Įkraunama...
Įkraunama...

Taupau kaip išmanau - 3 d.

Sena temos štai čia:
http://www.supermama...?...439061&st=0
http://www.supermama...howtopic=469571

kvieciu ir toliau diskutuoti, tad tesiame.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 09 rugpjūčio 2009 - 20:48
Buvo pasiūlymas taupyti ir naujų temų sąskaita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 08 09, 21:43)
Buvo pasiūlymas taupyti ir naujų temų sąskaita ax.gif


Zinai, maciau, kad SM svarste perkelti pokalbius i kitas panasias temas, nesulaukiau pritarimo.... noreciau bendrauti ir toliau, mielai kvieciu. Tema aktuali, manau, pravers kiekvienai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 09 rugpjūčio 2009 - 20:51
QUOTE(fuksė @ 2009 08 09, 21:47)
Zinai, maciau, kad SM svarste perkelti pokalbius i kitas panasias temas, nesulaukiau pritarimo.... noreciau bendrauti ir toliau, mielai kvieciu. Tema aktuali, manau, pravers kiekvienai.  mirksiukas.gif

ne į panašias... visose kalbama apie tą patį, tik pavadinimai skirtingi doh.gif

Kai buvo atidaryta antra tema, tai susidvejino ir vienodos temos buvo atidarytos dvi (antrą temą atidarė kita mergina, neradusi šios) doh.gif Paprastai tokiu atveju viena ištrinama, bet šis skyrelis neturi savo moderatorės, todėl antroji tema liko ir joje nelabai bendraujama... Ją reikia pabaigti mirksiukas.gif
Atsakyti
dabar kalbam šitoj temoj, kai ją pabaigsim, reikia pabaigti "Taupau kaip išmanau" Nr. 2 ir Nr. 3. ir iki tol jokių naujų temų kūrimo wink.gif
Atsakyti
va dar viena tema apie taupymą doh.gif doh.gif doh.gif
fukse, tu puikiai darai tvarką, tu mūsų šaunuolė moderatorė 4u.gif gal galėtum neleist užvesdinėt naujų temų, kol šitos visos nepasibaigs g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti


Gerb. mamytes,

mes draugiskai plepam stai cia: http://www.supermama...?...80762&st=48


visas maloniai kvieciu, o cia raginu nieko nerasyt.
Atsakyti

pasibaigus anai temai toliau plepėsim čia 4u.gif
Atsakyti
Na ką, susikraustom į šią temą smile.gif

Gavau atostoginius, tuoj mečiau į terminuotą indėlį iki kitos algos dienos - ir keli litukai pliuso pareis, ir pagundos išleisti nebus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niedulis @ 2009 09 03, 20:23)
Neissigaskit, kastonele. Nepazistu. Tik isrisau, kurioj mokykloj dirbat.

jau išsigandusi buvau blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
kartais tokių pievų parašau atvirai taip, o jei čia mano mokinio mama kokia blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif

QUOTE(Miaška @ 2009 09 03, 20:25)


Gavau atostoginius, tuoj mečiau į terminuotą indėlį iki kitos algos dienos - ir keli litukai pliuso pareis, ir pagundos išleisti nebus biggrin.gif


tik gavai ir neši į banką blink.gif blink.gif blink.gif
aš laukiu kitos algos ir kiek lieka tik tada nešu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 03, 21:28)
tik gavai ir neši į banką blink.gif  blink.gif  blink.gif
aš laukiu kitos algos ir kiek lieka tik tada nešu blush2.gif


Taigi ne algą atidėjau, o atostoginius, kad paskui iš pusinės algos gyventi nereikėtų. Jau rašiau, kad atostoginių neleidžiu atostogoms, atidedu kitam mėnesiui ir tiek, kad nepasijaustų nuostolio. Atostogauju iš tam skirtų sutaupytų pinigų.
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 03, 21:28)
jau išsigandusi buvau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
kartais tokių pievų parašau atvirai taip, o jei čia mano mokinio mama kokia blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif


Daugelis naujai uzsiregistravusiu ta praeina. Kai kas nors isrisa, nustoji atvirauti.
Atsakyti