Įkraunama...
Įkraunama...

Metinuko maistas ką tik atsikėlus po nakties?

Apklausa: Ką valgo mažiukai, ką tk atsibudę po nakties? (205 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(raraira @ 2006 03 27, 22:51)
Labai idomi tema nes mano mergickai turbut baisesnio zodzio uz valgyma nera as net neisivaizuoju kaip jinai nieko nenori parastom dienom darzelyje valgo bet kai paklausi ka valge tai iseina kad nieko vakare gal koki sureli su pieno stikline suvartoja net nezinau ka ir bedaryti 6.5metu sveria vos20kg gal zinot kokiu maisto papildu ar vitaminu nes baisu del kraujo nusilpimo ir kt dalyku o mano bahuriukas tai valgo ka duosi ka pats valgai jam butinai irgi reikia duoti labai jau isizeidzia tongue.gif


Mes pusryčiams valgom kiaušinienę spastuose (skylutė bulkoj ir kiaušas įmuštas į vidų), varškę su jogurtu, manų košę. Visokius sūrelius tik užkandžiams gauna. Berniukas nelabai valgus, bet aš užsispyrus ir visokiais burtais užburiu, kad suvalgytų. Savo pasiekiu ir abu liekam patenkinti, nes žinau, kad ryte vaikas atsikelia tuščiu pilvu smile.gif Su pietumis jokių problemų. bet vakare vėl ta pati daina schmoll.gif
Dukrytė valgo viską, tik nelabai nori mano virtų pietinių košių su mėsa schmoll.gif Mat labai priprato prie Hipp. Tačiau, jei duodu maistą nuo "suaugusiųjų stalo"- valgo.
Atsakyti
QUOTE(Ievuke @ 2006 07 01, 18:16)
Mes pusryčiams valgom kiaušinienę spastuose (skylutė bulkoj ir kiaušas įmuštas į vidų), varškę su jogurtu, manų košę. Visokius sūrelius tik užkandžiams gauna. Berniukas nelabai valgus, bet aš užsispyrus ir visokiais burtais užburiu, kad suvalgytų. Savo pasiekiu ir abu liekam patenkinti, nes žinau, kad ryte vaikas atsikelia tuščiu pilvu smile.gif Su pietumis jokių problemų. bet vakare vėl ta pati daina schmoll.gif 
Dukrytė valgo viską, tik nelabai nori mano virtų pietinių košių su mėsa schmoll.gif  Mat labai priprato prie Hipp. Tačiau, jei duodu maistą nuo "suaugusiųjų stalo"- valgo.


Pasidalink burtais bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O aš visiem sumuštiniu, ir aišku patys pasidaro.
Mažajai ir sumuštiniu padarau pati. rolleyes.gif
Atsakyti
Košes, varškė su jogurtu arba uogiene, trintas daržoves ar vaisius, blynelių kartais, "ežiukų"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goote: 16 liepos 2006 - 22:43
pas mus jau atsirado tradicija- pusryčiams visada avižų košė su sviestuku ir vis kitokiais vaisiais. Skanu rolleyes.gif
Atsakyti
Mazius labai megsta visokius "tepalus" ant batoniuko arba ant baltos sviezios duonytes. Tepam viska: suri, koki varskes krema, tokiradom sterilizuota tepamaji kumpio krema, nors jis tinka tik nuo 3m. Gal ir uzsiimciau tom pieniskom kosem, bet ikist be sansu schmoll.gif Siaip jis toks mazavalgis, koki omleta dar iskepu po to suvalgo varskyte ar jogurta, o kartais visai nieko nenori huh.gif
Atsakyti
Mums tai su tepalais blogai, nulaizo ir atkisa duona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stazyte @ 2006 07 20, 17:54)
Mazius labai megsta visokius "tepalus" ant batoniuko arba ant baltos sviezios duonytes. Tepam viska: suri, koki varskes krema,  tokiradom sterilizuota tepamaji kumpio krema

Ir maniškė mėgsta tą kumpio kremą.Pati užsitepa ant duonytės smile.gif Dar irgi mėgsta ežiukus,kuriuos vadina "ežiužia".O kartais tik išgeria bonką Similako ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
Mes tai tik mišinuka pusryčiams valgom,jokių košių nepripažysta schmoll.gif
Net nežinau,kaip reikės pripratinti prie pusryčiu normalių doh.gif
Atsakyti
o mano pipiras pusryciams labai pamego pienuka su sausais pusryciais.valgo net nesustodamas bigsmile.gif tik vietoj pienuko duodu pieno misinukus.greita ir svarbiausia,kad jam patinka.
Atsakyti
Mes pusryčiams valgom košytes: grikiai, penkių grudų košės, kukurūzų ir t.t. Neperku jokiu HIPP ir kitokių jau paruoštų be proto saldžių košių. Naudojam natūralius grūdus. Košes verdu vandenukyje, be pieno.Iberiu truputį druskos. Kai košė išverda tada įpilu truputį pieno, truputį sviestuko. Labai nedaug, kad nebūtų riebu. Sūrelį kartais valgom, arba dešrelę jokių E ir t.t. Taip pat valgom kiaušinienę iškeptą su pienuku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisliukas: 31 liepos 2006 - 11:17
Valgom košytes įvairias, bet dažniausiai tai lengvi pusryčiai pas mus: jogurtas, ryžių paplotėliai, varškytė "Miau", vaisinės tyrelės.
Atsakyti