Įkraunama...
Įkraunama...

Sėkmingos IUI istorijos

Apklausa: Ar padėjo IUI susilaukti vaikelio? (101 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(*Mila* @ 2009 09 21, 12:19)
1) su kelintu IUI?  1 IUI
2) koks poros amžius? Man 25 , MB 36
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? As turiu PKS, MB - oligospermia
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? turejau 5 (16-21,5)
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? Dalis jau buvo ovuliave
6) koks buvo gleivinės storis? 12,5 mm
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo?
Pries atplovima buvo 15 mln, A+B 66%, po atplovimo 18 mln, A+B 86%
8) Kiti pastebėjimai  Mane stimuliavo su Clost, pavyko po 1 stim + IUI bigsmile.gif Iki siol visa tai vertinam kaip stebukla, Dievo dovana. Nevaisinguma iveikem po 7 metu pastangu. wub.gif

oho kaip anksti pradejai leliu gaminti ax.gif tau kaip suprantu buvo tada 18 smile.gif ?
Atsakyti
taip... kol dar nepamirsau...

1) 2 IUI (stimuliacijos viso 3, viena is ju su per dideliu folikulu kiekiu)
2) koks poros amžius? (as - 27, MB29)
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? (9m KT - PKS, oligoastenospermija)
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? (3, subrende, apie 20 - 22 mm)
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? (ne)
6) koks buvo gleivinės storis? (sake geras, bet as is tu nervu del blogo vyriskio pasirodymo nieko nei girdejau nei girdet norejau)
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo? (pries atplovima 5 mln/ml, A+B apie 70%, po atplovimo 6 mln, A+B 100%)
8) Kiti pastebėjimai (tai buvo stimuliacija tik su gonaliu, pries tai darytos su clost nepavyko, mano asmeniniu isitikinimu, del plonos gleivines butent clost itakoje)

kol kas dar rezultaciukas pilve, bet jau juda kruta ir kiausiukus parode smile.gif
Atsakyti
Na ,nors dar tik 9 sav,bet manau IUI man padejo,visa kita Dievo valioje. blush2.gif
1) su kelintu IUI?3
2) koks poros amžius?Man 29 ,MB 34
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės?Mažai ir lėti spermiukai
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio?1 ,apie 20
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? Ne
6) koks buvo gleivinės storis?Gleivine visada sakydavo,kad ideali
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo?
Patys prasciausi per visus IUI Prieš 7 mln/ml A-15%,B-50%,po 5 mln/ml A+B 100%
8) Kiti pastebėjimai Buvo spontaniskai atliktas,apverktas del prasto kiekio ir nurasytas IUI,todel pamirstas ir laukta mmm ir atostogu Bet .... nestuke.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 15 spalio 2009 - 17:16
QUOTE(Katuliux @ 2009 09 24, 08:12)
oho kaip anksti pradejai leliu gaminti  ax.gif  tau kaip suprantu buvo tada 18  smile.gif ?


Taip, iskart po vestuviu emem planuoti, bet va, tik dabar sulaukem wub.gif


QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 10 15, 18:13)
Na ,nors dar  tik 9 sav,bet manau IUI man padejo,visa kita Dievo valioje. blush2.gif
1) su kelintu IUI?3
2) koks poros amžius?Man 29 ,MB 34
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės?Mažai ir lėti spermiukai
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio?1 ,apie 20
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? Ne
6) koks buvo gleivinės storis?Gleivine visada sakydavo,kad ideali
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo?
Patys prasciausi per visus IUI Prieš 7 mln/ml A-15%,B-50%,po 5 mln/ml A+B 100%
8) Kiti pastebėjimai Buvo spontaniskai atliktas,apverktas del prasto kiekio ir nurasytas IUI,todel pamirstas ir laukta mmm ir  atostogu Bet .... nestuke.gif 


Anyte, labai dziaugiuosi uz tave! Linkiu lengvo ir sklandaus nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
1) Pastojau 2 IUI pagalba
2) Man 29, vyrui 30
3) As sveika, vyras oligospermija
4) 2 folikulus, 19-20
5) taip, vienas bus ovuliaves
6) idealus, 9
7) oi, neprisimenu, bet zinau, kad bendras 14mln
Atsakyti
Kadangi man jau antrą kartą balsuoti neleidžia, tai negaliu dar labiau reabilituoti
6 IUI. Na ką padarysi. Pažadėjau mergaitėms parašyti, tai rašau, nors dar mes mažučiai esam, bet vis tik jau visas žmogutis susirietęs su rankytėm ir kojytėm.

Taigi: Pirmiausia - vaikelio laukėm 9 metus. Pradėjom minti vaisingumo slenksčius nuo 2006 m. rugpjūčio.

1) su kelintu IUI? 6 IUI (tačiau nuo 5 IUI buvo praėję beveik 1 metai)
2) koks poros amžius? man 35 m.; Vyrui 34 m.
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? man viskas gerai, vyrui Oligoastenoteratospermija
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? 4-is / 20-21 mm (1 kairėj k. 3 dešinėj k.)
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? 1 kairėj k. ovuliavęs, 3 dešinėj k. dar ne. Bet jau tuoj turėjo ovuliuoti.
6) koks buvo gleivinės storis? sakė labai gera, trisluoksnė 2 dienos prieš IUI buvo 8,5 mm)
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo?
Prieš įsukimą A 9 proc. B 19 proc. iš viso 11 mln. / po įsukimo A 28 proc. B 44 proc. A+B 72 proc. iš viso 7 mln.
Kiti pastebėjimai : Stimuliavo tik Gonaliu 0,75 nuo 5 c.d. 11 injekcijų.
Likus 37 val. iki iUI suleistas Ovitrelis.
Echoskopu apžiūrai ėjau 4-is kartus IUI atliktas 18 ciklo dieną. 20 c. d. sakė turėti smileysex.gif , o nuo 21 c. d. pradėti gerti po 2 tabletes Duphastono.

