Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XI tema

Sveikutes,

na, MB po vetuviu sako: "tikiuosi, kad mano brolis dar kokius 5 metus neves"... lotuliukas.gif
Nes mums, aisku, tektu pirsliaut...
O dar mano labai artima pussesere teka kita vasara... Tai ji vis man pajuokauja po mano brolio vestuviu: "Na ka, parepetavot, tai..."
Galvoju, o ne... doh.gif lotuliukas.gif

O cia pasimaivymui imesiu koki atviruka-vokeli sukurpiau savo broliuko vestuvems (kur pirsliavom)... blush2.gif

Is priekio...
user posted image
Nugaros...
user posted image
O cia taip susilanksto...
user posted image
O cia taip istiesta...
user posted image
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiurbutis: 22 rugpjūčio 2009 - 20:29
Žiurbutis na atvirukas tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif papasakok, kaip padarei?na bet tavo ir isradingumas wub.gif
Atsakyti
g.gif o as pasakojima pradeja jau naujoje temeleje blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleg69 @ 2009 08 22, 23:13)
g.gif  o as pasakojima pradeja jau naujoje temeleje  blush2.gif  ax.gif

bet šita nebaigta dar biggrin.gif
žiurbuti-atvirukas pasaka thumbup.gif pati sumąstei? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mandra Sandra: 22 rugpjūčio 2009 - 21:53
taip nebaikta, bet ne as sukuriau nauja, o ji buvo auksciau uz shia. kuria pastebejau tik parasius.
Vienu zodziu jauciusi tikrai labai atstumema ir kaip kokia shiukshle. Tad noreciau padekoti toms kuriuos mane palaike ir padejo. Shitam burelyje yra tikrai sauniu mergaiciu thumbup.gif
Begalo aciu aciu aciu...... 4u.gif Jus puikios.
Aciu
Vestuves paviko puikiai, kiek buvo nerimo, tiek dabar dziaugsmo.
Aciu ir ate.
Atsakyti
jolanteleg,kas cia per nuotaikos dabar uzplude,kodel taip jautiesi???ar as cia ko nesuratau...
as jau turiu kruva nuotrauku,bet truputi nusivyliau fotografu.nuotraukose mes lyg pasaliniai...su jaunaisiais nera musu grazios nuotraukos,su visu pulku ir tik baznycioje vienintele nuotrauka.jaunuju graziai padarytos,nieko prikist negaliu,bet siaip,tai man neaaaa.tiesa,yra kelios kur fotografavo mus dviesia su pirsliu,bet arba as prisimerkus,arba pirslys uzsimerkes.jei praso papozout,tai ar neturi tol fotografuot,kol iseitu grazi nuotrauka?suprantu jei netycia pagauta,arba daug zmoniu nuotraukoje...ai,as pasipiktinus,tikejausi geresnio varijanto.jaunas vaikinukas,dar tik pradedantys,bet jo tevai kiek zinau profai.oi,atsiprasau,kad tiek piktumu prirasiau,bet negaliu as vyrui kelinta diena kartot,kad man nepatinka biggrin.gif ir dar nuotraukas mokinuosi ikelt ir nesiseka.laukiu kitos savaites,sake dukterecia pades
Atsakyti
QUOTE(Žiurbutis @ 2009 08 22, 22:28)

