Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Esu išsisaugojusi tokią nuorodą, bet atsiliepimų kažkaip neužfiksavau, gal kažką naudojusios? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 17:34)
O Aubrey kainos kaip SP?  g.gif

ten tiek daug tų prekių, kad tikrai nepasakysiu, bet sv pr. aliejai tai analogiškom kainom kaip ir Vln, manyčiau, kad ir Aubrey taip pat turėtų būti.

Tas Peg 40, tai jis iš ricinos aliejaus yra.Mano galva tikrai negali lygiuotis pagal blogumą su kitais Peg, bet geriau jo nebūtų. radau net taip parašyta:

Optional Information
- HS Code : 3402 Organic Surface-active Agents; Surface-active, Washing and Cleaning Preparations. čia nemažai parašyta apie jį smile.gif .

Cocamidopropyl betaine tai irgi pasitaiko nat. kosmetikoj, nėra l. teigiamas, bet ir nelb kenksmingas.Jis iš kokosų aliejaus. Daugiau čia

O šiaip Ernesin, tai mes irgi nesam chemikės, ir žinom tik esminius blogiečius, ir tiesiog inete ieškom info apie rūpimas sud. dalis, ką pati galėtum irgi darytis ax.gif
Atsakyti
Aš kokius pusantrų metų jau naudoju Ciel d'Azur šampūną riebiems plaukams ir man jis labai patinka, ir to purumo kažkaip pakanka (dar aš džiovinu arba su fenu arba palenkus galva purenu, kad plaukai puresni būtų tongue.gif) Naudoju kartu ir balzamą tokį patį, nes daug lengviau plaukai šukuojasi...Užsipirkus esu jo užsienyje nemažai, nes Lietuvoje kosminės kainos doh.gif Už buteliuką Ciel d'Azur riebiems plaukams aš Šveicarijoje mokėdavau ~25 Lt, o nimfali.lt jis kainuoja 49Lt schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 08 04, 20:44)
Galbūt Vergine atsakys ar turi Nimfali šampūnų normaliems-sausiems plaukams, kurie išplautų aliejines kaukes ir tuo pačiu būtų švelnūs plaukui ax.gif


Vergine atostogauja nuostabioje šalyje - tikrai greit neatsakys 4u.gif


QUOTE(Monica @ 2009 08 04, 21:06)
ten tiek daug tų prekių, kad tikrai nepasakysiu, bet sv pr. aliejai tai analogiškom kainom kaip ir Vln, manyčiau, kad ir Aubrey taip pat turėtų būti.

O šiaip Ernesin, tai mes irgi nesam chemikės, ir žinom tik esminius blogiečius,


tada bus tas pats smile.gif Na nenormalios, mano nuomone, kainos savo dydžiu doh.gif

tikrai taip, visos tuo pačiu keliu einam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Katuti, išbandžiau dar kartą Wellments bambukų šampūną. JAučiu, kad pirksiu didesnę talpą thumbup.gif Plaukai visiškai nesusiriebino dvi dienas, trečia dieną irgi išbuvau, bet jau pačiai norėjosi galvą išsiplauti (nors iš bėdos gali atlaikyti). Jei ieškai purinančio tai netiktų, nes nuo jo man plaukai tokie pamaitinti būna ir tiesesni, taip nesišiaušia. Dar nebandžiau kaip aliejų išplautų, nors putoja tai gan neblogai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 08 04, 21:23)
Katuti, išbandžiau dar kartą Wellments bambukų šampūną.


ačiū, kad prisiminei parašyti 4u.gif Aš tada nepirksiu, nes ne tokio noriu sad.gif Man būdavo problema su amerikietiškais bičių šampūnais, kad plaukus tiesindavo, nereikėdavo net spec. priemonių. O kadangi aš nuolat kerpama taip, kad plaukai padoriai atrodytų besibanguojantys ar netvarkingai susišiaušę, tai įsivaizduok, kad nebuvau laiminga, kai ant galvos matydavosi kirpimo subtilybės, o ne plaukai biggrin.gif

merginos, kurios iš Aubrey esat bandžiusios ką nors plaukams, ar nepastebite panašaus efekto?
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 10:49)
nežinau, kur tu info ieškojai. Šitos trys priemonės - pagrindiniai ingredientai, kurie ištirpdo plaukų baltymus, todėl jie lengvai nusibraukia. Tai yra akivaizdžiai cheminės priemonės - jokia druska, užpilta ant kūno, tau nesukels jokių baltymų ėsdinimo ar nudegimų, ką gali padaryti šitie milteliai.

jei nori guostis, kad bent jau nėra PEG - pirmyn, bet turiu pasakyti, kad čia gryna chemija ir jai šitoj temoj ne vieta  schmoll.gif

Tikiu, kad chemija, tai belieka guostis, kad nėra kitų papildomų chemijų, todėl ir parašiau apie šią priemonę, nes yra žmonių, kuriems plaukų rovimas su šaknimis, ypač jei kalbėt apie didesnį odos plotą, yra pernelyg skausmingas.
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2009 08 04, 21:45)
Tikiu, kad chemija, tai belieka guostis, kad nėra kitų papildomų chemijų,


tada yra peiliukai, kurie plaukų su šaknimis taipogi nerauna smile.gif
Atsakyti
Nagi merginos negi ne viena neesate turejusi ar bent bandziusi Welments bamboo kaukytes plaukuciams 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Kad jau kalbat apie depiliacija...as nieko gero veido depiliacijai nerandu blush2.gif , gal kuri esat uzmacius?
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2009 08 04, 22:06)
O šiaip Ernesin, tai mes irgi nesam chemikės, ir žinom tik esminius blogiečius, ir tiesiog inete ieškom info apie rūpimas sud. dalis, ką pati galėtum irgi darytis ax.gif

Ir aš ieškau, tiesiog ta informacija būna taip susukta, kad nesuprasi prie gerų ar blogų labiau priskirti blush2.gif
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 22:21)
tikrai taip, visos tuo pačiu keliu einam  drinks_cheers.gif

Prašom tik nepradėti pykti čia 4u.gif Aš kai nežinau, tai tiesiog nieko nerašau, o kai žinau, juk negaila atsakyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintėlė 24 @ 2009 08 04, 21:58)
Nagi merginos negi ne viena neesate turejusi ar bent bandziusi Welments bamboo kaukytes plaukuciams 4u.gif


panašu, kad būsi pionierė biggrin.gif

QUOTE(dilditele @ 2009 08 04, 23:00)
Kad jau kalbat apie depiliacija...as nieko gero veido depiliacijai nerandu  blush2.gif , gal kuri esat uzmacius?


ką konkrečiai depiliuotum? Antakius aš pincetu, o "ūsiukus" - cukrum wink.gif

QUOTE(ernesin @ 2009 08 04, 23:04)
Prašom tik nepradėti pykti čia  4u.gif  Aš kai nežinau, tai tiesiog nieko nerašau, o kai žinau, juk negaila atsakyti mirksiukas.gif


nepykstu ir padedu 4u.gif Kartais ir pati apsišviečiu, kaip kad šiandien apie cheminę depiliaciją. Viskas dėl laiko taupymo, bet jei kartais sunku susigaudyt informacijos jūroje, tai gal kaip nors benromis jėgomis drinks_cheers.gif
Atsakyti