Įkraunama...
Įkraunama...

Mes vis dar tikime.....

Miela Babanyte, as nei vienos merggaites zodziuose neizvelgiau Jusu dviveidiskumo, o buti bebaimiu, turbut butu nenormalu, kiekvienas zmogus kazko bijo, bijo del savo ateities, del vaiku ateities. Mano tetis labai norejo gyventi ir jis niekada neparodydavo, kad pergyvena del savo ligos, buvo visada nuotaikingas ir optimistas, bet karta mamai prasitare, nera minutes, kad nepagalvociau, kad as sergu. Nebijok nakties, nakti gi sviecia menulis ir zvaigzdes kelia rodo...
Atsakyti
Sveikutės, bendražygės, 4u.gif


QUOTE(Domogintare @ 2009 08 04, 12:14)
Mums reikia tik, kad Tu sveiktum ir pasveiktum, mes norim Tavo sypsenos, dziaugsmu tryskanciu akiu, geruma skleidziancios sirdies  4u.gif

Taip, mums LABAI to reikia, mieliausioji Ugn*Inuke. TIKIME, KAD TIK TAIP IR BUS... wub.gif wub.gif


QUOTE(arune @ 2009 08 04, 13:35)
mergaitės, noriu pasidalint savo nerimu.
Per preitą mėn. nukrito 3,5 kg. Priežasčių tam nėra, valgau kaip įprasta. Niekada nebuvo būdingi tokie svorio svyravimai. na, 1 kg.šen ar ten...O dabar kas kart randu mažesnį skaičiuką. Preitą sav.dariausi VOE, ten gerai. Markerį padarė, norma.

Tiesa, man kaip tau, ADIS: sužinojau tik preitą sav., kad man markeris neinformatyvus. Niekada nerodė, nei kai ligą nustatė, nei kai recidyvas buvo.

Nerimauju, nes daktarė išeina atostogų už 2 dienų. O jei toliau kris? Baisu likt mėnesį be jos globos.  verysad.gif

Nuo kurio galo pradėt ieškot svorio kritimo priežasties?  unsure.gif

Negalvok, Arūne, apie blogiausią. schmoll.gif Jei gausiai prakaituoji, gal tai nuo vartojamų vaistukų? O gal svoris krenta nuo tų prirašytų antidepresantų? Kaip šalutinis poveikis. Tiesiog gal pati nepastebi, valgai , atrodo tiek pat, bet pats maistas pasikeitęs. Pvz, uogos, arbūzai, obuoliukai... Gal dažniau nuo jų vaikštai į wc , ir išbėga tie gramai... Aišku, kaip Adis sako, gerai save apsižiūrėti reikia. O gydytoja žino, kad krenta svoris? ...

***

Šiandien apturėjau irgi stresą. Nuvažiavau pas tėvelius. Šnekučiavomės kambary su mamyte, tik kad nubildėjo virtuvėje. ... Taip širdį persmelkė...Nupuoliau...tėtukas guli po stalu, kėdės išsivartalioję. Tokio ištižimo dar nebuvau buvus - net nesuprantu, ką reikia daryti...Tai širdelę masažuoju, tai bėgu greitąjai skambinti... Šiap ne taip atsikėlėme, o tetukas nori toliau eiti darbus daryti... doh.gif Prakaitas bėga upeliu, visas baltas. Pamatavau spaudimas 45/ 40 blink.gif Kai atvažiavo greitoji - viskas buvo aprimę... Tai poliklinikoj gydytoja sakė, kad greičiausiai nuo vaistukų vienų sulėtėjo pulsas..., bet manęs tai neįtikino. Galime skambintis važiuoti į Klaipėdą (gydytoja davusi tel., jei kas ) , bet tėtukas atsisako kol kas. ax.gif Sumažins tuos vienus vaistukus, gal pagerės, bet žinau , kad anksčiau ar vėliau vie tiek ten reiks vykti...
Kai viskas nuslinko, supratau ir to pasimetimo priežastį. Pirmą kartą tetuką pamačiau tokį bejėgį, kuriam pačiam dabar reikia pagelbėti... O visą laiką jis atrodė žvitrus, stiprus ir jokios pagalbos nereikalingas... Net ne visada paklausdavau, kaip šiandien jaučiasi.... unsure.gif Vis rūpindavomės visi mamyte... unsure.gif O mamytė visai neižtižo, liko blaivi, energinga(gal net per daug)... Šiap ar taip , viskas baigėsi laimingai ... Atsiprašau, kad išsiliejau... ax.gif

Visoms geriausios dienelės... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 rugpjūčio 2009 - 13:28
QUOTE(rasų lanka @ 2009 08 04, 13:52)
O gydytoja žino, kad krenta svoris? ...

