Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis marketingas

QUOTE(Dinka* @ 2012 09 20, 21:42)
Mano atstovaujamai kompanijai niekas neprikabins finansines piramides statuso- esu rami ir ramiai miegu, ir su dziaugsmu dalinuoi informacija su visais.

Paskutiniu metu vien tik ir girdziu aplink- piramides, aij, cia tie, oij, ne, ten nesamone, aciu, bet jau platinti nenoriu, pilna jusu tokiu ant kiekvieno kampo...
Va masine nuomone yra tokia. Paskelbia vienas laikrastukas straipsniuka su kliedesiais- ir mases tiki. O jei giliau paziuresi- valstybei juk nenaudinga, jei daugelis zmoniu imtu ir praturtetu...Vat per masines informavimo priemones ir skleidizia visokias dezinformacijas, klaidina zmones.  4u.gif

Ne valstybei nenaudinga, kad zmones praturtetu, o verslininkam, kurie turi savo parduotuves , vaistinem ir t.t. zodziu to jau " ipraso" verslo atstovams, nes jie juk negales bele kokiu antkainiu detis, nebus Akropoliu ir t.t.
Yra trys fazes pirma faze neigimas, antra faze smeizima,s o trecia kaip jau nieko pakenkti negali pritarimas. Nes ateis tas MLM amzius, kai kas antras bus vienos ar kitos kompanijos vartotojas ir tie kurie prades pirmieji tie bus turtingieji smile.gif beje dabar visi esame kazkokios kompanijos tinklo dalimi, Omnitel, Maxima, ir t.t. visi jie yra tinkla,i o mes visi esame vienokie ar kitokie vartotojai skirtumas tik tas kad MLM tinklo vartotojai ten ir uzdirba ir sutaupo...
Atsakyti
O as ieskau tu,kurios noretu pameginti tinklini marketinga kartu..
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2012 10 21, 00:06)
O as ieskau tu,kurios noretu pameginti tinklini marketinga kartu..

Tai čia juk vienas niekad nebūni wink.gif Pasirinkite kompaniją, paskui susiraskite sponsorių smile.gif
Atsakyti
Ką manau apie tai.

Asmeninės sėkmės link pirmiausia reikia susivokti kur Jūs šiandien esate. Jei Jūsų padėtis nėra pati geriausia, tai Jūs turite sąžiningai pats sau tai pripažinti. Ši tiesa padės Jūms pasirinkti kitokią gyvenimo kryptį. Tinklinis marketingas, tai puiki galimybė pakeisti šią kryptį. Jei Jūs tikrai norite keisti kryptį, tai gali tapti nepakartojama kelione į Sėkmę. Kelionei reikia tikslaus maršruto, reikalingas Tikslas. Tikslų nustatymas leidžia įvardinti kriterijus, kuriais remiantis galima spręsti ar svarbu tai, ką Jūs darote. Daugelis mano, kad pradžiai kai ką reikia turėti. Pavyzdžiui talentą, pinigų ar neįprastų sugebėjimų. Tada jie galės daryti tai ką nori, ir jau po to jie bus tuo kuo svajoja. Bet tai netiesa. Mes turime tai, ką norėtumėm turėti, todėl, kad darome tai, kas veda mus į sėkmę. Mes darome tai, kas reikalinga, todėl, kad esame žmonės, kurie tai daro. BŪTI, DARYTI, TURĖTI. Štai kaip tai vyksta. Svarbiausia žmogui būti, o ne turėti ar daryti. Mokymasis, tai Jūsų sėkmės pagrindas šiame versle. Jei Jūs suprasite, kodėl mokymasis toks svarbus ir pradėsite savo asmeninę mokymosi programą, tai padarysite pirmąjį didelį žingsnį link pastoviai augančio, tvirto ir sėkmingo tinklinio marketingo verslo. Tai optimalus kelias liks finansinės nepriklausomybės.Suvokit savo dabartinę padėtį, savo gyvenimo tikslą, apsispręskite kokiu Jūs norite BŪTI, būkite juo čia ir dabar, o toliau…….pradėkite kaip visi.
Kiekvienas turi galimybę “susikoncentruoti”. Viskas ko reikia, tai Tikslas ir tikslus veiksmų planas. Jei Jūs turite tikslą, MLM suteiks Jūms veiksmų planą. Nepamirškite, tai ką Jūs pasieksite nebus vien pinigai. Jūsų gyvenimo kokybė apibrėžiama gaunamomis pajamomis. MLM suteiks Jums ne tik pajamas, bet, galų gale, ir laisvą laiką, kad galėtumėt mėgautis gaunamomis pajamomis.
Kaip ir kiekvienos naujos veiklos, tinklinio marketingo taip pat reikia mokintis. MLM jūs darote verslą sau, bet niekada neliekate vienas.
Jeigu jūs pradėsite šį verslą, kaip žinosite ar pasielgsite teisingai?
Šito nežino niekas. Kas galėtų pasakyti kada Jūs elgiatės teisingai, o kada ne? Bet Jūs priimat sprendimus! Jūs, gal būt, pirmą kartą gyvenime paimsite savo gyvenimą ir likimą į savo rankas. Mes visi pažįstame žmones, kurie savo gyvenimo pabaigoje visiems skundžiasi apie nesėkmingai susiklosčiusį gyvenimą. Didžioji dauguma jų frazių prasideda maždaug taip: “Jeigu aš būčiau…”, “Jei tik būčiau turėjęs…”, “Jei tik būčiau galėjęs…”. Visos tokios frazės nejučia apraizgo ir supančioja. Kas žino ką atneš Jums galimybė dalyvauti MLM versle? Jeigu nieko ir neatneštų – tai ką Jūs prarasite? Kiekvienas iš mūsų žino, kad mūsų pačių sėkmė priklauso nuo to, kaip mes padedame kitiems žmonėms! Sutarties pasirašymas su MLM kompanija nėra Jūsų gerovės garantija. Be to tokių garantijų nėra niekur. Bet, nepriklausomai nuo to, kaip pasibaigs Jūsų bandymas, Jūs daug ko išmoksite ir tai pakeis Jūsų gyvenimą į gerąją pusę. Jūsų gyvenimas taps turiningesnis, o Jūs – drąsesni, nei buvote kada nors anksčiau. Įgyta patirtis, didžiulis bendravimo ratas, gautos žinios – pasiliks su Jumis visada!
Ar pasikeis Jūsų gyvenimas? Tikrai, taip.Vienas iš patrauklių MLM dalykų, tai specifinis gyvenimo būdas. Žmonės, dirbantys MLM, labai rimtai į tai žiūri. Problemos esmė – koks yra Gyvenimo ir Darbo santykis.
Atsakyti
Sutinku visu 100% su išsakytomis mintimis. Jau daugiau kaip 15m dirbu sistemoje.Linkiu sėkmės visoms dirbančioms,na o dar nedirbančioms - greičiau pradėti. 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos . net nezinojau, kad egzistuoja tokia grupe , tokia tema !
prisistatysiu : as pati gyvenu italijoje, ir dirbu MLM su fm gorup kopmanija.
dalis mano grupes yra Lietuvoje.
Is tiesu tai niekada nemaniau,kad toks darbas gali buti man tinkamas ir juolab, kad jis man patinktu.
o se tau kad nori......
bandziau skaityti jusu pasisakymus nuo pradziu....
gaila, kad mozaika nerado savo kelio sioje kopmanijoje, o gal neturejo tinkamo sponsoriaus ....kas cia zino....jei kartais kiltu noras dar karta pabandyti, juk fm dabar jau pazysta tikrai daug kas , esu pasiruosus suvesti su savo sponsorem smile.gif
Skani : kaip sekasi dabar ? juk prabego keli metukai?

