Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

Sveikos,
man irgi rytoj doh.gif
Ką tik grįžaus iš sodybos, kur pasilikau savo rakandų 3 dėžes doh.gif Neįsivaizduoju ar beatsiminsiu ryt kas kur, nors su lapukais visi maišiukai dovanų
QUOTE(inevas @ 2009 10 23, 12:37)
Sveikutės 4u.gif
turiu labai gražius žodžius tėvam, negaliu nepasidalinusi (nors gal tik man jie gražus blush2.gif ), gal kam pravers  mirksiukas.gif

Jei vieną dieną atsirastų noras verkti, paskambinkit man.
Nepažadu jūsų prajuokinti, bet galėčiau verkti kartu...
Jei vieną dieną nuspręstumėt dingti, paskambinkit man.
Nepažadu jūsų prašyti pasilikti, bet galėtume dingti kartu...
Jei vieną dieną nebūtų noro kalbėti, paskambinkit man.
Patylėsime kartu!!!
Bet jei vieną dieną jus paskambintumėt, o aš neatsiliepčiau, vis tiek ieškokit manęs! Galbūt man velniškai reikia jūsų...

Papildyta:
Liudna man čia vienai,  verysad.gif tenka pačiai su savim pliurpti lotuliukas.gif


wub.gif labai gražūs
QUOTE(spaNguolė @ 2009 10 23, 16:56)
L Mano svečiai nelabai norėjo manęs klausyti, tai teko per mikrafono GARSIAI pakalbėti kelis kartus  doh.gif . Tikiuosi tau taip nebus  4u.gif .

šito labiasiai ir bijau, nes pažįstu tik 2 svečius ir jaunuosius doh.gif
Atsakyti
inevas, o man atrodo, kad tokie žodžiai tėvams nelabai cool.gif bet gal čia tik mano nuomonė
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 10 23, 20:04)
inevas, o man atrodo, kad tokie žodžiai tėvams nelabai  cool.gif bet gal čia tik mano nuomonė

aš norėčiau pasakyt savo vaikams tokius, arba išgirst iš jų kažką panašaus wub.gif
Papildyta:
Tegul jūsų širdys primena ąsotėlį,
Sklidiną gėrio ir išminties – saldžiausio pasaulyje medaus.
Netaupykite ir nešykštėkite to medaus žmonėms, medžiams, paukščiams ir žvėrims. Kiek jiems to gėrio ir išminties išdalysite, tiek jo vėl pribėgs į jūsų širdis. Ir širdies ąsotėlis niekada nebus tuščias. Tokios širdies niekas negalės įveitkti, o ji nugalės viską.


Man patiko, gal kur pritaikysit 4u.gif
Atsakyti
Nu gi dar tik 9 vakaro, o aš jau galiu eit į veselę mirksiukas.gif Viskas suruošta, supakuota, jei nepamiršiu, tai eidamas pas kirpėją dar balionų prigriebsiu maišiuką, dėl viso pikto mirksiukas.gif O jei pamiršiu, tai jau tiek to cool.gif
Bet nieko nenufotkinau, bo kortelė aparato užsilenkus, o naujos paieškom nelabai galėjau užsiimt. Gal fotografas ką nupaparacins mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joreta: 23 spalio 2009 - 20:01
QUOTE(joreta @ 2009 10 23, 20:12)

Tegul jūsų širdys primena ąsotėlį,
Sklidiną gėrio ir išminties – saldžiausio pasaulyje medaus.
Netaupykite ir nešykštėkite to medaus žmonėms, medžiams, paukščiams ir žvėrims. Kiek jiems  to gėrio ir išminties išdalysite, tiek jo vėl pribėgs į jūsų širdis. Ir širdies ąsotėlis niekada nebus tuščias. Tokios širdies niekas negalės įveitkti, o ji nugalės viską.


wub.gif wub.gif wub.gif
ruošiuosi krikštynoms, tikrai panaudosiu seneliams, super.
ačiū.
Atsakyti
QUOTE(joreta @ 2009 10 23, 20:59)
Nu gi dar tik 9 vakaro, o aš jau galiu eit į veselę  mirksiukas.gif Viskas suruošta, supakuota, jei nepamiršiu, tai eidamas pas kirpėją dar balionų prigriebsiu maišiuką, dėl viso pikto  mirksiukas.gif O jei pamiršiu, tai jau tiek to  cool.gif
Bet nieko nenufotkinau, bo kortelė aparato užsilenkus, o naujos paieškom nelabai galėjau užsiimt. Gal fotografas ką nupaparacins  mirksiukas.gif

