Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai erzina

Ex dalyvis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 25 gegužės 2004 - 20:51
o mane tai labiausiai erzina tai kai geria kambaryje alu, niekada nesusurenka savo tuscius butelius, degu is pykcio kai as juos renku pastoviai mad.gif simta kartu sakiau, kad susirinktu unsure.gif
Atsakyti
Maniškis labai retai mane suerzina. Bet visko gi būna...
Labai nervina, kai jis negirdi - pvz sėdi prie kompo, o aš ką nors pasakoju, po to ko nors paklausiu ir po geros minutės tylos pasidaro aišku, kad jis nė nesikalusė... (Krešinį žiūrint jau net nebesistengiu pasikalbėt...)
Atsakyti
Jo ir aš prisiminiau knysa mane dar kai aš pasakoju ka nors pasakoju, paskui skau, "nu tai kaip Tu galvoji......", o jis sako "ką sakei negirdėjau?", nu tai kaip Jums toks bajaris širstu mad.gif nerealiai.
Atsakyti
Mane tai erzina, kai jis nesa nesa siuksle kokia ismest ir nedanesa smile.gif palieka ant kriaukles (siukline gi spintelej po kraiukle biggrin.gif). Dar erzina, kai tada, kai bunam apsipyke ir as bandau taikytis, kalbeti kazka, jis sako "sha!...komedija eina gera" (nors nixriena jis ten neziuri, o ir rodo visai ne komedija laugh.gif )
Atsakyti
Mane erzina, kad maniskis visada veluoja. Dar nemoka atsiriboti nuo darbo, todel labai daznai negali atsipalaiduoti. Sedi ir mislyja visas uzsiparines, nenori nieko. Erzina, kai visa laisva laika praleidzia prie kompo dirbdamas. O pabandyk papriestarauti, tai atsauna, kad as noriu gerai gyventi, noriu buto, noriu, kad jis butu gerai irengtas ir apsritai, kad pas mane viskas butu kruciausia unsure.gif . Na, nezinau, as tik noriu gyventi kartu biggrin.gif
Atsakyti
joo mane irgi erzina,kai jis nedaklauso ka sneku,nerodo tokio susidomejimo kokiu nors pasakojimu nerimtu,tada gauna biski pylos,o jis tai matai apie savo darba valandu valandas gali pasakoti,liepiu ir as jam manes klausyti issisneku tada nusijuokiam abu,kad klauso kaip kunigas thumbup.gif wink.gif ,del tvarkos tai normaliai,gal ,kad pati nesu darbstuole,tai ir jam nekliuva,esu prie tu tinginiuku,bet jei susitvarkau ir prisiukslina,tai laikykis iskart eina susitvarkyt,pameta rubus belekur,batono trupiniai:0)) wub.gif
Atsakyti
O manishkis mane nervina nosi krapstydamas blink.gif nu *****, kai nieko neveikia tai tik jau ir ziurek, rankos nosyje sad.gif gerai, kad dar nevalgo laugh.gif nors gal geriau tegu surytu nei susuka pirstais ir numeta kur nors mad.gif
Atsakyti
Ale, cia su tuo nedaklausymu, tai ziuriu pas visus vyrus. O apie savo darba gali tauksti nesustodami. Gerai dar, kad maniskis labai tvarkingas. Gyveno vienas savarankiskai nuo 19, tai ir valgyt gamina, ir skalbia, ir tvarkosi, ir siaip labai ”ukiskas”
Atsakyti
QUOTE (PilvuLka @ 2004 04 07, 10:21)
O manishkis mane nervina nosi krapstydamas blink.gif nu *****, kai nieko neveikia tai tik jau ir ziurek, rankos nosyje sad.gif gerai, kad dar nevalgo laugh.gif nors gal geriau tegu surytu nei susuka pirstais ir numeta kur nors mad.gif

laugh.gif laugh.gif O man tai sako - imk, rutuliuka tau susukau laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Fea @ 2004 04 07, 10:25)
laugh.gif laugh.gif O man tai sako - imk, rutuliuka tau susukau laugh.gif laugh.gif laugh.gif

aha man irgi buna pakisha , sako vietoj gumos, pirkt nereikes laugh.gif plexa arba issidukstam, tai ant rankos priklijuoja ohmy.gif
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jo atėne pamirsau pasakyti pagrindini,del nosies krapstymo,tai kai atsisuku jis jau juokdamasis greit istraukia pirsta is nosies,nes zino,kad mane tai nervina siaubingai,niu koks vaizdelis issivaizduokit valgau sau skaniai,o tas bubius krapsto is nosies tai norisi tik apsivemti,bet dabar jau maziau tai daro,kai as nematau laugh.gif laugh.gif laugh.gif ir perst megejas tai irgi zvengiam,leidziu perst jam tik lauke,arba balkone,tai prisijuokiam labai,jei netycia paperdzia namuose turi ateiti ir pabuciuot i papa man tai patinka,bet kiek prisijuokiam tik paperdzia ir varo link papo,vaizdelis geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti