Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras liežuvyje

QUOTE(Makarončikė @ 2009 09 01, 10:13)
o ką daryti jei pradėjo pūliuoti? po kiekvieno valgymo purškiu purškalą, ryte vakare ir per pietus skalauju ir purškiu ir atrdodo viską darau kad normalaii būtų, o dbr tokie balti, kaip pūliai  doh.gif  nete nerandu ką daryt  umn.gif  help.gif  help.gif
nei skauda nei ką, viršuj pastebėjau, kad biški prasiplėšė man skylė, tai gal dėl to?



Mano draugei irgi tas pats buvo smile.gif ji vis kas kazkiek laiko nuvalydavo svaria vata tuos pulius, skalavo, ir po savaites prejo puliavimas smile.gif skyle mum abiem issitampe, o po keliu savaiciu normalizavosi viskas smile.gif
Atsakyti
Jus man pasakykit,merginos-moterys,as girdejus,tik girdejus,ir aisku- suprantu ,jog auskarai liezuvyje ne groziui o partnerio ..kaip cia graziau issireiskus g.gif biggrin.gif didesniems pamaloninimams .Noriu pas juspakalusti ar jusu partneriams labai didelis skirtumas ,ar tik sioks toks?As neisiverus ir nesiversiu,tai faktas biggrin.gif ,bet noretusi suprasti tokio saves zalojimo prasme.Ir is estetines puses,man,-tragedija.Tik,prasau,nesupraskite to kaip kabinejimosi.Man paprasciausia idomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 01 rugsėjo 2009 - 18:19
QUOTE(burbanti @ 2009 09 01, 19:16)
bet noretusi suprasti tokio saves zalojimo prasme.Ir is estetines puses,man,-tragedija.Tik,prasau,nesupraskite to kaip kabinejimosi.Man paprasciausia idomu.

Anoks čia žalojimasis ax.gif Tas pats kas ausis prasiverti biggrin.gif
Atsakyti

Na o jei labiau i tema sneket tai pagaliau liezuvio nebeskauda thumbup.gif matyt viskas nuo anginos cia buvo 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 14:47
o man drauge kai grizo is Amerikos ir suzinojo, kad turiu auskara, sake, kad tenai sklando mitas jog merginos, kurios turi liezuvyje auskara yra lesbietes biggrin.gif ko tik neprigalvoja zmones...

O del buciavimosi, mano MB pvz net nepastebejo, kai buvau kelis kartus issiemusi ax.gif tai matyt malonumo jam kazkokio kitokio nesukelia auskariukas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 14:55
O man yra sakę, kad bučiuotis faina, kai turiu auskarą ax.gif Atseit įdomiau, negu įprastai biggrin.gif
Aišku, aš tikrai vėriausi ne tam, kad kažkam būtų faina bučiuotis, ar kad malonumas didesnis būtų biggrin.gif
Atsakyti
Dauguma veriasi nes joms tai grazu kai kurioms nervus nuima tas auskariukas o kitos gal del malonumo mirksiukas.gif
Atsakyti
Saldžioji, kaip suprast "nervus nuima"? blink.gif Pirmą kartą girdžiu g.gif
Arba gal netaip kažką supratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 05, 17:13)
Saldžioji, kaip suprast "nervus nuima"?  blink.gif  Pirmą kartą girdžiu  g.gif
Arba gal netaip kažką supratau  ax.gif

Na kitos kai susinervina sako pakramto ji pamakaluoja burnoj ir geriau pasidaro lotuliukas.gif aisku nzn nes pati taip nedarau bet esu skaiciusi kad taip daro panos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldzioji18 @ 2009 09 06, 13:16)
Na kitos kai susinervina sako pakramto ji pamakaluoja burnoj ir geriau pasidaro  lotuliukas.gif  aisku nzn nes pati taip nedarau bet esu skaiciusi kad taip daro panos blush2.gif

Čia tai geras lotuliukas.gif Pirmą kartą girdžiu, kad nuo nervų padeda kažkam lotuliukas.gif
Taip galima ir dantis apsidaužyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Man nieko baisiau nebuna, kai valgant imi ir netycia sukandi ta auskara, o cia kitos nervus taip nuima lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smash @ 2009 09 06, 15:51)
Man nieko baisiau nebuna, kai valgant imi ir netycia sukandi ta auskara, o cia kitos nervus taip nuima  lotuliukas.gif

Tai va va, galvoju, kad turbūt kada ir dantį išsilaušiu, kai taip nutinka doh.gif biggrin.gif
Atsakyti