Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmas nėštumas - 2

QUOTE(musiushka @ 2009 08 18, 23:45)
Uj negaliu mamytes ..niekaip nesuprantu savo vyro..isvyko jis penktadieni..nuo tada nei vienos zineles nei ryte nei vakare..parasiau jam aciu kad apie mus galvoji,mes ir taves pasilgom..Zinot ka jis man atrase-aciu kad duodi man ramybe  verysad.gif
as cia nervinuos kad uzsieni jis buna ir t.t. o stai gaunu tokia zinute.. schmoll.gif
Ir sako nesinervuok zmogau... cray.gif  cray.gif


Kazkoks idomus tas tavo vyras? g.gif

O tai vakar nepabaiget senos temeles ir jau ziuri i naujus namus perbegot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 08 18, 20:34)
Na, tai kur visos mamytės? 4u.gif
Norėjau paklausti ar nesapnuojat jau didelių pilvukų, gimdymo ar kažko panašaus? ax.gif Aš jau kelis kartus sapnavau, kad gimdau ax.gif vieną kartą sapnavau kad pradėjau kraujuoti, o gydytoja manęs nepriėmė ir neapžiūrėjo  verysad.gif tada pabudau labai išsigandusi sad.gif o maloniausia sapnuoti, kai savo lėlytę jau supu ant rankų wub.gif


Nu as paskutiniu metu tik erotinius sapnus sapnuoju lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2lia @ 2009 08 18, 20:34)
Na, tai kur visos mamytės? 4u.gif
Norėjau paklausti ar nesapnuojat jau didelių pilvukų, gimdymo ar kažko panašaus? ax.gif Aš jau kelis kartus sapnavau, kad gimdau ax.gif vieną kartą sapnavau kad pradėjau kraujuoti, o gydytoja manęs nepriėmė ir neapžiūrėjo  verysad.gif tada pabudau labai išsigandusi sad.gif o maloniausia sapnuoti, kai savo lėlytę jau supu ant rankų wub.gif


As tai kazkada sapnavau, kad gimdau, bet taip viskas lengvai praejo rolleyes.gif
O po to jau maciau kaip supuoju maziuka ant ranku thumbup.gif
Ir puikiai pamenu, kad tai buvo berniukas, o jau toks grazutis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LINUTE24 @ 2009 08 19, 07:55)
Kazkoks idomus tas tavo vyras?  g.gif

O tai vakar nepabaiget senos temeles ir jau ziuri i naujus namus perbegot rolleyes.gif


Nieko nenoriu sakyti musiushka bet tu gal nereisk priekaistu tam savo vyrui. gal jam tikrai dabar yra toks laikas reikia apgalvoti ir panasiai. Maniskis irgi isvaziavo tris paras nebuvo ziniu ir nervas eme, paskui kazkaip nusiraminau ir jis atsiliepe kad negalejo nusipirkti norvegiskos korteles, tai kazkaip as ramiai i tokius jau vyru "bajerius" ziuriu, o dabar tai isvis jau kai nervuotis negalima, numoju ranka ir galvoju nu ir tegu, ko man cia nervuotis mirksiukas.gif Taip kad megaukis ir tu ramybe mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

QUOTE(Apelsinka @ 2009 08 19, 07:07)
Nu as paskutiniu metu tik erotinius sapnus sapnuoju  lotuliukas.gif

as tai sianakt labai baisu sapna sapnavau.. fee..
Papildyta:
niu tai kur visos tupit? tikriausiai jau naujoje temeleje? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lvingelyte @ 2009 08 19, 08:27)
Labas rytas smile.gif
as tai sianakt labai baisu sapna sapnavau.. fee..
Papildyta:
niu tai kur visos tupit? tikriausiai jau naujoje temeleje?  lotuliukas.gif


As tai vis bandau sita damusti biggrin.gif Visos miega tikriausiai smile.gif

O jau man 14 savaite prasidejo. Kazkaip greit tas laikas eina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apelsinka: 19 rugpjūčio 2009 - 07:34
QUOTE(Apelsinka @ 2009 08 19, 07:29)
As tai vis bandau sita damusti  biggrin.gif Visos miega tikriausiai  smile.gif

smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Apelsinka @ 2009 08 19, 07:29)
O jau man 14 savaite prasidejo. Kazkaip greit tas laikas eina ax.gif

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apelsinka @ 2009 08 19, 09:29)
As tai vis bandau sita damusti  biggrin.gif Visos miega tikriausiai  smile.gif

O jau man 14 savaite prasidejo. Kazkaip greit tas laikas eina ax.gif


Labas rytas 4u.gif
norejau paklausti, Apelsinka, ar jau matai kokius isorinius pilvelio pokycius? Ar jau matosi, kad leliuka nesioji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva 87 @ 2009 08 19, 08:44)
Labas rytas 4u.gif
norejau paklausti, Apelsinka, ar jau matai kokius isorinius pilvelio pokycius? Ar jau  matosi, kad leliuka nesioji? ax.gif


na kai as buvau bisky svorio priaugus pries nestuma. Ir buvau jau susiruosus po atostogu sportuoti, o po to suzinojau kad laukiuos, tai man ant liemens matos ir pagal drabuzius jauciasi, gerai kad dar turiu is senesniu laiku (kai dirbau ir mokiaus) tokias kelnes dideles, kurios man smukdavo, tai dabar kaip tik thumbup.gif bet siaip aplinkiniai dar nesako kad laukiuos smile.gif
Atsakyti
kaip man SM stringa, sakes.. doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti