Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 18, 14:33)
Pačios kapsulės gaminamos iš želatinos. Kyla tik klausimas, ji augalinės ar gyvulinės kilmės, Kažkaip įtariu dėl pastarosios sad.gif

zelatinas isskritinai tik gyvulines kilmes, gi ji is visokiu kaulu ir skuru gamina
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 18, 14:31)
Merginos yra kalbėję apie čiobrelių EA kaip stimuliuojantį plaukų augimą ax.gif


ciobreliai labai tinka mano plaukams drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2009 08 18, 14:47)
Aš iš Mėtos nusipirkau apelsinmedžio žiedų EA, žiauriai patinka kvapas - uostau ir uostau, nors savybės pagal kainą turbūt negali nūti geros.. Šiaip nusimanančios sakė, kad Mėtos EA geri, nors turbūt nepalyginami su KN... ax.gif

pasirodo kazkam patinka tas kvapas, as pagal pavadinima nusprendziau, kad bus "kazkas tokio"
atidariau nusipirkus tai mirtis alyvose, visiskai nepakenciamas kvapas, nera bjaurus, bet siaubingai erzina negaliu net wc juo kvepinti nes persismelkia per visus namus blink.gif
as cia nenoriu pasakyt nieko blogo tik mane vis dar stebina kaip visiems skirtingai
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 08 18, 15:00)
pasirodo kazkam patinka tas kvapas, as pagal pavadinima nusprendziau, kad bus "kazkas tokio"
atidariau nusipirkus tai mirtis alyvose, visiskai nepakenciamas kvapas, nera bjaurus, bet siaubingai erzina negaliu net wc juo kvepinti nes persismelkia per visus namus blink.gif
as cia nenoriu pasakyt nieko blogo tik mane vis dar stebina kaip visiems skirtingai



lotuliukas.gif tikrai kaip visiems skirtingai
O tu nepauostei pirkdama? nes Mėtos EA labai gerai užsiuodžia pauosčius dar net neatidarytą buteliuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 18, 12:05)

Dėl odos moliūgų aliejus dar labai gerai. O kokio skonio agurklės?

Aš agurklių nesu gėrus, berods, Palomina yra gėrus jei neklystu g.gif , o moliūgų aliejus tavo odai pagelbėjo? smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 18, 14:25)
Kas dar gero plaukams, stimuliuojančio šaknis, augimą, mažinančio slinkimą? 4u.gif

Dar kedro EA gali pabandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Summer-In-Paris @ 2009 08 18, 13:25)
Man irgi klaustukas kyla dėl sudėties vertingumo, bet kad didžiajai daliai padėjo šios kapsulės (tiek odai, tiek bendrai savijautai), kiek skaičiau SM, tai manau pabandyti pakuotę, tikrai blogiau neturėtų būti, be to ir kaina nesikandžioja smile.gif

Esu ir aš didelę pakuotę sugėrusi nakvišų aliejaus kapsulių, tai PMS beveik visiškai nejausdavau, o ir mėnesinės visiškai neskausmingos buvo, bet vat pabaigiau kursą ir po kurio laiko viskas grįžo į savas vėžes biggrin.gif

Beje, plaukams dauguma ea yra geri ir naudingi mirksiukas.gif Gali dar bandyti šalavijų, bergamočių ea 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 18 rugpjūčio 2009 - 15:33
QUOTE(pepkė @ 2009 08 18, 16:21)
Aš agurklių nesu gėrus, berods, Palomina yra gėrus jei neklystu g.gif , o moliūgų aliejus tavo odai pagelbėjo?  smile.gif  4u.gif

agurkliu nesu gerus blush2.gif as nakvisas geriau
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 08 18, 15:32)
Esu ir aš didelę pakuotę sugėrusi nakvišų aliejaus kapsulių, tai PMS beveik visiškai nejausdavau, o ir mėnesinės visiškai neskausmingos buvo, bet vat pabaigiau kursą ir po kurio laiko viskas grįžo į savas vėžes biggrin.gif


Aš gal pusę metų tas kapsules gėriau, viskas buvo super. Paskui sumąsčiau, kad gal reikėtų padaryti pertrauką, tai dar mėnesiuką ar daugiau viskas buvo gerai, o paskui paprastėjo reikalai su PMS, bet ne taip baisiai kaip prieš geriant nakvišas. Dabar vėl pradėjau gerti neseniai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
o gal naudojat koki alieju tepti plauku galiukams?
bet kad tiktu po plovimo jau palepinti...
nes man pries plovima tik uzsideti visokiu kaukiu manau neuztenka, labai sausi galai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2009 08 18, 14:09)
zelatinas isskritinai tik gyvulines kilmes, gi ji is visokiu kaulu ir skuru gamina


Yra ir iš jūrų dumblių gaminamos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2009 08 18, 16:42)
Sveikutes 4u.gif
o gal naudojat koki alieju tepti plauku galiukams?
bet kad tiktu po plovimo jau palepinti...
nes man pries plovima tik uzsideti visokiu kaukiu manau neuztenka, labai sausi galai ax.gif

kokosu alieju tinka ir po plovimo (ir aisku pries).. tik nepadaugint reikia
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 08 18, 17:06)
kokosu alieju tinka ir po plovimo (ir aisku pries).. tik nepadaugint reikia

dekui 4u.gif
o kur jus ji perkat?
sveiko maisto krautuvelese nebuna? ax.gif
Atsakyti