kai svočiavom neužsiminė, nors jaunoji prieš ceremoniją paklausė kada tas vyksta g.gif Persegėm išėję iš bažnyčios
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 08 04, 22:47)
TAI AŠ - pasakojimas  thumbup.gif
smagu, kad pavyko./ tik va pykčiai tarpusavy tai negerai jau  schmoll.gif tikiuosi, išvengsime

pykciainegerai ir dar tokia proga ir dar kai svetimi zmones girdi...ka jis sake ,as jau uzmirsau.bet tada tai sedau i masina ir sakiau vezkit mane is cia!!! scenariju net kazkam daviau.tai pirmas kivircas per 11 metu tai gal is itampos(o ir pirslys ant drasos buvo truputi paemes) tik ta drasa ne vietoj atsirado biggrin.gif viskas pas mus jau gerai.pas mus pulkui buvo uzsakytas bendras tortas .toks is mazu tortuku sudetas kaip gele.rytoj papasakosiu antra dali.
kaip as dziaugiosi,kad manes jau nera sarasiuky smile.gif ,bet galiu pasakyt,kad taip ruosiantisvisoms bendrom jegom,nepasisekt negali!!!!!!
tiesa,del tos dideles sirdies.as buvau darius kitoms vestuvems ant agro pleveles.nudaziau dazais.bet ji buvo persvieciama ir nelabai matesi.tai arba ja reikia ryskia padaryt,arba kaip dabar merginos pasakoja...klijuotos ir t.t kad neparsisviestu labai
pamergiu tortas stovejo ant saldaus stalo.nebuvo jokiu ceremoniju.jaunieji prase,kad nebutu jokiu rinkliavu.nes jei pamerges nestu tortus tai pabroliams po buteli reiketu det.taip kaip anksciau.muzikantas ir uz marsus nerinko,tik seimininkes stovejo su vandeniu ir ranksluosciu prie duru.joms lauktuviu davem.iki ryt mielosios.nuotauku reikes laukt apie pora savaiciu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TAI AS: 04 rugpjūčio 2009 - 21:44