Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(villyte @ 2009 10 07, 17:43)
tai zinokit nuo siulu priklauso. jau kelinta sali mnumezgiau tuo rastu ir suknele esu numezgus - viskas tvarkoj smile.gif

O cia naujas salis is kidmoheros butent tuo rastu


O cia is arciau smile.gif


Žavu:)
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 07, 11:51)
VIOSIM,  kaune vilniaus g 36 atrodo, ne 'geros akys', o toj tolesnės parduotuvėj. ir dar rašė savanoriųpr. 15, bet ten neveikia rodos ta parduotuvė.
rašiau laiška gamintojams, atrašė su adresais, bet aš neišsaugojau, tik iš atminties.

Ačiū labai, žinau tą parduotuvę.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 07, 16:07)
as dar šito nebandžiau, bet stovi jis pas mane eilėj.
bet esu mačius okiu raštu ir megztinį ir sijoną, neturėtų žiauriai tyst. nors kol nebandžius negaliu nieko garantuot. gal nuo siūlų dar priklauso..



nepaprastai grazu thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Kaip megzti lyginio numerio eiles? vien blogosiomis ar kur gera ten gera akis, o kur bloga - bloga aki? Bukit geros pasakykit, nes esu pasimetus blush2.gif
ir dar man galai esueina, raso raportas 14 akiu, mano skaiciavimu pirmo eilutej tai 15 reikia, o paskutinej net 16? ar as kzka ne taip suprantu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kačiux: 07 spalio 2009 - 20:07
QUOTE(kačiux @ 2009 10 07, 20:05)
Kaip megzti lyginio numerio eiles? vien blogosiomis ar kur gera ten gera akis, o kur bloga - bloga aki? Bukit geros pasakykit, nes esu pasimetus  blush2.gif
ir dar man galai esueina, raso raportas 14 akiu, mano skaiciavimu pirmo eilutej tai 15 reikia, o paskutinej net 16? ar as kzka ne taip suprantu

raportas yra 14, i paskutine eilutes aki ziurek, kaip i naujo raporto pirma aki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinyte: 07 spalio 2009 - 21:14
QUOTE(villyte @ 2009 10 07, 17:43)

super atrodo

QUOTE(kačiux @ 2009 10 07, 21:05)
Kaip megzti lyginio numerio eiles? vien blogosiomis ar kur gera ten gera akis, o kur bloga - bloga aki? Bukit geros pasakykit, nes esu pasimetus  blush2.gif
ir dar man galai esueina, raso raportas 14 akiu, mano skaiciavimu pirmo eilutej tai 15 reikia, o paskutinej net 16? ar as kzka ne taip suprantu

megzt taip kaip paryškinau, o raportas tikrai 14 akių
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 07, 14:59)
viska teisingai supratai
užmetimas yra papildomos akies pagaminimas
o sumezgimas irgi gerai supratai.
būna sumezgimų ir iš išvirkščios pusės, tada reiktų irgi imti dvi iš eilės kilpeles ir sumegzt išvirkščiąja
sekmės


ačiū labai, kiti klausymais iškils bemezgant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 08, 07:22)
ačiū labai, kiti klausymais iškils bemezgant  4u.gif


Ir dar turiu klausymuką, baigiu nerti šali, kažkur skaičiau, kad po to jį visą reikia apnerti?ar taip?
galvoju kaip papuošti..norėčiau kutus kokius o kaip juos padaryti ax.gif
Atsakyti
villyte - dailu, viskas savo vietoj user posted image
Atsakyti
Aciu visoms atsakiusioms, jusu pagalba atrodo viska supratau ir tikiuosi daugiau ardyti nebeteks bigsmile.gif
Aciu jums 4u.gif O jusu darbeliai tikrai nuostabus, ir neimanoma nesusigundyti toki tureti
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 08, 07:40)
Ir dar turiu klausymuką, baigiu nerti šali, kažkur skaičiau, kad po to jį visą reikia apnerti?ar taip?
galvoju kaip papuošti..norėčiau kutus kokius o kaip juos padaryti  ax.gif

nori apneri nori neapneri. turiu ir tokių ir tokių, gražūs visi. jei nori kutų , tai jie bus iš galų tik. kutų darymo schemutė buvo kažkur. atsikerpi dvigubą kuto ilgiui siūlą, perlenki per puse, prakiši pro akį tą sulenkimo vietą, ir prakiši pro juos galus siūlo.
man moheriniam šaliui kutų nesinori ir aplamai atrodo siūlų gadinimas, bet čia tik mano nuomonė.
bet kokia greita, nespėjo rašto išsiaiškint, jau šalį baiginėja. šaunuolė.
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 08, 10:47)
nori apneri nori neapneri. turiu ir tokių ir tokių, gražūs visi. jei nori kutų , tai jie bus iš galų tik. kutų darymo schemutė buvo kažkur. atsikerpi dvigubą  kuto ilgiui siūlą, perlenki per puse, prakiši pro akį tą sulenkimo vietą, ir prakiši pro juos galus siūlo.
man moheriniam šaliui kutų nesinori ir aplamai atrodo siūlų gadinimas, bet čia tik mano nuomonė.
bet kokia greita, nespėjo rašto išsiaiškint, jau šalį baiginėja. šaunuolė.


uj nea, dar net nepradėjau to ružavo biggrin.gif va dabar neriu savo pirmąjį šalikėlį, bet jau baiginėju, o kai nunersiu šį, bandysiu susidraugauti su virbalais ir pradėti megzti ax.gif
bandysiu papuošti be kutų 4u.gif
Atsakyti