Įkraunama...
Įkraunama...

Taškų dieta

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kaip graziai ruttaly viska paaiskino bigsmile.gif

As gal tik menesiu anksciau uz ja prisijungiau, bet lygiai taip pat sekmingai durniu ligi siol volioju. Tik tiek, kad saziningai kasmenesini mokesti moku lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na dar kas sestadieni cia prisiduodu. Rytoj isvis svarstyklinis kosmaras laukia... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2012 05 11, 21:08)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Kaip graziai ruttaly viska paaiskino bigsmile.gif

As gal tik menesiu anksciau uz ja prisijungiau, bet lygiai taip pat sekmingai durniu ligi siol volioju. Tik tiek, kad saziningai kasmenesini mokesti moku lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif na dar kas sestadieni cia prisiduodu. Rytoj isvis svarstyklinis kosmaras laukia... blink.gif


aš irgi bijau rytojaus...o dar šiandien leidau sau pasibaigt smaližiavimo savaitę ir sukirst šokolado..valios nulis šiuo metu..pasidaviau..bet nuo rytojaus vėl bandau sugrįžt į vėžes...

MES GALIM!!! 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

na, aš kaip ir žadėjau, grįžtu su septynetu.. lotuliukas.gif

Paskutinis svoris: 69.9kg
Pamestas svoris: +500g
Galutinis svoris: 70.4kg

nieko tokio, kitą savaitę bus šešetas ax.gif

kaip jums besisekė?
Atsakyti
laba,

Nasiseke, nes ir negalejo pasisekti - sia savaite didzkio gimtadieni sventem, tai spekit kas visus torto likucius sudorojo??? doh.gif

Tai va. Siryt buvau 105.2, +1.4kg nuo praejusios savaites ir +2.4kg nuo zemiausio tasko su WW verysad.gif

Nu visai nei valios, nei motyvacijos, net nezinau, ka bedaryti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2012 05 12, 09:08)
laba,

Nasiseke, nes ir negalejo pasisekti - sia savaite didzkio gimtadieni sventem, tai spekit kas visus torto likucius sudorojo??? doh.gif

Tai va. Siryt buvau 105.2, +1.4kg nuo praejusios savaites ir +2.4kg nuo zemiausio tasko su WW verysad.gif

Nu visai nei valios, nei motyvacijos, net nezinau, ka bedaryti unsure.gif


svarbiausia nesikrimsti ir baisiai nenusiminti, o susiimti ir eiti toliau..užsispirti ir neturėtų neigiamų minčių...žinau, kad dažnai kyla, aj, aš negaliu, jau tiek sugriešijau, tai velniai nematė...ir pan..bet reikia susitvarkyti su tom mintim ir eiti užsibrėžto tikslo link be jokių abejonių 4u.gif nes visi galim, tik visi mėgstam pasitraukti..ypač tai sunku, kai bandai mesti svorį..nes augti lengva, o mažėti be galo sunku.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Paskutinis svoris: 70.4kg
Pamestas svoris: 1.4kg
Galutinis svoris: 69kg

Džiaugiuosi, bet neramina, kai daugiau nei 1kg nukrenta, nes tuomet reiškia, kad ateinanti savaitė bus sunki, ar net su pliusu g.gif
Atsakyti
laba,

Praejusi savaite: 105.2kg
Siandien: 103.6kg
Pokytis: -1.6kg

Net nezinau, ar tikrai dziaugiuosi, ar siaip ar taip jau pusantro menesio kai tabaluojuosi tarp 103 ir 105, tai siaip jau tiesiog naturalus svorio svyravimas iseina, priklausomai nu oto, kiek is vakaro suvalgius busiu doh.gif

Ruttaly, gal siek tiek skysciu sia savaite sumazejo, uztai ir pliusas sisesnis, kita savaite jie sugris, tai ir maziau nukris, bet jei per dvi savaites vidurkis grazus iseina, tai neverta jaudintis. Esam moteros, o tai reiskia, kad vanduo su ciklu svyruoja i visas puses ir nervus gadina. Pasinagrinek, gal atrasi kokius ciklinius svyravimus savo svorio metimo grafikelyje. mirksiukas.gif

monte Carlo nebepasirodo... Negi pasidave??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2012 05 19, 10:59)
laba,

Praejusi savaite: 105.2kg
Siandien: 103.6kg
Pokytis: -1.6kg

Net nezinau, ar tikrai dziaugiuosi, ar siaip ar taip jau pusantro menesio kai tabaluojuosi tarp 103 ir 105, tai siaip jau tiesiog naturalus svorio svyravimas iseina, priklausomai nu oto, kiek is vakaro suvalgius busiu doh.gif

Ruttaly, gal siek tiek skysciu sia savaite sumazejo, uztai ir pliusas sisesnis, kita savaite jie sugris, tai ir maziau nukris, bet jei per dvi savaites vidurkis grazus iseina, tai neverta jaudintis. Esam moteros, o tai reiskia, kad vanduo su ciklu svyruoja i visas puses ir nervus gadina. Pasinagrinek, gal atrasi kokius ciklinius svyravimus savo svorio metimo grafikelyje. mirksiukas.gif

monte Carlo nebepasirodo... Negi pasidave??? unsure.gif


sveikinimai 4u.gif vadinas, vakare mažiau valgyt, ir ryte gražesnis rezultatas bus tongue.gif

nežinau, man labai blogai krenta per mm..bet čia normalu, o šiaip svoris nelabai reaguoja į kitus svyravimus..vandens visad tiek geriu..nesu labai didelė gėrėja..tik kai jau organizmas reikalauja.. blush2.gif

gal..nežinia.. g.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

jau baisiai sunki savaitė buvo..ne maisto atžvilgiu, bet skrandžiu..viduriai užkietėję buvo, tai didžiąją dalį savaitės kaip balionas pravaikščiojau.. doh.gif bet rezultatai geri..

Paskutinis svoris: 69kg
Pamestas svoris: 1kg
Galutinis svoris: 68kg
Atsakyti
Alio alio!

Ir vel 0... Greiciau +0.3kg, nu bet mmm, tai kaip ir nesiskaito unsure.gif

Ruttaly, grazu ziureti, kaip tu laikaisi, tuoj viska pamesi ir paliksi mane viena cia kukuoti blush2.gif

As beje dar i kazkokias svorio metimo teorijas isisukus esu, bet kad su WW nesipyksta, tai ziuresim, gal kazkas judeti prades mano padangej... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nounoursyte @ 2012 05 26, 12:01)
Alio alio!

Ir vel 0... Greiciau +0.3kg, nu bet mmm, tai kaip ir nesiskaito unsure.gif

Ruttaly, grazu ziureti, kaip tu laikaisi, tuoj viska pamesi ir paliksi mane viena cia kukuoti blush2.gif

As beje dar i kazkokias svorio metimo teorijas isisukus esu, bet kad su WW nesipyksta, tai ziuresim, gal kazkas judeti prades mano padangej... rolleyes.gif


kažkaip man tinka WW sistema..pirmą kartą gyvenime taip lengvai laikausi..žinoma, nesakau, kad nebūna dienų, kai norisi sukirsti viską, kas po ranka..bet labai savęs negraužiu..nueinu ir nusiperku, ką nors skanaus ir nesveiko..gal dėl to man taip lengvai einasi..bent jau kolei kas..tfu tfu tfu..dar niekad tiek ilgai nebuvau išsilaikius..tai įveikus pusę kelio, tikrai širdis džiaugiasi ir viliasi, kad nepalūšiu.. blush2.gif

kokias teorijas? gal kas nors įdomaus? ax.gif
Atsakyti
sveikutes jungiuosi prie jusu sendien puse dienos studijavau sita ale dieta sitam forume prisirinkau visokiu linku ir dabar esu visai pasimetusi , as gyvenu uk ziurejau yra pirkt receptu knygos , tas kalkuliatorius kur skaiciuoja taskus , nu zodziu viskas galkas patartumet ka reiktu isigyti ir kas butu butiniausia is tu visu knygu ir skaiciuotuvu yra net svarstykliu buciau labai dekinga 4u.gif na o rytoj pirksiu jau pagaminta maista ir per rytoju bandysiu viska iki galo issistudijuoti ax.gif kaip jums sekasi ? 4u.gif
Atsakyti