Na rodos, viskas, labai tikiuosi, kad mano istorija (irgi nėra iš lengvųjų) įkvėps tas, kurioms taip reikia vilties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 21 spalio 2009 - 19:31
1) su kelintu IUI? 3 IUI
2) koks poros amžius? man 34, MB 38
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės?1st endo,
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? 3 folikulai, dydzio nepamenu
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? vienas besiruosiantis ovuliuot
6) koks buvo gleivinės storis?11
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo?nepamenu
8) Kiti pastebėjimai 2 inseminacijas stimuliavo tik clost, o laimingaja clost ir kas antra diena gonaliu, si kart geriau duphastona ax.gif
te suteikia kitoms vilties 4u.gif
siuo metu mums 10 sav, tad laiminga mama tikiuosi tapti, nors viena sunu is pirmos santuokos jau turiu, jam jau 10m mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele:): 26 spalio 2009 - 16:19
Sveikutes,

rasau ir as, IUI buvo atliktas 2008 birzelio 8 d., vaikelio ieskojome 4 m, buvo daugybe stimuliaciju be IUI (gailejausi, kad anksciau tos preceduros neatlikome)siuo metu esam laimingi Augustelio teveliai smile.gif Ir jau mastom apie antraji vaikeli blush2.gif

1) su kelintu IUI? Pavyko 1 IUI karto
2) koks poros amžius? Abiem po 26 m.
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? Priezastys neaiskios, tiek MB rezultatai, tiek mano (laporoskopija, gimdos nuotrauka ir kt.) geri.
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? Turejau du (dydzio jau nepamenu).
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? Ne
6) koks buvo gleivinės storis? Nepamenu
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo? Kadangi vyro rezultatai buvo idealus, tai neakcentuoti.
8) Kiti pastebėjimai Procedura neskausminga, bet po jos. praejus 6 val, prasidejo ziaurus skausmai, savijauta buvo ne kokia. Kazkaip tada pamaniau, kad nepavyko, bet klydau...
Atsakyti
1) su kelintu IUI? 2
2) koks poros amžius? Man 35, MB 35
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? MB oligoastenospermija
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? 3 folikulai
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? Du ovuliavę
6) koks buvo gleivinės storis? Tiksliai nežinau, bet sakė geras biggrin.gif
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo? Prieš atplovimą buvo 6,86- A+B, kiekis- 2,4, koncentracija- 49. Po atplovimo - 15,05 A+B, kiekis-0,4 ml., koncentracija- 43
8) Kiti pastebėjimai Turiu nuostabius dvynukus. IUI manau būtų ir šį kartą nepavykusi, jeigu būtų atliekama po 36 val. suleidus sprogdukus. Aš pasisprašiau dvigubos IUI (antros ir neprireikė, nes jau 2 folikulai buvo ovuliavę).
Pirmą IUI irgi nuėjau su seniai ovuliavusiais folikulais. Man ovuliacija įvykdavo po maždaug 24 val., ją jausdavau

[/quote]
Atsakyti
[quote=Laimė,2009 12 18, 12:53]
1) su kelintu IUI? 2
2) koks poros amžius? Man 35, MB 35
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? MB oligoastenospermija
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? 3 folikulai
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? Du ovuliavę
6) koks buvo gleivinės storis? Tiksliai nežinau, bet sakė geras biggrin.gif
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po atplovimo? Prieš atplovimą buvo 6,86- A+B, kiekis- 2,4, koncentracija- 49. Po atplovimo - 15,05 A+B, kiekis-0,4 ml., koncentracija- 43
8) Kiti pastebėjimai Turiu nuostabius dvynukus. IUI manau būtų ir šį kartą nepavykusi, jeigu būtų atliekama po 36 val. suleidus sprogdukus. Aš pasisprašiau dvigubos IUI (antros ir neprireikė, nes jau 2 folikulai buvo ovuliavę).
Pirmą IUI irgi nuėjau su seniai ovuliavusiais folikulais. Man ovuliacija įvykdavo po maždaug 24 val., ją jausdavau

[/quote]
[/quote]

thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, skaitau ir dziaugiuosi uz jus ir jusu angeliukus wub.gif
Mamytems sekmes thumbup.gif
o toms, kurioms nepasiseke po 4u.gif ir nenusiminkit, viskas ateis savu laiku ir lauksim kartu drinks_cheers.gif
Atsakyti
1) su kelintu IUI? 5 IUI
2) koks poros amžius? man buvo 27, vyrui 29
3) kokios nepastojimo problemos / diagnozės? blogas spermos judrumas
4) kiek moteris turėjo folikulų ir kokio dydžio? 2 folikulai, 18 ir 17
5) ar buvo bent vienas folikulas jau ovuliavęs? neziurejo
6) koks buvo gleivinės storis? pagal gydytojo idealus
7) kokie buvo vyro rezultatai (A+B%, kiekis ml, mln/ml) prieš ir po at neatsimenu


Visoms sekmes!!!!!!!
Atsakyti