Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

Noriu pirkti siulu kitam saliu bet reiktu konsultacijos ax.gif

esu numezgusi keleta saliu is mocheros, bet kai juos sugniauzi rankoje ir atleidi - tokie susiglamze atrodo doh.gif sunkiai issipurto + buna isielektrine ( na gal suprasist, ka noriu pasakyti)
Tai as ir galvoju: ar del to kalti siulai? ar tokios problemos nebutu mezgant is mocheros su silku, nes siuo atveju buvo papr. mochera

Atsakyti
gal siauri labai, ar ką. man dar nėra taip buvę. išsielektrina tai nuo plaukų jaučiu.
dabar baigiau megzt iš moheros 82 proc ir 18 proc dar kazko, tai toks storas, nors akių tik 100. atradau moherą 'pūkas', gal lietuviška nežinau. 100g - 130m, kaina 5,4lt. super iš 5 kamuoliukų gavos, pasirodysiu greitai, noriu galus pabaigt ir tuo pačiu draugei šalikiuką dovanų mezgu. nėr kada savojo pabaigt.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 06, 16:08)
gal siauri labai, ar ką. man dar nėra taip buvę. išsielektrina tai nuo plaukų jaučiu.
dabar baigiau megzt iš moheros 82 proc ir 18 proc dar kazko, tai toks storas, nors akių tik 100. atradau moherą 'pūkas', gal lietuviška nežinau. 100g - 130m, kaina 5,4lt. super iš 5 kamuoliukų gavos, pasirodysiu greitai, noriu galus pabaigt ir tuo pačiu draugei šalikiuką dovanų mezgu. nėr kada savojo pabaigt.

O kur jų nusipirkt galima?
Atsakyti
QUOTE(inesasim @ 2009 10 02, 15:04)
lotuliukas.gif

rutuliukas - tai užmetimas
2 po trikampeliu - sumegztos dvi akys į kairę/į dešinę
3 po trikampeliu - tris akys sumegztos kartu  mirksiukas.gif

sėkmės darbuose 4u.gif

o kaip lyginio numerio eiles megzti? blogosiom vien ar gerom?
Atsakyti
VIOSIM, kaune vilniaus g 36 atrodo, ne 'geros akys', o toj tolesnės parduotuvėj. ir dar rašė savanoriųpr. 15, bet ten neveikia rodos ta parduotuvė.
rašiau laiška gamintojams, atrašė su adresais, bet aš neišsaugojau, tik iš atminties.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 07 spalio 2009 - 10:51
QUOTE(9kristina @ 2009 10 02, 14:31)
radau sioj temelej toky vat saly, ir noreciau jy nusimegzti, bet dar nezinau pagal schema kur salis eis y ploty kur y ilgy, gal galit padet ?
user posted image


vajetau koks grožis bigsmile.gif noriu!!!!!
o dabar gal galetumete paaiškinti kaip megsti? rašelis yra, tačiau nesuprantu blink.gif
žinau tik tiek kad vertikalus brukšniukas - gera akis, horizontalus - bloga. O kaip čia su užmetimais, juk užmetimai tik neriant g.gif
gal kokiu paveiksliukų dar turit kur parodyta kaip tas akis nerti? kiek akų reikia uždėti? nu vienu aiškinkit žioplai vištai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 07, 12:28)
vajetau koks grožis  bigsmile.gif  noriu!!!!!
nu vienu aiškinkit žioplai vištai  4u.gif

užmeti siūla ant virbalo, jau užmetimas. sumezgi dvi akis kartu - suimimas
šiam rašte užmetimas , gera ir t.t. taigi užmeti siūlą, gera, užmeti siūla, gera. o blogoj pusėj išmezgi pagal raštą, išvirkščiom man rodos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 07 spalio 2009 - 12:15
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 07, 13:14)
užmeti siūla ant virbalo, jau užmetimas. sumezgi dvi akis kartu - suimimas
šiam rašte užmetimas , gera ir t.t. taigi užmeti siūlą, gera, užmeti siūla, gera. o blogoj pusėj išmezgi pagal raštą, išvirkščiom man rodos.


nieko nesupratau lotuliukas.gif
tai čia užmetimas skaitosi kaip papildomos akies padarymas, kitaip sakant tiesiog užmeti ant virbalo ir daugiau jau nieko nedarai su tuo užmetimu?
o sumegzti dvi akis kartu tai kaip geroji akis, tik imi dvi kilpeles? ane? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 07, 13:22)
nieko nesupratau  lotuliukas.gif
tai čia užmetimas skaitosi kaip papildomos akies padarymas, kitaip sakant tiesiog užmeti ant virbalo ir daugiau jau nieko nedarai su tuo užmetimu?
o sumegzti dvi akis kartu tai kaip geroji akis, tik imi dvi kilpeles? ane? ax.gif


viska teisingai supratai
užmetimas yra papildomos akies pagaminimas
o sumezgimas irgi gerai supratai.
būna sumezgimų ir iš išvirkščios pusės, tada reiktų irgi imti dvi iš eilės kilpeles ir sumegzt išvirkščiąja
sekmės
Atsakyti
as tokiu rastu kai mezgiau salis man labai istyso i ploti,kazin cia gal del to kad labai laisvai mezgu? o jums gerai jis gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(augustielee @ 2009 10 07, 15:35)
as tokiu rastu kai mezgiau salis man labai istyso i ploti,kazin cia gal del to kad labai laisvai mezgu? o jums gerai jis gaunasi?

as dar šito nebandžiau, bet stovi jis pas mane eilėj.
bet esu mačius okiu raštu ir megztinį ir sijoną, neturėtų žiauriai tyst. nors kol nebandžius negaliu nieko garantuot. gal nuo siūlų dar priklauso..
Atsakyti
tai zinokit nuo siulu priklauso. jau kelinta sali mnumezgiau tuo rastu ir suknele esu numezgus - viskas tvarkoj smile.gif

O cia naujas salis is kidmoheros butent tuo rastu

user posted image

O cia is arciau smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti