Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

user posted image

33-oji tema

Kenksmingiausios sudedamosios medžiagos, kurių neturėtų būti mūsų kosmetikoje:
* Butylated Hydroxythaluene (BHT)
* Butylene Glycol
* Diethanolamine (DEA)
* Dimethicone
* Dimethicone Copolyol
* Cyclomethicone
* EDTA
* Ethylparaben
* Isobutylparaben
* Laureth Sulfate
* Methylparaben
* Mineral Oil
* Paraffinum Liquidum
* Petrolatum
* Phenoxyethanol
* Polyethylene Glycol (PEG)
* Polypropylene Glycol (PPE)
* Propylene Glycol
* Propylparaben
* Triclosan
* Triethanolamine (TEA)

Natūralios sertifikuotos BDIH kosmetikos gamintojų sąrašas

Prekybos taškai Lietuvoje:
* Sarmoje (Madara)
* Droge (Alterra, rusiškas molis)

Prekybos taškai Vilniuje:
* "Nimfali", PC Mada (Senteurs du Sud, Feniqia, Lauralep, Cieal d'Azur, Phyt-inov, Druide, Emeraude)
* „Operos vaistinė“ (Negyvosios jūros purvas, Negyvosios jūros druska)
* "Žalia Žalia", Stepono g. 6 (Dr. Hauschka, Weleda, Urtekram, I+M, Lakshmi, Argital)
* "Bio pasaulis", PC VCUP (Logona, Sante, Florame, Madara)
* "Eko studija", PC VCUP (ECO, Sophyto, Bentley Organics)
* "Holos", Užupio g. 4 (Weleda, Urtekram)
* "Baroca", Užupio g. 9 (Madara, GamArde, GoodKaarma, Marius Fabre)
* "Sveiki produktai" (Valgomi ir nevalgomi dalykai)
* "Essenza" Gaono g. 1 / Dominikonų g. 15

Mylimieji Kvapų namai:
* Vilniuje: pagrindinė buveinė Čiurlionio g. 4; jogos centras „Savitri“ Augustijonų g. 2-3; „Idzumi“ Sporto g. 12; „Žalia-žalia“ Šv. Stepono g. 6;
* Kaune: „Agnum centras“;
* Klaipėdoje: "BIOECO", Šaltkalvių 3 (prie "Friedricho pasažo"), tel. 860016655, 846 214222;
* Juodkrantėje: vaistinėje tel. 860028173;
* Alytuje: kosmetologijos centras „Svaja“ tel. 860028173
* Šiauliuose: tel. 861613300.

Užsisakome internetu:
* Vokietijos internetinės parduotuvės: "Natractiv", "Biologisch24"
* Ebay parduotuvėlė
*"Nikovita"
*"Lovelula"
*"Akamuti"
*"Akoma Skin Care"
*"Materia Aromatica"
*"Biolander"
*"Biolinija"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 04 rugpjūčio 2009 - 18:43
O nakvisu aliejaus dar maciau pilstomo toj parduotuvelej hales turguje, bet aisku jis neekologiskas.
Atsakyti
Palomina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klomba @ 2009 08 04, 19:33)
O nakvisu aliejaus dar maciau pilstomo toj parduotuvelej hales turguje, bet aisku jis neekologiskas.

pilstomo aliejaus as tai nepirkciau, ypac kokiu nakvisu.. nes nakvisu alieju atidarius reikia sunaudot per 4-6 savaites, o pardej tai neaisku kiek ten laiko jis jau stovi.. na ir kiek jau buvo rasyta, tai labai jau pigus tie pilstomi aliejai g.gif gal kokie rafinuoti.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Manija69 @ 2009 08 04, 19:46)
Palomina  4u.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 08 04, 15:10)
Merginos, pradėjau lyginti urtekram lietuviškos etiketės sudėtį su originalia ant buteliuko ir pamačiau, kad ne visus ingridientus jie versdami užrašo g.gif kadangi sertifikuoti, tai gal ten nieko blogo, bet vistiek noriu užklausti dėl kelių:
cocamidoproyl betaine
coco-glucoside
sodium coco-sulfate
sodium cocoyl glutamate

