Įkraunama...
Įkraunama...

1-2 m. vaikas nenori valytis dantukų

QUOTE(juske @ 2007 07 02, 12:51)
Man kazkaip niekada nekilo klausimas : ar vaikas nori plauti galva , ausis , dantis , uzpakaliuka  blink.gif tiesiog darau kas reikia ir pripranta  g.gif
Mane labiausiai zavi mamu noras vaikus pakankinti dantu skausmu ( juk nevakomi jie sugenda ) , o po to tiketis , kad i pilna mikrobu ir dar bala zino ko , burnyte sudigs nauji dantys ir jie kazkodel nesuges  g.gif




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Is pradziu labai nepatiko, bet per savaitele priprato, ir dabar tai jau kasdienine procedura pries miega..
Atsakyti
Mums irgi dantukus valytis yra gryna kankyne. bet as vis pabandau, nenori ir vel padedam sepetuka keliom dienom ant lentynos. Kazkaip nenoriu privartos taikyt...
Atsakyti
QUOTE(lotta @ 2006 02 25, 19:00)
...O valomes labai paprastai: as  valau  vaikui, o tuo paciu jis valo man...
Kartais vaikas ziuri TV ir a jam greiti tuo metu isvalau... mirksiukas.gif




QUOTE(Jacobs @ 2007 07 04, 13:23)
tenka griebtis gudrybiu. ispradziu tai stodavom pries veidrodi ir as jai padedavau valyt dantukus, bet laikui begant sis triukas pabodo, tai dabar duodu jai savo sepetuka ir ji man valo dantis biggrin.gif , o su jos sepeteliu as valau jai dantukus tongue.gif . taip mes kas ryt valom viena kitai dantukus biggrin.gif


Ačiū mamytės už patarimus 4u.gif .
Reikės išbandyti jūsų gudrybes, nes su dantų valymu turim nemažų problemų. Seniau iš viso nesileisdavo, nes labai skaudžiai dantukai dygo - tai bijojo net burną išžioti, kad neprisiliestum prie dantenų doh.gif . Dabar nupirkau vaikišką pastą, tai situacija šiek tiek geresnė. Betgi neramu, kad pastos prisivalgys g.gif . Nors ir mažas grūdelis, nors ir tinkama vaikams, bet aš kažkaip pati negalėčiau prisiversti nuryti pastos. Užtat ir baisu, kad mažylė ją nuryja.
Gal patartumėt, kaip išmokyti išspjauti? Ypač sunku to išmokyti, nes pasta skani ir visiškai nesinori jos išspjauti... doh.gif
Atsakyti
nezinau manoji labai noriai valosi as jai vaistinei nupirkau labai grazu spalvota sepetuka su princese 4u.gif ir dantu pasta kudikiams kazkokia vaistininke rekomendavo tai ir pajamiau ji yra labai skani tai matyt jai ir patinka del to thumbup.gif
dar tiesa del isspjovimo tai ms pagasdinom kazkaip kad negerai labai ir ji po truputi bando isspjauti ja ax.gif
pas mus dantu valymo procedura vyksta pas broli kambary ant pripuciamo zaislo brolis ja kalbina o as dantukus valau nors siaip kai brolis isvaziaves ar nera nuotaikos tai tada jii pati atsistoja antkedes pries veidrodi as ja laikau o inai rodo kaip inai graziai dantukus valo biggrin.gif
Atsakyti
mūsiškei metukai, pradžioj valydavau pati ant piršto užmaunamu šepetėliu, dabar nupirkau tokį kaip "suaugusiųjų". tai aš valaus sau ir jai duodu šepetuką, ji mėgdžioja, tada ji valo man, o aš jai. tai ir žaidžiam. labai gerai neišsivalo, bet manau svarbiausia kad atsirastų įprotis
Atsakyti
na, mes padejom visai neseniai juos valytis ir buvau galvojus kad ji man ji mes i siuksliu deze,nes pas mane ji su charakteriu mergina, bet mano nuostabai to nebuvo, bet pasimaivydama leidosi, aisku gerai tikrai neissivalo, bet manau kad bent iprotis ir zinojimas kad reikia dantukus valytis tikrai bus mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai pati valau Gabijai dantukus kad tikrai būtų švarūs nors jai tas ir nelabai patinka, o paskui duodu pačiai su šepetėliu pabrūžint ir po visko einam į veidrodį pažiūrėt kokie švarūs mūsų dantukai smile.gif

