Įkraunama...
Įkraunama...

1-2 m. vaikas nenori valytis dantukų

Mes valomes visada kartu, niekada jam nevalau, o ir nelabai jis duotusi biggrin.gif spjaut jis moka, bet kazin ar viska ispjauna, juk pasta labai skani biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis irgi nenori dantuku valytis...Nezinau kaip bus...
O va drauges mergaite 1m 8men valosi tik tada,kai drauge duoda savo ir jei jauciasi dantu pastos...Tai drauge uztepa laseli pastos,nuplauna sepetuka su vandeniu ir tada duoda mergaitei.Tada viskas gerai,pastos skonis jauciasi (nors jos ir nera ) ir mergaite tipo valosi...Toks ten ir valymasis,daugiau griauzimas,bet vis geriau nei nieko... 4u.gif
Atsakyti
as savo mergytei nupirkus colgeit vaikiska dantu pasta ir valau jai dantukus pati, nes jai paciai neina. bet ji gana noriai dabar valosi, pradzia ir buvo ne kokia. kai buna pas teta, savo kriksto mama tai jai duoda valyt dantis tik tuo atveju, jai ji savo leidzia jai valyt biggrin.gif
Atsakyti
pratint tai nereik tik pamato dantu sepetuka ir dek pastos iskart mamka ba bus orkestras biggrin.gif
siaip pati pavalau nes pats dar tik valgo labaiu ta pasta bet biskiu ir pamakaluoja su rankyte biggrin.gif taip juokinga ziureti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kai tik pavaliau pirma kart, iskart patiko... tai vakarais, kai pasakau eisim liuliu ar tik atsikelus ryte, girdziu : einam diju diju (dzyru dzyru), ir labai patiko kai as valiau. bigsmile.gif pries men. pamate, kad tetis pats valosi tai dabar pats laiko rankoj dantu sepetuka, o as jam padedu valyt, jei tik paimu is jo ta sepetuka tai iskart "dainos" ir raukymaisi prasideda...as kazkaip, net nepagalvojau, kad vaikam gali nepatikt valyt dantukus ax.gif gal kaip nors reik parodyt, kad valyti dantis tai toks reguliarus kasdienis zaidimas, tiek teveliam tiek jam(jai) 4u.gif
Atsakyti
maniskis tai be problemu valosi.Pats papraso...Siek tiek pavalau pati,o pabaigt duodu paciam,o tai "pats" tik pasta nuciulpia ir tiek to valymosi.Jei jau labai nori pats ir nesileidzia,tai stoviu ir kontroliuoju kaip reikia valytis,o jis stebuklingai klauso.Pratint specialiai nepratinau,paprasciausiai valau nuo pat pirmo dantuko,be to nuolat mato kaip mes valomes.O mazyliui (1 m.) irgi labai patinka kai valau su silikoniniu sepeteliu,tiesiog visas svyti,o kai pamato ta gera iranki tai siekia ir issizioja,atseit,jau greiciau valyk...
Atsakyti
maniskis taip pat ne labai megsta dantis valytis>kai buvo mazesnis turejom antpirsto uzmaunama sepeteli(toks kaip guminis), o pasta gumos skonio, tai tada isvalydavom. Po to nupirkom vaikiska sepeteli su visasi pribumbasais (rysku su formomis ir su visokiais paveiksleliais). Bet jis nenori kad as jam valyciau. Pasiklausiau, ka mano kolega dare su savo 4 mazais vaikais, tai jis sake, kad labai nepergyveno del ju dantu valymo, vis tiek jie pieniniai ir iskris. O kai isaugs normalus dantys jau pats supras kad reikia valytis. Ta pati ir mano mama sake, kad dare su mumis smile.gif Taigi gal ir teisybe g.gif
Atsakyti
Prisimenu, kai pratinau vyresne dukrele valyti dantukus. Tada buvo tokia reklama apie monstrus, kurie apsigyvena ant dantuku ir jas suvalgo, jei nevalysi. Tai vaikas labai bijojo kad suges jos dantukai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uliuliuska @ 2006 03 28, 22:18)
Prisimenu, kai pratinau vyresne dukrele valyti dantukus. Tada buvo tokia reklama apie monstrus, kurie apsigyvena ant dantuku ir jas suvalgo, jei nevalysi. Tai vaikas labai bijojo kad suges jos dantukai. thumbup.gif

Pas mūs nuo vakar ir mažoji jau valosi dantukus,bet tik su vandenukų ir šėpėtėlių thumbup.gif ,vyresnioji irgi panašiaus amžio pradėjo valitis pati,aš dar prižiuriu kaip jos valosi,ir padėdu jeigu neišeina,na ir pati tada valausi nes jom geriau išeina kopijoti viską mirksiukas.gif ,o geriausiai tai išėina su teveliu mokitis,vyresnioji atsistodavo ant suoliuko nes tevelis pas mus aukštas ir viska kartodavo ,kadarydavo vyras,tai taip jokingai atrodo,gaila kad neturejom kameros,nes viska darydavo sinchroniškai,mažilems mes nauduojam kolget vaikiška pasta,jinai buvo kartu supakuota su bebru ir šepeteliu ,tai toks vaikiškas rinkinukas,o su žaisliuku tai net meguodavo,o pasta tai buna ir suvalgo bet jinai nekenke vaikams,net patibuvau paragavus mirksiukas.gif
Atsakyti
Jau tikrai maniau,kad tik musu tokia nenuorama,na valytis tai labai nori bet tik pati!Tai koks ten valymas,nors labai graziai megina braukyti kaip mamyte,bet man kazkaip baisu,ar ne per stipriai spaudzia sepeteli:blink: ?!Dantu pasta naudojame kazkokia nuo 6men.,atrodo,bet uzdedu as jos tik del kvapo lotuliukas.gif Ale ir nervai kyla tada,bet tuo paciu ir smagu i ja,tokia savarankiska,ziureti thumbup.gif Tik ne kiekviena diena atliekam si rituala blush2.gif ,tiesiog kartais pritrukstu kantrybes,kai neduoda man, valosi pati,o tai jau tik zaidimas verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Man kazkas panasaus. Mano maziukas irgi sunkiai valosi dantis, labiau megsta zaisti su dantu sepetuku, kisti ji po vandeniu, paskui isplauti su juo kriaukle ir pan. dantu valymosi kaip ir nebelieka. Bet neramu jau darosi, nes dantukai pradejo gelsti, bet kol kas tas valymas nieko nereiskia, o ir kantrybes kartais pritruksta. nezinau ka daryt:)...
Atsakyti
Maniškiui tai tik pasakyk, kad einam dantukus valyt, tai begte bega į vonia, bet pačiam dar neišeina valytis. Jam matyt labai patinka dantų pasta, nes jaigu tik su vandeniu pašlapinu šepetuką tai jam netinka, bet gerai, kad leidžia man išvalyti jam dantukus, išsižioja plačiai, tai galiu visus gerai išvalyt biggrin.gif
Atsakyti