Įkraunama...
Įkraunama...

Metinuko maistas ką tik atsikėlus po nakties?

Apklausa: Ką valgo mažiukai, ką tk atsibudę po nakties? (205 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Mes tai irgi košytes verdam: avižų, ryžių, kukuruzų(labiausiai megsta). Kartais kiausini (gaminta mikrobangeje, nes peciaus neturim) biggrin.gif, virto nemegsta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artka @ 2007 01 22, 14:02)
Mes tai irgi košytes verdam: avižų, ryžių, kukuruzų(labiausiai megsta). Kartais kiausini (gaminta mikrobangeje, nes peciaus neturim) biggrin.gif, virto nemegsta lotuliukas.gif


paaiškinkit tamsuolei, kaip gaminti kiaušinį mikrobangėj? doh.gif
Atsakyti
Mano dukrytė valgo košytę. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2007 01 22, 20:19)
paaiškinkit tamsuolei, kaip gaminti kiaušinį mikrobangėj?  doh.gif



Man irgi būtų įdomu sužinot.

Mes valgom desertinę varškytę "Gefilus". Arba kokia košytę išverdu.
Atsakyti
QUOTE(Agatas1 @ 2007 01 22, 18:19)
paaiškinkit tamsuolei, kaip gaminti kiaušinį mikrobangėj?  doh.gif


Kaip ir keptuvej, kiausini suplaku su laseliu pieno ir idedu i mikrobange, pamaisau dar 1-2 kartus thumbup.gif . Keptuveje kepto nevalgo, o cia kaip ir virtas gaunasi (mums mociute pasiule taip daryti, nes vaikas is vis nevalgydavo).
Atsakyti
Gal ir nieko reiks pabandyt, vis kazkoks pusryciu paivairinimas, o ir riebalu naudot nereikia.
Atsakyti
QUOTE(artka @ 2007 01 24, 12:38)
Kaip ir keptuvej, kiausini suplaku su laseliu pieno ir idedu i mikrobange, pamaisau dar 1-2 kartus thumbup.gif . Keptuveje kepto nevalgo, o cia kaip ir virtas gaunasi (mums mociute pasiule taip daryti, nes vaikas is vis nevalgydavo).

thumbup.gif o kiek laiko?
Atsakyti
[quote=Agatas1,2007 01 24, 14:53]
thumbup.gif o kiek laiko?

Turbut min. kokia nuo mikrobanges priklauso. Pamaisant is kart suprasi.
Atsakyti
manasis tik atsikeles nieko nevalgo, turi praeiti siek tiek laiko, taciau nakti vaikiukas isgere vos ne puslitri rugpienio ir taip jau nuo 6 menesiu dabar jam tuoj du, namie pusriciams verdu kiausini nes jis labai megsta, sasiskyte, kosele ar kakava su sumustinuku rolleyes.gif
Atsakyti
Mes tai pusryciams valgom kruopu koses arba virta kiausini, kartais sumustini. Dazniausiai koses.
Atsakyti
Manp dukryte tai is pradziu duonytes pavalgo - kokia puse riekes ir geria daug arbatos. O po kokios valandos jau ir kose valgo - perku Galintos dribsnius - ryziu, grikiu, 5 grudu, avizu ir kaitalioju. Kartais su pienu valgo, kartais - be. o va su kiausinuku jau problema - dar nera valgiusi. Karta bandziau, bet napatiko. Gal reiks pabandyt mikrobangej, kai cia siulet. Nors kiek zinau, vaikams nelabai mokrobangej tinka maista gaminti unsure.gif Tos bangos lyg ir negerai veikia. Nors man tai patinka, kad riebalu maziau. thumbup.gif
Sekmadieniais kepu blyneliu su jogurtu arba uogytem, bet ne paprastoje keptuvej, o tokioj specialioj elektrinej , kur blyneliai buna sirdutes formos - riebalu maziau - truputi alyvu aliejaus ipilu, kad neprisviltu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kiri111 @ 2007 01 23, 13:52)
Mano dukrytė valgo košytę. 4u.gif

Maniškis irgi pusryčiams valgo košės. Užmaišau pirktinės Milupos. Puikus išradimas, nereikia sukt galvos dėl kiekio. O tai žiūrėk, kokį kartą tik mano sumuštinio kąsnį atkanda, mišinio pageria ir viskas smile.gif
Atsakyti