Įkraunama...
Įkraunama...

Šaliai, skraistės, skaros...

dar klausimelis g.gif jei dedate 130-120 akiu saliui, kiek kid macheriniu siuliuku sueina i sali ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(benomama @ 2009 10 10, 11:48)
dar klausimelis g.gif jei dedate 130-120 akiu saliui, kiek kid macheriniu siuliuku sueina i sali ? mirksiukas.gif

Mezgiau virbalais Nr.4,tai 4 matkiukai(25g/220-250m) smile.gif Pas mane apie 2m ilgio salikas smile.gif
Atsakyti
sveikos dar kartą ,
rodausi: ružavas mano - minkštas ir storas;ant apnėrimo tų lašiukų po biški svarovskiukus mini prisiuvų, bet čia dar nėra. realiai nelabai jie ir matysis tik lempos ar saulės šviesoj spindesio bus. dar neskalbta, negarinta...
baltas draugei dovanų, atrodo visai paprastas, bet tas apmezgimas ratu pribaigt gali, tai per mažai akių ir ant posūkių tempia, tai per daug akių ir vos ne banguojasi. pusvilnė irgi šiltas, jaučiu ir man tokio reik tik kitos spalvos.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 10 spalio 2009 - 15:04
Akire nuostabūs šalikėliai thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Akire3 @ 2009 10 10, 16:01)
sveikos dar kartą ,
rodausi: ružavas mano - minkštas ir storas;ant apnėrimo tų lašiukų po biški svarovskiukus mini prisiuvų, bet čia dar nėra. realiai nelabai jie ir matysis tik lempos ar saulės šviesoj spindesio bus. dar neskalbta, negarinta...
baltas draugei dovanų, atrodo visai paprastas, bet tas apmezgimas ratu pribaigt gali, tai per mažai akių ir ant posūkių tempia, tai per daug akių ir vos ne banguojasi. pusvilnė irgi šiltas, jaučiu ir man tokio reik tik kitos spalvos.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal kas netycia turi sio salikelio schemute
user posted image[/

Man kazko nesueina galai doh.gif
Cia is Lietuvisko kazkokio zurnaliuko, ale kokio g.gif

Busiu baisiai dekinga, jei kas atsilieps thumbup.gif
Atsakyti
Akire3 labai grazus saliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
benomama aciu dar karteli uz shemute 4u.gif 4u.gif viskas gaunasi gerai.Vienoj vietoj buvau suklydus ties viduriu tai gavau ardyt 5 eiles blink.gif o seip labai graziai gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
As ir noriu to ruzavo saliko schemutes (kur yra siek tiek auksciau) jei kas rasit schemute, nepamirskit pasidalint ax.gif
Atsakyti
Rausvo šalio schema. Atsiprašau, nuotrauka labai neryški, bet suprasti eina... Neturiu su kuo nuskanuot
user posted image
Jis buvo žurnaliuke PAČIOS 2009/20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 11 spalio 2009 - 14:41
Laba diena smile.gif
Giriuosi savo moherinuke skara.. smile.gif

user posted image

Raštelis..
user posted image

user posted image
Atsakyti
Mazoji_ labai šauni skara
Atsakyti
Aciu uz ruzavo salio schema. Nelabai ryski, bet tikiuosi iziuresiu kai atsispausdinsiu
Atsakyti