Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 12, 14:41)


Čia mano anksčiau megztas, tik atsiprašau už prastą nuotraukų kokybę



wow thumbup.gif o kas čia per pakraštėlis toks gražus ir nematytas wub.gif norėč smulkiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 10 12, 14:41)
Mazoji, Akire, jūsų mezginiai labai gražūs 4u.gif  4u.gif

Čia mano anksčiau megztas, tik atsiprašau už prastą nuotraukų kokybę


Labai grazus salis, rastas taip fainai atrodo, toks ziemiskas ir krastai taip idomiai apmegzti ar apnerti thumbup.gif
Atsakyti
gal kas lenkiskai suprantat? nelabai suprantu simboliu reiksmes, t. y. ne visas suprantu
user posted image
Atsakyti
Oi ačiū bazuka, villyte už gražius žodžius 4u.gif .

Kraštelį mezgiau atskirai ir prisiuvau. Ir pagrindinis raštas, ir kraštelis labai nesudėtingi, paieškosiu ir įkelsiu. Mėgstu šį raštą, mezgiau juo ir šalikus, ir megztuko rankoves. Tik šiek tiek nervina, kad nelabai greitai juo mezgant mezginys juda į priekį. Muselėm kažkaip lyg ir greičiau mezgasi šalikai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kačiux @ 2009 10 12, 17:46)
gal kas lenkiskai suprantat? nelabai suprantu simboliu reiksmes, t. y. ne visas suprantu


o.p – geroji akis
o.p. przekr. – kryžminė akis
3 o. przer. razem na prawo – 3 akys sumegztos gerąja akimi
2 o. przer. razem na pravo – 2 akys sumegztos gerąja akimi (sumegztos į dešinę)
Brak o. – nežinau. Šiaip lenkai dažniausiai taip gerąją akį žymi. Arba gali būti praleistas (t.y., nieko nereiškiantis) langelis, įdėtas vien schemos paišymo patogumui.
n. -- užmetimas
przeciagniecie (tingiu toliau rašyt...) – 2 akys sumegztos į kairę
trikampis – 3 akys sumegztos: 1 nukelti gerąja, 2 sumegzti gerąja ir pertraukti per nukeltą akį
podwojne przec... – 3 sumegztos: 2 akis nukelti gerąja akimi, 1 išmegzti gerąja ir pertraukti per nukeltas akis
4 o. przer razem na prawo – 4 akis sumegzti gerąja
7 o. przer razem na prawo -- 7 akis sumegzti gerąja
z 1 o. wyrobic 3 o: iš vienos akies išmegzti 3: geroji, išvirkščia, geroji
Du paskutiniai – pynės po 1 akį.

Jei kas pagal raštą ne taip -- dėk raštą, šifruosim iš naujo. Aš čia pagal kažkurią Dianą + minimalias mezgimo kalbos žinias surašiau; ale kad tose Dianose kartais tuo pačiu simboliu žymi skirtingus dalykus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amanita: 12 spalio 2009 - 18:52
aciu Amanita, bandysiu. o kaip ta kryzmine mezgasi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kačiux: 12 spalio 2009 - 19:22
QUOTE(kačiux @ 2009 10 12, 19:21)
aciu Amanita, bandysiu. o kaip ta kryzmine mezgasi?

Kryžminė -- kaip geroji, tik už kito siūlo kabini. Kad gautųsi tokia "geroji persukta".
Atsakyti
valentinuke, labai mielas Tavo šalis. gal raštelį būtų galima? 4u.gif
aš vis dar makaluojuosi tarp raštų, jau rodos apsisprendžiu vieną megzt, paatau kokį kitokį, jau noriutą kitą megzt smile.gif

Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
[quote=rudukė,2009 10 12, 21:59]
valentinuke, labai mielas Tavo šalis. gal raštelį būtų galima? 4u.gif
aš vis dar makaluojuosi tarp raštų, jau rodos apsisprendžiu vieną megzt, paatau kokį kitokį, jau noriutą kitą megzt smile.gif
[/quote 4u.gif ]

Aciu 4u.gif
Na rastastas kartojasi kas 4+2krastines,o mezgimo budas toks,1krastine nukelem
2geros,uzmetimas,2sumezgam geraja akimi,na ir vel 2 akis ismezgam geraja akimi,uzmet,2sumezgam,ir taip ligi galo,is blogosios mezginio puses mezgama taip pat tik isvirksciomis akimis,2 isv,ak, ismegzti,uzmetimas,2akis sumegzt isviksciaja akim mirksiukas.gif na tikiusi ka nors suprasi blush2.gif jai ne klausk,bandysiu is naujo paaiskint mirksiukas.gif
Atsakyti
mokausi nuotrauka ikelt, is anksto atsiprasau, jei ka ne taip padarysiu. ...

user posted image

atrodo pavyko ikelt:) Padovanotas uz paslauga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryke: 13 spalio 2009 - 14:52
QUOTE(Ryke @ 2009 10 13, 15:49)
mokausi nuotrauka ikelt, is anksto atsiprasau, jei ka ne taip padarysiu. ...
atrodo pavyko ikelt:) Padovanotas uz paslauga smile.gif

labai liuks dovana
Atsakyti