Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Cipciuk blink.gif blink.gif blink.gif sedziu issiziojus, net vyrui parodziau, kiek ir kokiu tortu sugeba zmones per diena padaryt blink.gif thumbup.gif thumbup.gif super, man ta gelyte labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
cypsiuk bigsmile.gif laiptai tai labai ispudingi wub.gif visi kiti irgi,tiesiog laiptu neteko dar matyti,nuostabu!!
Atsakyti
Cipciuk, man infarkta ivarysi blink.gif Nu pasakiskai, nuostabiai grazu wub.gif Net rankos nusviro eit tortus kept doh.gif
Atsakyti
cipsiukai swoon.gif swoon.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 08 21, 10:09)
Koks dailus!!!  4u.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 21, 10:40)
mazulix...apakau  blink.gif  , nugriuvai , daba negaliu atsistoti ....super gražų  wub.gif  wub.gif  wub.gif

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 08 21, 10:42)
drinks_cheers.gif labai grazus wub.gif

Aciu, mergaites blush2.gif

O as eilini karta nematau Cipciuko grozybiu cry.gif cry.gif cry.gif Ismesiu ta darbini kompa verysad.gif Bet net neabejoju, kad visi tortai nuostabus bigsmile.gif Nieko, vakare paziuresiu namie cool.gif
Atsakyti
user posted image
medutis puostas bezu ir saldainukais.
Papildyta:
user posted image
dar vienas medutis,virsus bezas,sonai sokoladu,bet privargau su juo ziauriai,visai nenorejo stingti doh.gif .nu svarbu,kad kliente liko patenkinta ax.gif
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif
Cipciukai-plauk i didesnius vandenis bigsmile.gif sitokie gabumai wub.gif , toks grozis, tikrai sokas mega_shok.gif
Jolka, kaip idomiai papuostas pirmas tortas, kas ten tas melynas g.gif ?
Nesudetinga, bet grazu 4u.gif

Butke-O panele kokia ant torto thumbup.gif
Padima ir zuvyte miela wub.gif
Super viskas neina atsitraukt nuo kompo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Srove: 21 rugpjūčio 2009 - 12:40
[quote=Srove,2009 08 21, 11:38]
:
Jolka, kaip idomiai papuostas pirmas tortas, kas ten tas melynas g.gif ?
Nesudetinga, bet grazu 4u.gif

tas melynas tai bezas
smile.gif
Atsakyti
Srove ačiū 4u.gif
Atsakyti
cipciuk po tokiu tavo grozybiu gavau tik dar viena ikvepima daryti ir kurt. aciu tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif tiesiog truksta zodziu
Atsakyti
KAIP DABAR IŠSIŽIOJUS Į KIRPYKLĄ VAŽIUOT blink.gif blink.gif blink.gif NU JUK ŽANDIKALULIS ATVIPO IR NEBEUŽSIČIAUPIA BURNA blink.gif APŽAVĖTA IKI KAULŲ SMEGENŲ GĖLYTE IR LAIPTAIS, CIPCIUK wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

kokios fainios žuvytės, mergaitės pas Jus, o aplikacijos iš šokolado ohoho, nu džiugu kai ateina savaitgalis, nusikalus būnu kaip šuo, bet viską atperka Jūsų atnešami pasigrožėti tortai, dabar man jau laikas į kirpyklą, vakare atnešiu ir aš savo darbelius ax.gif jie daug kuklesni, bet pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, pavaaaaaaaaret, SUUUUUUPER

negaliu atsiziuret thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

padima, linksma zuvyte thumbup.gif

butke, negaliu atsiziuret, kokia grazi mulate wub.gif

mazuliux, cia ne krizinis maisas, cia super prabangus silkinis maiuks bigsmile.gif

Cipciuk, Baisiai basanke raudona patinka, net uzsinorejau tokios biggrin.gif , o geles grozis nerealus, net kede arciau pasistumiau ekrano, kad geriau isiziuret

JOLKA999 , 60-cio labai spalvos grazios. Dera.

*****************

O cia mano vestuvinis tortas. Prase kuklaus, be juokiu vypendronu, ir papuostas tokiomis gelemis, kokia bus puokstele rankose. Nezinau, kaip man pavyko igyvendinti, bet labai stengiausi.

user posted image

user posted image

Jis malonios kremines spalvos, nuotrakoje aisku nesimato tikros spalvos doh.gif . Kaz koks tai murzinas g.gif , nes fotkinau vakare. Dengtas sokoladine saldainiu mase. Geles pastilazas. Apacia vaisinis, virsus bananinis, panasus i tiesiog torta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 21 rugpjūčio 2009 - 13:19