Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Noriu nusipirkti kazka is roziu serijos, todel gundausi Urtekram roziu sampunu. Kazkurioj temoj is seniau akys buvo uzkliuve, jog kazkas ji naudojo, bet atsiliepimu neprisimenu. Sakykite, kokie plaukai po jo lieka, ar gerai isplauna aliejus?

Beje, ar nera atskiros temos Urtekram produktams? Kazkaip neradau as blush2.gif

Dar domina Weledos roziu duso zele, bet, kadangi Palomine isgyre su saltalankiais, tai mazum pirma reikia isbandyti pastaraja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 08 05, 08:20)
Dar domina Weledos roziu duso zele, bet, kadangi Palomine isgyre su saltalankiais, tai mazum pirma reikia isbandyti pastaraja  smile.gif

biggrin.gif visos Weledos zeles konsistencijos panasios, tik kvapai skiriasi.. as kadangi naudojau tik su saltalankiais ir su citrusais, tai man saltalankiu duso zele labiau patiko (na kvapas ne toks astrus ir nenusibostantis).. roziu ir levandu noreciau ir as isbandyt, bet veliau bandysiu, dabar muilus naudoju smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2009 08 04, 21:51)
Esu išsisaugojusi tokią nuorodą, bet atsiliepimų kažkaip neužfiksavau, gal kažką naudojusios? ax.gif

esu bandzius keliata priemoniu (meginuku turejau).. o bandziau viska is Eubiona kosmetikos:
- koju krema
- veido krema su alavijais
- veido krema su alavijais nakciai
- medaus krema veidui
- sampuna su berzu ir alyvuogiu lapais
- sampuna su granatais

dar kazka bandziau, bet jau nebepamenu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 05, 08:32)
esu bandzius keliata priemoniu (meginuku turejau).. o bandziau viska is Eubiona kosmetikos:
- koju krema
- veido krema su alavijais
- veido krema su alavijais nakciai
- medaus krema veidui
- sampuna su berzu ir alyvuogiu lapais
- sampuna su granatais

dar kazka bandziau, bet jau nebepamenu  blush2.gif

Palomina 4u.gif
Praeitoje temoje sekiau, kai rašei atsiliepimus, tik buvau neužfiksavusi , kad apie Eubiona kosmatiką čia blush2.gif
Atsakyti
Sakykite, o kokias prausimo priemones - kempines, plausines - naudojat prausdamosis su naturaliais muilais, duso zelem. Noriu isigyti tokia plausine ar pan., kuri nesugertu visos duso zeles, nes dabartine visa zele ar muila sugeria i save. Gal galite ka rekomenduoti is Vilniuje esancio asortimento?
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 08 04, 21:58)
Nagi merginos negi ne viena neesate turejusi ar bent bandziusi Welments bamboo kaukytes plaukuciams 4u.gif

turiu mėginuką, bet dar nesu bandžiusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 08 05, 08:54)
Sakykite, o kokias prausimo priemones - kempines, plausines - naudojat prausdamosis su naturaliais muilais, duso zelem. Noriu isigyti tokia plausine ar pan., kuri nesugertu visos duso zeles, nes dabartine visa zele ar muila sugeria i save. Gal galite ka rekomenduoti is Vilniuje esancio asortimento?

as naudoju tokia (is TBS):
user posted image
su ja labai gerai putoja viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 05, 08:04)
as naudoju tokia (is TBS):
user posted image
su ja labai gerai putoja viskas  thumbup.gif


Aciu uz ats. Bet, speju, ji nenaturali g.gif . O tos, kur maximoj buna panasios, skiriasi kuo nors nuo TBS-opiniu?
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 08 05, 08:54)
Sakykite, o kokias prausimo priemones - kempines, plausines - naudojat prausdamosis su naturaliais muilais, duso zelem.


Aš turiu analogišką kaip palomina, tik dar pamautą ant koto, ir pirkau papigiai Droge smile.gif

dar pasidalinsiu 1 kūno skrubo receptu, bent man tai l. patinka. Paprašiau, akd mama sumaltų ryžius, galvojau veidui panaudosiu, bet kad stambokai susimalė, tai žinokit kūnui super.Aš maišau su neg. jūros purvu, dušo geliu, ea.Aišku, galimi kiti įv. variantai.Tai privalumas tas, kad pvz taip netepa vonios, kaip kava, nenubyra kaip druska, l. gerai nusišveičia kūnas.O neg. j.p. suteikia odai švelnumo, galima matyt iš vis nieko daugiau nedėt tik ryžius ir neg.j.p., jei tokio rimto valymo norisi smile.gif .

O galiu pasiguosti, kad man atostogaujant oda gražiai neatrodo, kaip kai kurioms cool.gif . Veido priež. priem. naudojau min (veidą tik valydavau ir nuo saulės kremu tepdavau), bet kažkokių spuogų pridygo...Namie grįžus gan rimtai reikia užsiimti, kad vėl viskas grįžtų į vietas. Ir aš pirksiu molį, valysiu organizmą, tik va su mėsos nevalgymu nelb išeis, nes nesinori sau atskirai ruošti valgyti, nes vaikai daržovių nelb valgo ...

beje, užmačiau, kad forume mergina skelbiasi atliekanti depil. cukrumi, ir kainos padorios, ne 100 Lt kaip salone biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 08 05, 08:13)
O tos, kur maximoj buna panasios, skiriasi kuo nors nuo TBS-opiniu?


kaina wink.gif

QUOTE(Monica @ 2009 08 05, 08:19)
Ir aš pirksiu molį, valysiu organizmą, tik va su mėsos nevalgymu nelb išeis, nes nesinori sau atskirai ruošti valgyti, nes vaikai daržovių nelb valgo ...


neimk į galvą - vistiek prisidėsi prie savęs sveikatinimo drinks_cheers.gif Ten rekomendacija yra tokia - mažiau valgyti mėsos, bet žmogus pagal situaciją nusprendžia, ar gali, nori ir ar jam išeis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 04, 19:21)
Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Laureth Sulfate

Man tik įdomu kodėl į šį sąrašą yra įtrauktas lauret sulfatas (SLES), bet nėra įtrauktas lauryl sulfatas (SLS), kuris yra žymiai kenksmingesnis, pasižymintis gan stipriomis alerginėmis savybėmis.
Atsakyti
QUOTE(Rasulyte @ 2009 08 05, 07:20)
Noriu nusipirkti kazka is roziu serijos, todel gundausi Urtekram roziu sampunu. Kazkurioj temoj is seniau akys buvo uzkliuve, jog kazkas ji naudojo, bet atsiliepimu neprisimenu. Sakykite, kokie plaukai po jo lieka, ar gerai isplauna aliejus?


Aš turėjau Urtekram rožių šampūną, patiko, mano plaukai sausoki, tai ir gerai išplauna, iš labai švelnus plaukui thumbup.gif dabar pakeitimui nusipirkau Urtekram su dumbliais ir ne taip man patinka, žadu grįžti vėl prie rožiškojo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 05, 08:38)
Man tik įdomu kodėl į šį sąrašą yra įtrauktas lauret sulfatas (SLES), bet nėra įtrauktas lauryl sulfatas (SLS), kuris yra žymiai kenksmingesnis, pasižymintis gan stipriomis alerginėmis savybėmis.


ar čia du skirtingi žmonės, ar kaip tu iš tikrųjų galvoji? Kenksmingi jie ar ne?
Atsakyti