Nemėgstam ir galvos plaut - mažoji vis prašo: geriau šikna daug daug palukim, tik ne galva........, bet į mažylio noris švaros atžvilgiu nekreipiu dėmesio. Svarbiausia viską atlikt ir visus nuopelnus priskirt mažyliui, o su laiku pripras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gruzdzevičienė: 20 rugpjūčio 2007 - 12:11
Mano didzioji tai bliaudavo garsiai placiai issiziojus gan ilgai, o as tuo tarpu jai isvalydavau dantis biggrin.gif Paskui eme ir nustojo rekt. Snekejom, kad reik valyt, kad butu grazi sypsenele. Valiau dantis jai as pati iki 5 m. Kazkur skaiciau, kad vaikas negali dantu issivalyti pats kokybiskai, kol nemoka rasyt. Uztai pas dantiste buvom tik pasirodyt, kokie sveiki musu dantys biggrin.gif O dabar valosi pati, dar ir seneliui paaiskina, kad tau iskrito dantukas, nes nevalei lotuliukas.gif
Maziukei (1m.) atvirksciai - labai patinka pati procedura. Tik va kol kas naudos dar nelabai daug. Dantu sepeteli ciulpia apsiziojus doh.gif jau jai dantis isvalyt tai tikras menas...
Atsakyti
MANO MERGYTE LABAI NORIAI VALOSI DANTIS VISADA SU JA VONIOJ ABI ATSISTOJAM AS JAI RODAU KA REIKIA DARYTI, O JI ATKARTOJA MANE RYTE IR VAKARE MES TAI DAROM NUOLAT, O NUO KADA PRADEJOM VALYTI TIKRAI NEATSIMENU, KAZKAIP TAI IVYKO SAVAIME g.gif smile.gif
Atsakyti
O musu maziui patiko burgzti elektriniu sepetuku biggrin.gif , tai gal ir gerai, svariau isivalo
Atsakyti
QUOTE(martinika @ 2007 08 20, 13:52)
Mano didzioji tai bliaudavo garsiai placiai issiziojus gan ilgai, o as tuo tarpu jai isvalydavau dantis biggrin.gif Paskui eme ir nustojo rekt. Snekejom, kad reik valyt, kad butu grazi sypsenele. Valiau dantis jai as pati iki 5 m. Kazkur skaiciau, kad vaikas negali dantu issivalyti pats kokybiskai, kol nemoka rasyt. Uztai pas dantiste buvom tik pasirodyt, kokie sveiki musu dantys biggrin.gif O dabar valosi pati, dar ir seneliui paaiskina, kad tau iskrito dantukas, nes nevalei lotuliukas.gif
Maziukei (1m.) atvirksciai - labai patinka pati procedura. Tik va kol kas naudos dar nelabai daug. Dantu sepeteli ciulpia apsiziojus doh.gif jau jai dantis isvalyt tai tikras menas...

Va va, ir as skaiciau, kad vaikas pats kokybiskai dantuku negali issivalyt drinks_cheers.gif Tik ne iki 5 m., o iki 8 m. Mes vyresneliui po siai dienai valom dantukus ir pediatre jau kelinta karta nusistebi, kaip cia jis pas mus dar karieso neturi, nes, sake, kad dauguma busimu pirmokeliu jau su kariesu buna doh.gif
O duot "valytis" paciam, galima ir netgi reikia, bet po to butinai reikia dar ir teveliams jau "normaliai" mazyliu dantukus isvalyt, jeigu norit, kad butu sveiki dantukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų dukrytė tik neseniai atsisake protesto valytis dantukus ir tai dar reikia kuom nors užimti. Dažniausiai išvalom kai ji turškiasi vandeny ir prausia savo lėlę, kad švari miegot eitų biggrin.gif . O valyt dantukus nuo pusės metų pradėjom.
Atsakyti