Sakiau preitą savaitę, kai buvau. Tada buvo nukritę 2,5 kg. Gydytoja pasižymėjo pas save, ir pasakė, kad 2,5 - tai dar nereikia kreipt dėmesio. Bet va ir toliau krenta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 08 04, 14:59)
Sakiau preitą savaitę, kai buvau. Tada buvo nukritę 2,5 kg. Gydytoja pasižymėjo pas save, ir pasakė, kad 2,5 - tai dar nereikia kreipt dėmesio. Bet va ir toliau krenta  unsure.gif

Ar negali jai pasiskambint iki atostogų ir tai pasakyti, paklausti, ką toliau daryti? Tau pačiai ramiau bus... wub.gif
Atsakyti
Rasų lanka, tėtukui irgi gal per daug susikaupė - karštis, rūpestis dėl mamytės, gal dar tie vaistukai... Tai pirmas ženklas, kad ir jo sveikata ne geležinė. O vyrai - jie savaip reaguoja į stresą, neparodo, kaupia savy. Pas daktarus jų lengvai neišvarysi. Bet kaip nors išviliokit, pasitikrins, bus daugiau aiškumo...
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 08 04, 16:01)
Rasų lanka, tėtukui irgi gal per daug susikaupė - karštis, rūpestis dėl mamytės, gal dar tie vaistukai... Tai pirmas ženklas, kad ir jo sveikata ne geležinė.  O vyrai - jie savaip reaguoja į stresą, neparodo, kaupia savy. Pas daktarus jų lengvai neišvarysi. Bet kaip nors išviliokit, pasitikrins, bus daugiau aiškumo...

Tai kad jis pas daktarus vaikšto sąžiningai nuo 50 metų (dabar jam 69), jau nuo tada permuša širdelę, ar šiaip ji streikuoja. Visi įmanomi tyrimai daryti prieš daug metų Kaune, prieš kelis - Klaipėdoje. Anksčiau nieko nerasdavo, o dabar jau kardiograma kartais rodo ritmo sutrikimus... unsure.gif Vaistukai nuo širdelės ir spaudimo nuolat geriami. Prostata tikrinama ir t.t. Tik, Tavo tiesa, jis kantrus ir nė už ką neprisipažins, kad negerai jaučiasi. Ir šį rytą paklausiau, kaip miegojai, kaip jautiesi, pasakė, kad nebligai, o po kelių minučių išgriuvo... Po viso įvykio pasakė, kad iš ryto buvo nekaip... Susikaupė jam tikrai daug - mamytės liga, begalinis rūpestis ja, tokie darbai, kokių niekad nedirbdavo (pvz. skalbinių lyginimas, maistą išmoko gaminti kaip "virtuvės šefas", o mokėjo tik visokias bulbienikes, kopustienikes su spirgučiais) - na visas "ūkis" ir ruoša ant jo pečių. Padedam ir mes, bet jie neprisileidžia... ax.gif

***
Tai per savaitę nuo praeitos Tau 1kg nukrino?
Ir apie tą nuovargį...Mano mamytė visada nuvargusi po pusryčių būna. Atsikelia - dar nieko , o kai pavalgo, taip ižtęžta, jėgų nelieka... Turi net eiti prigulti ... Ir taip yra pora val. Po to viskas slenka nuslenka, ir kaip nieko nebuvę. Ir taip kas kasdieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 04 rugpjūčio 2009 - 14:26
Tėtukas pavargo, rasų lanka. Kartais sunku suvokt tą ribą, kur dar gali, o kur jau reik pristot. Mano giminaitis vyras 70 m.,besveikatis visai, vistiek "tempia" savo ūkį iš paskutinių, neatsisako nei daugybės gyvulių, nors senai galėjo susimažint. Ir niekieno neklauso unsure.gif

***
Pažiūrėjau, - per mėnesį ir 10 dienų nukrito 4 kg. (rašausi).
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2009 08 04, 17:00)
Tėtukas pavargo, rasų lanka. Kartais sunku suvokt tą ribą, kur dar gali, o kur jau reik pristot. Mano giminaitis vyras 70 m.,besveikatis visai, vistiek "tempia" savo ūkį iš paskutinių, neatsisako nei daugybės gyvulių, nors senai galėjo susimažint. Ir niekieno neklauso  unsure.gif

***
Pažiūrėjau, - per mėnesį ir 10 dienų nukrito 4 kg. (rašausi).

O gal Jus buvote priaugus svorio ir dabar kaip tik geras zenklas, organizmas atsistato i savo vezes. Manau butu blogiau jeigu kristu ne po 4kg., o koks 10 is karto. Musu kaimynas kai susirgo per pora men. 20 kg. numete.
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 08 03, 23:34)

Kaip keista - Ugn*Inė lygiai tokia, kokią aš ją įsivaizdavau, nors nebuvau jos mačiusi... tongue.gif  Ir mažuliukė tokia nuostabi... Joms tikrai turi pasisekti.


Ugn*Ine, o aš kažkaip kitaip įsivaizdavau. Tu labai graži moteris blush2.gif

QUOTE(arune @ 2009 08 04, 12:35)
mergaitės, noriu pasidalint savo nerimu. Kur, jei ne čia...