Laaabai grazus atvirukas! thumbup.gif wub.gif Man irgi labai rupi, kaip ji pasidarei? g.gif Pasidalink idejomis... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 08 22, 23:10)
jolanteleg,kas cia per nuotaikos dabar uzplude,kodel taip jautiesi???ar as cia ko nesuratau...
as jau turiu kruva nuotrauku,bet truputi nusivyliau fotografu.nuotraukose mes lyg pasaliniai...su jaunaisiais nera musu grazios nuotraukos,su visu pulku ir tik baznycioje vienintele nuotrauka.jaunuju graziai padarytos,nieko prikist negaliu,bet siaip,tai man neaaaa.tiesa,yra kelios kur fotografavo mus dviesia su pirsliu,bet arba as prisimerkus,arba pirslys uzsimerkes.jei praso papozout,tai ar neturi tol fotografuot,kol iseitu grazi nuotrauka?suprantu jei netycia pagauta,arba daug zmoniu nuotraukoje...ai,as pasipiktinus,tikejausi geresnio varijanto.jaunas vaikinukas,dar tik pradedantys,bet jo tevai kiek zinau profai.oi,atsiprasau,kad tiek piktumu prirasiau,bet negaliu as vyrui kelinta diena kartot,kad man nepatinka biggrin.gif ir dar nuotraukas mokinuosi ikelt ir nesiseka.laukiu kitos savaites,sake dukterecia pades

pas mus nors ir senas patyres fotografas buvo as lygiai taip pat pasijutau pamacius foto lyg kokie pasaliniai mes ten butume:)
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Tikrai sugadina nuotaiką tokie "profai". Pas mus tai buvo nuostabūs fotografai thumbup.gif Pripleškino kadrų ir tikrai jautėmės svarbūs wub.gif Vienos pozos bent keli kadrai, visas nuotraukas įrašė į diskus, jaunieji perrašė juos ir atidavė, o tada mes jau patys atsirinkom kokie kadrai mums labiausiai patinka thumbup.gif

Žiurbutis - atvirukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolikė: 23 rugpjūčio 2009 - 10:54
QUOTE(Žiurbutis @ 2009 08 22, 21:28)

O cia pasimaivymui imesiu koki atviruka-vokeli sukurpiau savo broliuko vestuvems (kur pirsliavom)... blush2.gif


tikrai sauniai sugalvojai ir padirbejai mirksiukas.gif
Atsakyti
mes ir gavom diske visas nuotraukas.gal butu kitaip atrode jei butume ziureje padarytas nuotraukas smile.gif dabar laukiu vestuviu filmo.filmuotojas prfesionalas,dirbantis televizijoj.tikiuosi bet ten save pamatyt
Atsakyti
QUOTE(TAI AS @ 2009 08 23, 00:10)
jolanteleg,kas cia per nuotaikos dabar uzplude,kodel taip jautiesi???ar as cia ko nesuratau...
as jau turiu kruva nuotrauku,bet truputi nusivyliau fotografu.nuotraukose mes lyg pasaliniai...su jaunaisiais nera musu grazios nuotraukos,su visu pulku ir tik baznycioje vienintele nuotrauka.jaunuju graziai padarytos,nieko prikist negaliu,bet siaip,tai man neaaaa.tiesa,yra kelios kur fotografavo mus dviesia su pirsliu,bet arba as prisimerkus,arba pirslys uzsimerkes.jei praso papozout,tai ar neturi tol fotografuot,kol iseitu grazi nuotrauka?suprantu jei netycia pagauta,arba daug zmoniu nuotraukoje...ai,as pasipiktinus,tikejausi geresnio varijanto.jaunas vaikinukas,dar tik pradedantys,bet jo tevai kiek zinau profai.oi,atsiprasau,kad tiek piktumu prirasiau,bet negaliu as vyrui kelinta diena kartot,kad man nepatinka biggrin.gif ir dar nuotraukas mokinuosi ikelt ir nesiseka.laukiu kitos savaites,sake dukterecia pades



zinai, kai klausiau nuomones apie suknele, tai norejau sulaukti ir kritikos, parasiusi pasakojima apie vestuves, man neidomi kritika. Tai mandagus zmogus galetu paklaust ar idomi man jo neigiama nuomone.
Matyt vienai cia esanciai narei as nalabai prie sirdies, tai ji bando mane su sudais sumaisyt.
Bet kadangi esu dekinga visoms kitoms, nenoriu aishkintis cia santykiu
Atsakyti