Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės, pyragėliai

QUOTE (r@siukas @ 2004 11 10, 08:45)
As darydavau taip: kiek pamenu stikline drozliu, stikline pieno ir puse stiklines cukraus. Visa laika maisant virti apie 30 min ant silpnos ugnies.
Sakai geltona spalva g.gif As dedavau pora saukstu kakavos, tai ruda mase gaudavosi.

Pries pora savaiciu parasiau receptuka, netiko?
Atsakyti
O ta tesla, kai pakyla, reikia minkyt? Man reikia, kad atsakytumet labai greitai, bo tesla jau pakilo. o kopusteliai baigia issitusinti.

Pati savim negaliu patiketi, kad emiausi tokio sudetingo darbo biggrin.gif
Atsakyti
Padariau, kaip mokejau. Mano debiutines bandeles jau kepa clap.gif Ziuresim, kas iseis biggrin.gif
Atsakyti
Nieko neisejo sad.gif Pabandziau ir uzteks. Daugiau tokiems dalykams nebesvaistysiu nei laiko, nei produktu mad.gif
Atsakyti
aš tai vakar kepiau mielines bandeles, pagal pirmą šitoj temoj esantį receptą, dejau sausas mieles ir slyvų džemą su cinamonu, nu gavosi tiesiog dieviškos, skanesnių nesu valgius. super receptas. ir labai lengva pagamint buvo.
Atsakyti
ir as mielos seiminykes turiu skaniu bandeliu receptuka.
teslai
200g varskes
7 saukstai pieno
7 saukstai aliejaus
4 saukstai cukraus
2 kiausiniai
2 stiklines miltu
1 arbatinis saukstelis kepimo kilteliu
1 pokelis vanilinio cukraus
idarui
1 obuoliai
3 saukstai cukraus
cinamono
viska sumaisome ir isminkome. iskociojame 6-8 mm storio keturkampi.ir ant jos sudedame obuolius supjaustytus kubeliais ir sumaisytus su cukrumi ir cinamonu. teslos laksta suvyniojame i ritineli. peikiu supjaustome 3cm plocio griezineliais
sudedam i skarda ir baigdamos kepti patepti kiausinio plakiniu.
skanaus thumbup.gif
Papildyta @ [mergetime]1100680967[/mergetime]
bulkutes su cinamonu
teslai
100g sviesto
150g cukraus
300ml pieno
25g mieliu
2 kiausiniai
500 g miltu


5-6 saukstai cinamono
2 saukstai medaus

is teslai skirtu produktu paruosiame du kartus kildinta mieline tesla.
iskociojame 5-7mm storio teslos laksta, ji apibarstome cinamonu ir susakame i voleli.
supjaustome gabaleliais.
bulkutes paskutini karta pakildiname ir kepam orkaiteje.
iskeptas bulkutes patepame medumi. tongue.gif
Atsakyti
As ir vakar kepiau mielines bandeles. Tesla dariau paga EGLEK recepta. Tai kaip pirma kart palikau pakilt ir poto dar paminkiau tai viskas tvarkoj, o po antro pakildinimo tesla pakilo beprotiskai. O dabar g.gif ka man reiks istiek teslos kepti bandeliu? Juk iki velumos is virtuves neislysiu biggrin.gif! Bet tik pridejau pirsta ir pliukst ir sukrito.
Bet bandeles gavosi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Dariau ir su cinamonu, ir su lasinukais, ir su varske. As dariau tokias mazytes mazytes bandytes, nes man labai patinka miniatiurines. Bet kaip kepant pakilo tai jau nebe mazyte buvo laugh.gif . Man tai visdelto su lasinukais geriausiai.
Ryt turbut vel kepsiu bet pagal BEA recepta kur yra nurodyta 1kg teslos, nes dabar reikes daugiau bandeliu wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iindre: 17 lapkričio 2004 - 18:29
Smurka, tu man pasakyk, kas gi tau galėjo neišeiti?????
Aš va dabar darau bandeles (matyt šiandien epideminė bandelių kepimo diena) su kopūstais ir lašinukais, kol kas atrodo super (stadija: kildinu jau suformuotas bandeles, toj kepsiu). Vėliau įmesiu nuotrauką ir šeimos atsiliepimus.

Na ką, šeimynai patiko, ypač tos su lašinukais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 17 lapkričio 2004 - 21:08
QUOTE (bea @ 2004 11 17, 18:48)
Smurka, tu man pasakyk, kas gi tau galėjo neišeiti?????
Aš va dabar darau bandeles (matyt šiandien epideminė bandelių kepimo diena) su kopūstais ir lašinukais, kol kas atrodo super (stadija: kildinu jau suformuotas bandeles, toj kepsiu). Vėliau įmesiu nuotrauką ir šeimos atsiliepimus.

Na ką, šeimynai patiko, ypač tos su lašinukais wink.gif

nu va skaiciau ir prisiskaiciau ir as eisiu siandien kepti bulkuciu clap.gif
Atsakyti
bea, o ką reikia kildinti jau padarytas bandeles??????????????? o tai tada gal nereikia antrą kartą kildinti tešlos?????
p.s. šiandien jaučiu kepsiu bea kaledinę eglutę iš sluoksniuotos tešlos. kaip manai, bea, ar galima jos nevalgyti, o laikyti kaip papuošalą kalėdinį(čia ta iš temos kalėdiniai kepiniai)? ar ji nesupus?
Atsakyti
Aš antrąkart nekildinau, o padarytas bandeles sudėjau į skardą ir įkišau į šiltą orkaitę (šiltą tai reiškia vos šilta), kad pakiltų. Kai pakilo, tada kepiau.

hobo, manau, kad nesupus, o sudžius. tik man tai būtų gaila sudžiovinti.. ji gi skaaaaaaaaaaaniiiiiii.... gal gereu kepti kas savaitgali iki kaledu, pasidžiaugti porą valandų ir suvalgyti?
Atsakyti
tai aš kepciau iskarto dvi. viena valgymui, kitai groziui. o kai sudzius bus nebegrazi????
Atsakyti