Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

QUOTE(darule @ 2009 08 22, 18:32)
kita savaite oras bus puikus lotuliukas.gif  thumbup.gif medalius gaminom is medzio, ir paskui klijavom nominacijas mirksiukas.gif

O kaip fainiai jus cia sugalvojot is medzio . mes si karta negaminam jokiu medaliu , antra diena bus laisvu stilium tai ir nesistengiu mirksiukas.gif Nes du kartus pirsliaut per vasara truputi finansiskai sunkoka doh.gif
Man dar iskilo klausimas kiek jus pasiimat degtines buteliu ,kada vestuves mieste , visas veiksmas mieste , kavine mieste . Tai kazkaip galvoju tu uztverimu gal nebus ,nebent tik vaikai g.gif
Atsakyti
sveikos merginos:)
as siaip netaip isikapsciau foto pr pazystamus ir tai ne visas tad kiek turiu ikeliu paziuret nors vestuves jau buvo geguzes 23:) kad su taip mano jaunaisiais neina niekaip susisneket iki galo:) o dbs nusisviecia MB brolio vestuves:) tai vel prisijungsiu i jusu kompanija:)

stai nuoroda musu pirsliavimo:
http://public.fotki..../vestuviu-foto/
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 08 22, 18:43)
sveikos merginos:)
as siaip netaip isikapsciau foto pr pazystamus ir tai ne visas tad kiek turiu ikeliu paziuret nors vestuves jau buvo geguzes 23:) kad su taip mano jaunaisiais neina niekaip susisneket iki galo:) o dbs nusisviecia MB brolio vestuves:) tai vel prisijungsiu i jusu kompanija:)

stai nuoroda musu pirsliavimo:
http://public.fotki..../vestuviu-foto/

Cia vadinasi karta pirsliaves ,negali sustot lotuliukas.gif . As tikiuosi mums gal daugiau nereikes po sios vestuves
Atsakyti
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 22, 16:50)
Cia vadinasi karta pirsliaves ,negali sustot  lotuliukas.gif . As tikiuosi mums gal daugiau nereikes po sios vestuves

ne aciu dievbui mes ne i pirsliu o tik ju pirsliam [padet nes tipo pirsliene pries tai savaitgali kitose vestuves pirsliauja zodziu vel mus i sioki toki kakuliuka stumia nes vestuves toli grazu ne tradicine ir jaunieji netradiciniai tai net nzn siaip pora prikolu kokiu sugalvosiu ir padarysiu. tuo lab kad sia savaite atvaro ta ju pirsliene apsitart tai ziuresiu ka sneks gal daug man kistis nereikes:)


o siaip galvoju kad geguze kur pirsliavom tai fotografas nekoks buvo nes sakykim tokios foto kur pirsliai su jaunaisiais ar tik pirsliai nelabai yra tai manu darba savo nlb atliko nes sveciu ir jaunuju belekaip prifotkino ir tiek na cia man taip atrodo as taip nenoreciau kad man padarytu.
Papildyta:
o as zinok visai sutikciau antra karteli kam nors papirsliaut man visai patiko:)
Atsakyti
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 22, 16:40)
O kaip fainiai jus cia sugalvojot is medzio . mes si karta negaminam jokiu medaliu , antra diena bus laisvu stilium tai ir nesistengiu  mirksiukas.gif  Nes du kartus pirsliaut per vasara truputi finansiskai sunkoka  doh.gif
Man dar iskilo klausimas kiek jus pasiimat degtines buteliu ,kada vestuves mieste , visas veiksmas mieste , kavine mieste . Tai kazkaip galvoju tu uztverimu gal nebus ,nebent tik vaikai  g.gif

uztverimai gali buti tik kokiu muzikantu, ir seimininkiu - kavines, tai mes degtines butelius pasiimsim kokiu tris tiktai, na aisku paskui atskirai stalo issipirkimui mirksiukas.gif manau kad jokiu uztverimu nebuna mieste, nebent kaip sakai vaiki koki ir viskas g.gif
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 08 22, 16:43)

grazios foto thumbup.gif
Atsakyti
Na negaliu sakyt ,kad ir man nepatiko ,visai nieko ,bet kazkaip zinok reikia didesnio tarpo tarp vestuviu ,nes pirmoms ruosiausi kazkaip visai kitaip ,daugiau entuziazmo buvo . O dabar , per menesi turejau vel pasiruost , tai va sitas tris savaites isvis nieko nedariau , o penktadieni tik pradejau galima sakyt ruostis . Viskas jau zinoma . Scenariju ,pakeiciau per valanda atsisedus . Smulkmiu zaidimams daug like nuo tos vestuves . Tai kazkaip visai kitaip jautiesi , net neidomu ,kad nejauciu jokio jaudulio lotuliukas.gif
Jaudinuosi tik del to ,kad galiu as su sveciais nesusikalbet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 22, 16:50)
Cia vadinasi karta pirsliaves ,negali sustot  lotuliukas.gif . As tikiuosi mums gal daugiau nereikes po sios vestuves

as dar nespajau atpirsliauti, bet tikiuos, kad daugiau netex schmoll.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 22, 17:11)
Jaudinuosi tik del to ,kad galiu as su sveciais nesusikalbet  doh.gif

manau kad tokiu sveciu buna visur, ir visada doh.gif lotuliukas.gif bet juk visada buna ir tokiu, kuriem viskas idomu, palaiko tave, tai i juos ir reikia kreip demesi, o ne i tuos, kurie niurzga, nepatenkinti, ar dar kokiu negerumu kamuojami buna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 08 22, 19:15)
as dar nespajau atpirsliauti, bet tikiuos, kad daugiau netex schmoll.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

manau kad tokiu sveciu buna visur, ir visada doh.gif  lotuliukas.gif bet juk visada buna ir tokiu, kuriem viskas idomu, palaiko tave, tai i juos ir reikia kreip demesi, o ne i tuos, kurie niurzga, nepatenkinti, ar dar kokiu negerumu kamuojami buna lotuliukas.gif

Ir as galvojau kad atpirsliavus daugiau nereiks , bet va taip kazkaip gavosi vel lotuliukas.gif .
O del nesusikalbejimo ,tai del to kad jie visi bus rusai,lenkai . Mes vieni pirsliai lietuviai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 22, 17:18)
O del nesusikalbejimo ,tai del to kad jie visi bus rusai,lenkai . Mes vieni pirsliai lietuviai  doh.gif

doh.gif doh.gif nuosirdziai sakau - nepavydziu tau smile.gif itariu kad gali but belengva g.gif tiesa, kuriam mieste pirsliausi? ax.gif pirsliaujam ta pacia diena drinks_cheers.gif mirksiukas.gif as kaune mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 08 22, 19:22)
doh.gif  doh.gif  nuosirdziai sakau - nepavydziu tau smile.gif itariu kad gali but belengva g.gif  tiesa, kuriam mieste pirsliausi? ax.gif pirsliaujam ta pacia diena drinks_cheers.gif  mirksiukas.gif as kaune mirksiukas.gif

As pati sau nepavydziu doh.gif o pirsliauju Vilniuj mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 08 22, 17:43)


thumbup.gif grazu
QUOTE(*zadiv* @ 2009 08 22, 18:18)
Ir as galvojau kad atpirsliavus daugiau nereiks , bet va taip kazkaip gavosi vel  lotuliukas.gif .
O del nesusikalbejimo ,tai del to kad jie visi bus rusai,lenkai . Mes vieni pirsliai lietuviai  doh.gif

as tikrai neiciau pirsliaut i tokias vestuves schmoll.gif
Atsakyti
dekui merginos uz ivertinima:)

o tas jaudulys tikrai turbut tik pirma kart buna manau ir man butu taip pat jei antra kart reiktu eit viskas vietoj biski pakeist scenariju pritaikyt pagal naujus jaunuosius ir tiek smile.gif
Atsakyti