Įkraunama...
Įkraunama...

Keksai ir keksiukai

QUOTE(davija @ 2010 09 26, 10:12)
Aš vienareikšmiškai už Negriuką (Rugiagėlės) thumbup.gif Man jis pats pačiausias iš šokoladinių 4u.gif


As irgi... kiek kepus keksu, negriukas paciausias... smile.gif
Atsakyti
Gal ne cia klausiu , tad atsiprasau blush2.gif Kodel man neiskepa keksiukai silikoninese formelese? Vidus neiskepa g.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 09 26, 10:12)
Aš vienareikšmiškai už Negriuką (Rugiagėlės) thumbup.gif Man jis pats pačiausias iš šokoladinių 4u.gif

Aš kitų ale šokoladinių nė nebandžiusi, nes rugaigeles26 Negriukas viršijo lūkesčius ir senai pamėgtas mano šeimynos ir svečių smile.gif ti kaš dar prisifantazavau ir vietoj tešlon dedamao šokolado, ant viršaus iškeptus keksiukus aplydau thumbup.gif Vyresnėliui nelabai patinka, kad šokoladas kartus, bet keksiukai wub.gif
dar kart bravo rugiagele26 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(S.N.A.S @ 2010 09 28, 10:34)
Aš kitų ale šokoladinių nė nebandžiusi, nes rugaigeles26 Negriukas viršijo lūkesčius ir senai pamėgtas mano šeimynos ir svečių smile.gif  ti kaš dar prisifantazavau ir vietoj tešlon dedamao šokolado, ant viršaus iškeptus keksiukus aplydau thumbup.gif  Vyresnėliui nelabai patinka, kad šokoladas kartus, bet keksiukai  wub.gif
dar kart bravo rugiagele26    thumbup.gif


Aciu smile.gif ten sokoladas i keksa dedasi mano sumastymu smile.gif siaip tik kakava reik det, bet man kazkoks ypatingesnis su sokoladu gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aistee:) @ 2010 09 26, 21:23)
Gal ne cia klausiu , tad atsiprasau  blush2.gif  Kodel man neiskepa keksiukai silikoninese formelese? Vidus neiskepa  g.gif

Aš viską kepu tik silikone ir ant silikono, bet dar taip nėra buvę g.gif Gal šiaip tešla per skysta buvo? Bandykit gal su kita receptūra ax.gif Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2010 10 01, 16:05)
Aš viską kepu tik silikone ir ant silikono, bet dar taip nėra buvę g.gif Gal šiaip tešla per skysta buvo? Bandykit gal su kita receptūra ax.gif Sėkmės 4u.gif


As taip ir galvoju, kad reikia pabandyti kita recepta, vat tada bus matyt kaip gausis .... Aciu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri pagelbes ir pasakys kur galeciu rasti mini keksiukam formeliu Kaune? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Redusha @ 2010 10 07, 20:33)
Gal kuri pagelbes ir pasakys kur galeciu rasti mini keksiukam formeliu Kaune?  4u.gif


visur, kur prekiauja indais, urmo bazes, maxima, rimi prekybos centrai ukines prekes
Atsakyti
QUOTE(raganiukstiene @ 2010 10 07, 21:21)
visur, kur prekiauja indais, urmo bazes, maxima, rimi prekybos centrai ukines prekes


Na popieriniu formeliu gausu visur, taciau noreciau silikoniniu pavieniu.. kuriu niekur negaliu rasti g.gif
Atsakyti
Kepiau pagal aguoneles recepta obuoliu keksa su sokolado laseliais. Likau patenkinta receptu. Dejau juoda 62% sokolada, tai lyg svelnesnio norejosi (labiau pieniska megstu). Bet obuoliu rustele ir sokolado saldumas taip gerai vienas kita papildo, labai skanu thumbup.gif Aciu uz recepta
Dar nuziurejau ir kitus, reiks ir juos pamegint, nes skmba labai viliojanciai bigsmile.gif
Atsakyti
Jau 2 kartus kepiau keksą pagal šį receptą http://www_neringa-b...vis-keksas.html (tik aš nedvispalvį dariau,o su šokolado gabalėliais). Tai galiu pasakyti TOOOOBUUULAA!!!!! Nesu valgius skanesnio kekso! bigsmile.gif
Šiomis dienomis žadu bandyti kepti keksiukus iš šitos tešlos, tai tikiuosi gausis tokie pat skanūs kaip ir keksas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Redusha @ 2010 10 08, 07:30)
Na popieriniu formeliu gausu visur, taciau noreciau silikoniniu pavieniu.. kuriu niekur negaliu rasti  g.gif

Redusha, jei tu is Kauno, tai snd maciau Akropolyje "Berghof" parduotuvej yra pavieniu silikoniniu formeliu. 6vnt. kaina 29 lt. Sekmes biggrin.gif
Atsakyti