Ačiukas 4u.gif

Senoji tema užsidarė, tai savo klausimą perkeliu čia, gal vis gi kuri atsakys blush2.gif
Atsakyti
Kaip matau pas mane taip pat Druide leave in conditioner sudėtyje puikuojasi PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL doh.gif Kaip juos visus jūs atsimenate?
Atsakyti
QUOTE(kniaumiau @ 2009 08 04, 09:45)
Na va, o aš tą PEG 40 radau Druide purškiklyje nuo pleiskanų (pirkau mėginuką MB), tai kaip čia dabar  blink.gif

Perskaičiau,kniaumiau apie Druide purškiklį nuo pleiskanų ir pasižiūrėjusi į savo Druide purškiamą nenuplaunamą kondicionierių suradau lygiai tą patį PEG 40... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovish @ 2009 08 04, 17:21)
Nimfali puslapyje rašo, kad šis šampūnas yra balansuojantis visų tipų plaukams. Aš balansuojantį šampūną suprantu kaip riebioms plaukų šaknims skirtą. Beje ar išplauna aliejines kaukes? 4u.gif  Mano plaukai normalūs, kažin tiktų? Užsimaniau ir aš pabandyti kažką iš Nimfalį parduodamų šampūnų ax.gif


man tai jis atsitiktinai į rankas papuolė, kažin, ar pati būčiau nusipirkusi biggrin.gif Nea, aliejinių kaukių neišplauna gerai, bet šiaip jis man labai fainas kasdienai rolleyes.gif Normaliems plaukams tiktų, sakyčiau. Bet turiu tave nuvilti, kad iki rugsėjo šito šampūno bandymus teks atidėti, nes jo neturi niekur - nei Vilniuje, nei Kaune verysad.gif

dar Kaune Via Naturalis man narsiai siūlėsi užsakyti "iš Vilniaus", bet kad laikinojoje sostinėje išvis tik vieną dieną buvau, o pirmadienį nuvažiavusi į Madą pirkti kilogramo molio biggrin.gif išsiaiškinau, kad šito šampūno nėra ir pas jas, ir sandėlyje sad.gif Teks laukti, kol pasibaigs atostogų sezonas ir bus parvežti didieji užsakymai 4u.gif

oho, aš irgi turiu tą Leave in blink.gif Gal kuri paieškotų info apie tą PEG? Nors netikiu, kad yra gerų PEG'ų doh.gif Turiu kompą užleisti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 08 04, 20:13)
Perskaičiau,kniaumiau apie Druide purškiklį nuo pleiskanų ir pasižiūrėjusi į savo Druide purškiamą nenuplaunamą kondicionierių suradau lygiai tą patį PEG 40...  verysad.gif


Aš tai Nimfali pirkdama etikečių net neskaitydavau, o pasirodo reikėjo unsure.gif

O dėl atsiminimo, tai ko čia neatsiminsi, jei PEG, tai blogietis, o koks numeriukas, nesvarbu blush2.gif
Atsakyti
blogai, žinokit doh.gif Bet ant buteliuko ir Ecocert ženklo nematau lens.gif Tai išeitų, kad ne viskas sertifikuota mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 21:13)
blogai, žinokit  doh.gif Bet ant buteliuko ir Ecocert ženklo nematau lens.gif Tai išeitų, kad ne viskas sertifikuota mastau.gif


Aš irgi nematau, tik kad 98% sudėties natūrali ir kad suyrantis produktas.
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 08 04, 20:04)
man tai jis atsitiktinai į rankas papuolė, kažin, ar pati būčiau nusipirkusi biggrin.gif Nea, aliejinių kaukių neišplauna gerai, bet šiaip jis man labai fainas kasdienai rolleyes.gif Normaliems plaukams tiktų, sakyčiau. Bet turiu tave nuvilti, kad iki rugsėjo šito šampūno bandymus teks atidėti, nes jo neturi niekur - nei Vilniuje, nei Kaune  verysad.gif

Dėkui už informaciją 4u.gif Na, jeigu aliejinių kaukių neišplauna - minusas. Nemėgstu apsikrauti šampūnais, visada turiu vieną buteliuką, o pabaigusi perku kitą smile.gif Nimfali puslapyje mačiau tik keletą šampūnų, negi jų tiek nedaug pas juos yra? Ar čia tiesiog visi nesudėti?

Galbūt Vergine atsakys ar turi Nimfali šampūnų normaliems-sausiems plaukams, kurie išplautų aliejines kaukes ir tuo pačiu būtų švelnūs plaukui ax.gif
Papildyta:
Palomina, ačiū už naujus namučius 4u.gif
Atsakyti