sekmės ryt, bet manau kad viskas eisis kaip iš pypkės mirksiukas.gif . Linksmindama visus nepamiršk ir saves.
Visom svočiutėm ryt, kaip sakoma "ni pucha, ni pira", (čia aš lietuviškom). thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 10 23, 21:34)
sekmės ryt, bet manau kad viskas eisis kaip iš pypkės mirksiukas.gif . Linksmindama visus nepamiršk ir saves.
Visom svočiutėm ryt, kaip sakoma "ni pucha, ni pira", (čia aš lietuviškom). thumbup.gif

ačiux 4u.gif kad aš nusiteikus kaip į darbą, o toks man patinka, tai liūdna nebus. O jei svečiai kokie prietrankos paklius, tai nors pasinervinsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutė,
na kažin kaip sekasi musu mergytėm, bet žinau kad gerai. thumbup.gif

Tiesa svočiutės, o tie žiedlapiai mėtomi tik tada kaip išeina ar galima mėtyt kol nueis iki altoriaus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inevas @ 2009 10 24, 14:05)
Sveikutė,
na kažin kaip sekasi musu mergytėm, bet žinau kad gerai. thumbup.gif

Tiesa svočiutės, o tie žiedlapiai mėtomi tik tada kaip išeina ar galima mėtyt kol nueis iki altoriaus? g.gif


Sveika,
siaip barstoma iseinant, taciau jei norit, kad betru jauniesiems einant prie altoriaus baznycioj, tai reiktu pasisneket su kunigu - nes nelabai leidzia... Mes norejom daryt, tai liepe jei jau taip norit po ceremonijos patiems isluot, nes po jusu dar 3 vestuves... tai reiktu viska suderint bet siaip gaima smile.gif

Atsakyti
Labi,
QUOTE(inevas @ 2009 10 24, 14:05)
Sveikutė,
na kažin kaip sekasi musu mergytėm, bet žinau kad gerai. thumbup.gif

Tiesa svočiutės, o tie žiedlapiai mėtomi tik tada kaip išeina ar galima mėtyt kol nueis iki altoriaus? g.gif

aš jau po visko thumbup.gif įspūdžiai vėliau gerai mirksiukas.gif
galima ir prieš, ir po wub.gif
QUOTE(pelika @ 2009 10 24, 14:45)
Sveika,
siaip barstoma iseinant, taciau jei norit, kad betru jauniesiems einant prie altoriaus baznycioj, tai reiktu pasisneket su kunigu - nes nelabai leidzia... Mes norejom daryt, tai liepe jei jau taip norit po ceremonijos patiems isluot, nes po jusu dar 3 vestuves... tai reiktu viska suderint bet siaip gaima smile.gif

paprastai bažnyčiose būna tokios moterys (bent jau Žemaitijoj), kur prižiūri švarą ir tvarką bažnyčioj, kunigo paklausiat, kur ji yra, užmokat tai poniai ir barstot, ką norit. Po viskam ji sušluoja mirksiukas.gif Aišku, galima ir patiem šluot, bet tadu reik šluotą vežtis, nors paskui galima žaidimams panaudot ją lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as jau po smile.gif na tikrai buvo baisoka ir nedrasu, bet viskas pavyko, labai smagu buvo su pazadu tortu, kai mazas berniukas pazadejo ateit i svecius kaskart su bonka lotuliukas.gif muzikantai labai faini buvo, visi buvo pritrenkti kai jaunieji shoko savo superni valsa, remiksuota su keletu kitu gabalu:) o mano ir pirshlelio vietoj polkos shoktas crazy dance'as visus labai prajuokino, irgi buvo jega. daugiau ispudziu savaites begyje, aciu visoms jums uz pagalba, viska ka dariau is supermamu buvo nauja ir niekam nematyta. jus nuostabios!!! thumbup.gif
Atsakyti
Mes su MB irgi antrą kartą šiemet atpiršliavom penktadienį. Nors laiko ruoštis turėjom labai mažai, bet viskas pavyko labai šauniai, dauguma svečių išvykdami su mumis ėjo atsisveikinti ir dėkojo už šaunią šventę thumbup.gif
Muzikantai visiškai nesikišo, nei vieno žaidimo, jokios savo programos neturėjo, o kai mes žaisdavom žaidimus eidavo gert kavos ir net foninės muzikos neįjugdavo. doh.gif Tai mes jų paprašėm tik "Karti karti" suorganizuot ir pasaką padėt sekt, o visa kita vyko buvo tik mūsų su MB darbas.
Atsakyti