Įkraunama...
Įkraunama...

Decopatch

Sveikos 4u.gif nugi paskaiciau cia ana vakara sita temele aisku ir as uzsimaniau isbandyti sia technika. Kaipsyk turejau pora katineliu nutrupejusiais dazais, zadejau ismesti jau, tai labai gerai man jie pasitarnavo sitam reikalui, tai vat prasau ivertinkit biggrin.gif . Apklijuoti popierium kur geles ivynioja.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2010 03 04, 21:12)
Sveikos  4u.gif  nugi paskaiciau cia ana vakara sita temele aisku ir as uzsimaniau isbandyti sia technika.

Nu super atgije katukai...ziauriai grazu wub.gif
Atsakyti
Tikrai nuostabū katinukai thumbup.gif
Atsakyti
Aciukas 4u.gif
Atsakyti
Labai labi katukai thumbup.gif
L a b a i wub.gif
Atsakyti
Pagaliau priklijavau skaičius
user posted image

Atsakyti
Orintuxx - Katuliai -fainuliai thumbup.gif drinks_cheers.gif

Vaivaj , p-a-g-a-l-i-a-u doh.gif biggrin.gif Super atrodo ,nenesk i darba mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted imageuser posted image
Vel pasismaginau su decopatch biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(orintuxx @ 2010 03 04, 21:12)
Sveikos  4u.gif  nugi paskaiciau cia ana vakara sita temele aisku ir as uzsimaniau isbandyti sia technika. Kaipsyk turejau pora katineliu nutrupejusiais dazais, zadejau ismesti jau, tai labai gerai man jie pasitarnavo sitam reikalui, tai vat prasau ivertinkit  biggrin.gif . Apklijuoti popierium kur geles ivynioja.



thumbup.gif o tie katinukai mediniai ar moliniai? ir kaip galima panaudot popieriu gelems? g.gif
Atsakyti
Aciukas dar karta kas pastebejo katulius mano 4u.gif
8-ke piestukine pasikeite visiskai thumbup.gif
Dalyja tie katinukai mediniai, maximiniai biggrin.gif , kaskada senai buvau pirkus, as juos apklijavau popierium kur geles ivynioja kai perki geliu parduotuvese, tai pasitaike neblogas toks smile.gif , as ji paprasciausiai plesiau ir klijavau ivairiai su dekupazui skirtais klijais mirksiukas.gif .
Atsakyti
Jusu ikvepta ir as isbandziau decopatch popieriaus plesymo ir klijavimo smagybes ruosdama dezeles dovanoms. Pirmuose trijose foto naudotos paprastos kartotines dezeles, tokios net nevisai lygios. Paskutiniojoje - nedidele medine dezele.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Žiurbuti,

tikrai gražu :-)
Ypač pirmoji dėželė, tokia visiškai netipiška thumbup.gif
Atsakyti