Per preitą mėn. nukrito 3,5 kg. Priežasčių tam nėra, valgau kaip įprasta. Niekada nebuvo būdingi tokie svorio svyravimai. na, 1 kg.šen ar ten...O dabar kas kart randu mažesnį skaičiuką. Preitą sav.dariausi VOE, ten gerai. Markerį padarė, norma.

Nerimauju, nes daktarė išeina atostogų už 2 dienų. O jei toliau kris? Baisu likt mėnesį be jos globos.  verysad.gif

Nuo kurio galo pradėt ieškot svorio kritimo priežasties?  unsure.gif

O gal verta pasiskambiti, pasitarti, privačiai ką nors pasidaryti? g.gif

QUOTE(rasų lanka @ 2009 08 04, 13:52)

Šiandien apturėjau irgi stresą. Nuvažiavau pas tėvelius. Šnekučiavomės kambary su mamyte, tik kad nubildėjo virtuvėje. ... Taip širdį persmelkė...Nupuoliau...tėtukas guli po stalu, kėdės išsivartalioję. Tokio ištižimo dar nebuvau buvus - net nesuprantu, ką reikia daryti...Tai širdelę masažuoju, tai bėgu greitąjai skambinti... Šiap ne taip atsikėlėme, o tetukas nori toliau eiti darbus daryti... doh.gif  Prakaitas bėga upeliu, visas baltas. Pamatavau spaudimas  45/ 40 blink.gif Kai atvažiavo  greitoji - viskas buvo aprimę... Tai poliklinikoj gydytoja sakė, kad greičiausiai nuo vaistukų vienų sulėtėjo pulsas..., bet manęs tai neįtikino. Galime skambintis važiuoti į Klaipėdą (gydytoja davusi tel., jei kas ) , bet tėtukas atsisako kol kas. ax.gif Sumažins tuos vienus vaistukus, gal pagerės, bet žinau , kad anksčiau ar vėliau vie tiek ten reiks vykti...

Mano tėčiui buvo, jau prieš keletą metų. Bažnyčioj nukrito. Parvežė žmonės namo - be spaudimo visai...
Būtinai pasikonsultuokit su gydytojais. Tėčiui tada koregavo vaistus.

Babania, prašau, neįžvek mūsų žodžiose kažko tokio. Parašom, kaip atrodo. O jei jie žeidžia - atsiprašau. kažkaip bandau pastiprinti, tik suprantu, kad ne taip kažką padariau...
Atsakyti
QUOTE(Ugn*Ine @ 2009 08 04, 01:13)
Labutis, aš nelabai prisimenu tave...atsipršau, tačiau tai nieko keisto, juk buvau visai leisgyvė...primink man prašau kur susimatėm, aš per tiek palatų tada praėjau  verysad.gif



Santariškių klinikose, antram chirurginiam skyriuje. Palatos nr. nepamenu, bet netoli sesučių posto buvo ax.gif Tave tiesiai iš tos palatos į operacinę išvežė, kiek žinau.. ax.gif
O aš gulėjau po kasos rezekcijos tąkart..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 04 rugpjūčio 2009 - 16:33
Labas vakaras! Sodininke pagaliau grizo namo
lotuliukas.gif
rasu lanka 4u.gif gal tikrai teveliui del vaistuku ir nuovargio taip atsitiko?Tikekimes kad nieko rimto 4u.gif

arune kad ramiau butu - paskambink ir pakalbek su gydytuoja.Ir stebek svori,3.5 dar nieko blogo manau,o nuo nervuku tikrai buna kad krenta svoris ir nuo antidepresantu gali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SVETA K.: 04 rugpjūčio 2009 - 19:03
Labas vakaras, ir mes jau grįžome, rytoj į darbelį. Oi kaip nesinori doh.gif
Bet Jūs čia oi oi kiek nuveikusios. Šaunuolės. Labai gera idėka dėl pagalbos Ugn*Inei. Brangioji, laikykis ir tikėk.
Tuoj lendu į internetinį banką ir prisidedu prie paramos Inesai.
Nespėjau visko nuodugniai perskaityti - čia kelių dienų darbas tongue.gif

Babania - nepyk, tikrai ne taip supratai, o gal aš ne taip išsireiškiau... Pakalbėsim dar mirksiukas.gif
Rasų lanka - oi, įsivaizduoju koks išgąstis Jusm buvo doh.gif . Na, bet ir karšta...

O mums viskas neblogai. Pailsėjau pasyviai, bet esu patenkinta. Nes tos kelionės su lagaminais taip pat vargina. Nuo mažens esu namisėda, tai toks atostogų variantas man labai tiko. Kaip bebuvę, šie metai skirti kitiems tikslams - SVEIKTI ir PASVEIKTI. Vyrui kraujas atsistatė tik vėl nuslinko plaukai, bet man dar gražiau "basas" atrodo wub.gif Nors ir slėpdamasis nuo saulės, šiek tiek sveikai įrudo. Dar du kursai tikrai, o dėl paskutinio, aštunto, nelabai besupratau.
Atsakyti