Įkraunama...
Įkraunama...

Decopatch

blink.gif blink.gif Ziurbuti, padirbeta blink.gif blink.gif
thumbup.gif man patiko thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 08 balandžio 2010 - 19:10
Sveikos smile.gif
Sudominote ir mane šia dekoravimo technika ax.gif
Įdomu, o plastmasines kėdes galima tokiu būdu dekoruoti?
Atsakyti
Ačiū, kad pastebėjote mano darbelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Del platsmasinių kėdžių: teoriškai, manau, kad įmanoma; praktiškai, manau, kad tai pareikalautų didelių sąnaudų (popieriaus, klijų, lako)...
Bet čia reiktų palaukti profesionalių patarimų, aš šią techniką tik ant dėželių tebandžiau... ax.gif
Atsakyti
Ant plastmasės gali būti šiek tiek sudėtinga tepti dažus... Geriausiai tepasi ant medienos. Nors galit bandyti ;D Aš pati dariau ant plastmasinio padėklo, tai visai neblogai gavosi. Nors sako kad lakuotus ir pan. paviršius reikėtų ištrinti švitriniu popierium, kad paviršius taptų šiurkštesnis. g.gif
Atsakyti
Jūsų teismui pirmas bandymas decopatchinti

user posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Kita mama,kokia fainulka bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif Man pirma mintis - saldainiams -ledinukams susidėti biggrin.gif Daug daug biggrin.gif
Atsakyti
Oi, ačiū už tokį pagyrimą biggrin.gif . Turėjo būt mano dekupažo priemonėms, bet kol dariau šitą, tai visus daikčiukus perdėjau į didesnę, dabar į tą mažikę ir nebetilps. Bet apie ledinukus idėja laaaaaabai nebloga thumbup.gif . Vaikams patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
O kas tai yra decopatch? Kokia čia technika? blush2.gif
Atsakyti
Gabriele, skaityk temą nuo pradžios. Jeigu trumpai, plėšai ir klijuoji
Atsakyti
aš perskaičiau šią temą gana skeptiškai nusiteikusi,nors dekupažinu.Bet parduotuvėj dekupažo popierių suvyniojo į tokį margą...cha ..namie pavėpsojusi į jį,suplėšiau ir apklijavau žadintuvo medinius rėmelius-gavosi liuks...tada aukštą taurę jau apklijavau plėšyta servetėle-tokia smulkiom gėlytėm-irgi patiko.Gaila ,neturiu fotiko-prodyčiau ir jums
Atsakyti
Gėda žmogui pasakyti, bet..... pasiėmiau gatvėj besivoliojantį, dar nesulamdytą popierių, matyt, nuo gėlių blush2.gif . Ale, kad gražus buvo, tai iš karto apie decopatch pagalvojau blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kita mama: 07 rugsėjo 2010 - 20:07
merginos, ar yra lietuvos parduotuvese(internetinese) siu kliju, ar tinka kur ir servetele ar dekupaziniui popieriui?
Aciu 4u.gif
Atsakyti