Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(Neila+69 @ 2010 08 21, 14:13)
sveikos, nusipirkau metaliniu keksiuku formeliu, ar galiu tesla pilti i juos tiesiai ar reikia spec popieriaus dar idet i vidu? jo neturiu  doh.gif  verysad.gif
kaip kazi reiktu daryt,kad nepriliptu keksiukai?



asdmeniškai aš kepu tiesiai metalinėse formelėse. pora puslapių atgal yra mano keksiukų foto, viskas gražiai išsiima. Juk tešla rieboka. man kaip tik popieriniai nepatinka, geriau paiimi ir valgai, nieko lupti nereikia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simisimi84: 31 rugpjūčio 2010 - 13:48
QUOTE(dekoratyvine @ 2010 08 21, 20:21)
Dabar įsigijau silikoninę formą, tai nugrūdau metalines į kampą  irnesakyk.gif

o jei forma silikoninė, ta galima ir be popierėlių apsieit kaži? g.gif
popierėlių aš turiu, bet man labaiu norėtųs, kad keksiuko šonai (ne tik viršus) būtų paskrudę.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 02, 16:38)
o jei forma silikoninė, ta galima ir be popierėlių apsieit kaži? g.gif
popierėlių aš turiu, bet man labaiu norėtųs, kad keksiuko šonai (ne tik viršus) būtų paskrudę.. rolleyes.gif

Taip galima. Labai graziai issoka smile.gif
Atsakyti
Kiek cia keksu ir keksiuku receptu blink.gif tikrai tokio kiekio nesitikejau. O dar kaip dauguma gundanciai atrodo wub.gif reiks ir man pradeti juos kepti smile.gif kazkaip visada kepdavau tik marmurini keksa, bet labai noriu isbandyti kepti mazus keksiukus. Formeliu turiu reikia tik kepti blush2.gif
Atsakyti
Šiandien vėl n-tąjį kartą kepiau Rugiadėlė26 Negriukus keksiukus wub.gif Mano formelės metalinės, tad visad su popierėliais kepiau.. taip dariau ir šįkart, tik paskutinius du pyliau tiesiai į metalines formeles doh.gif pravalas juodas.. pirma nepatiko forma, nes kilo negražiai, antra neišsiėmė doh.gif
Atsakyti
Labas merginos, gal kuri darbštuolė galėtumėte padėti!? Daugelyje keksų receptų reikia išsukti sviestą su cukrumi iki purumo, baltumo. Kiek aš kankinuosi ir be rezultato. Net Bamix blenderis nepadaro, velia ir tiek. Su kuo išsukate? Tikiuosi, kad rankomis ir mediniu šaukštu - jau praeitis, yra lengvesnių patikimų būdų.Labai laukiu patarimo.
Atsakyti
QUOTE(rasaru @ 2010 09 03, 09:59)
Labas merginos, gal kuri darbštuolė galėtumėte padėti!? Daugelyje keksų receptų reikia išsukti sviestą su cukrumi iki purumo, baltumo. Kiek aš kankinuosi ir be rezultato. Net Bamix blenderis nepadaro, velia ir tiek. Su kuo išsukate? Tikiuosi, kad rankomis ir mediniu šaukštu - jau praeitis, yra lengvesnių patikimų būdų.Labai laukiu patarimo.

Mikseriu išplak mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaru @ 2010 09 03, 08:59)
Labas merginos, gal kuri darbštuolė galėtumėte padėti!? Daugelyje keksų receptų reikia išsukti sviestą su cukrumi iki purumo, baltumo. Kiek aš kankinuosi ir be rezultato. Net Bamix blenderis nepadaro, velia ir tiek. Su kuo išsukate? Tikiuosi, kad rankomis ir mediniu šaukštu - jau praeitis, yra lengvesnių patikimų būdų.Labai laukiu patarimo.

turbut suki salta sviesta 4u.gif jei suksi kambario temperaturos, minksta sviesta su cukrumi issisuks labai lengvai. Kartais (kasi turiu laiko) suku su mediniu saukstu, o dazniausiai su mikseriu, po to sumusu po viena kiausini ir gaunasi puri tesla wink.gif
Atsakyti
Žinau, kad sviestas turi būti kambario temp. Turbūt su šaukštu labai ilgai reikia darbuotis. O su mikseriu drabstosi, gal turi spec. indą, kokį aukštą ir siauresnį?Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(rasaru @ 2010 09 03, 18:26)
Žinau, kad sviestas turi būti kambario temp. Turbūt su šaukštu labai ilgai reikia darbuotis. O su mikseriu drabstosi, gal turi spec. indą, kokį aukštą ir siauresnį?Ačiū.

jei minkstas sviestas - nesidrapsto, nes iskarto kosele gaunasi... matyt vis tiek perzema temp. rolleyes.gif nereikia jokio spec. indo 4u.gif
Atsakyti
Ačiū Neryte, o kiek laiko vargti su šaukštu?
Atsakyti
QUOTE(rasaru @ 2010 09 03, 22:16)
Ačiū Neryte, o kiek laiko vargti su šaukštu?

o aš sviestą ištirpdau, ir plaku skystą su cukrumi. plaku ranka, su tokiu metaliniu plakikliu, ir kuo puikiausiai išsiplaka, ir keksiukai skanūs išeina..nors pradžioj pergyvenau ar nepakenks skystas sviestas..
Atsakyti