gero vakaro!
Atsakyti

Sveiki, apie tinkline rinkodara galiu pasakyti taip: beveik visose imonese reikes ieskoti zmoniu ir ju reikes nemazai. Pradzioj reikes pradeti nuo savu artimo rato. Priklauso koks jusu tikslas, kad gautum bent minimalu atlygi reikes surasti bent kokius 3 ar 6 zmones tada bus tik pati pradzia. O dirbti reikes visose kompanijose. As dirbu kompanijoje starlife.eu ten butent taip ir yra. Jeigu noresite tikslesnes informacijos apie visa tai razykite  el p.  zilenas.paulius@yahoo.com arba skambinkite 865744280 . 

Atsakyti
QUOTE(virginija77 @ 2018 11 29, 12:07)
As dirbu kompanijoje starlife.eu

Kuo šita kompanija geresnė už kitas? ax.gif
Atsakyti
Rekomenduoju kompaniją "Prouvé". 4u.gif

"Prouvé" - nauja, veržli ir kupina naujų idėjų kompanija, 2017 metų pavasarį įkurta Lenkijoje.

Jei susidomėjote, rašykite: prouve7@inbox.lt arba skambinkite 8 619 65265. ax.gif
Atsakyti
"Oriflame" kitaip: uždirbkite 1000 Eur ir daugiau per mėn. niekam nieko neparduodami.

Jei susidomėjote, rašykite: prouve7@inbox.lt arba skambinkite: 8 619 65265.

Registracijos nuoroda:

https://lt.oriflame....YawcVWdJ3dLEuZ0
Atsakyti
Laba diena,

Nauja tinklinio marketingo kompanija su AUTO programa Lietuvoje!

Gyvuoja jau 18 metų ir plečia savo veiklą Europoje. Lietuvoje kol kas mažiau nei 300 žmonių!
Puikios sąlygos per trumpą laiką iš esmės pakeisti savo ir artimų žmonių gyvenimą. Stulbinančios uždarbio galimybės bei galimybė visąlaik važinėti nauju automobiliu! Susisiekite su manimi, junkitės prie šaunios komandos ir pirmyn!

El. pašto adresas: kovaite@inbox.lt
Atsakyti

Mielos moterys,  :lietuva: Lietuvoje startuoja nauja MLM kompanija Happiness su premium klasės produkcija, skirta sveikatai. Produkcija kokybiška, ekologiška, turi GMP sertifikatą. Visi preparatai natūralūs, žoliniai (arbatos, pleistrai, gydomieji žolelių tamponai moterims, kordicepsas, kiti papildai) :good:. Jei būtų norinčių tapti distributorėmis ar tiesiog išbandyti produkciją, mielai kviečiu prisijungti  :4u: . Kadangi tai tik pati pradžia, informacija lietuvių kalba dar tik rengiama, atliekamos visos procedūros su produkcijos notifikavimu ir sertifikavimu. 

Susipažinti su produkcija galite čia: https://slhappiness.com/products-en. Jei turėsite klausimų, mielai atsakysiu. Kreiptis asmenine žinute  :bye:

Atsakyti