Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai erzina

QUOTE (Dorata @ 2004 04 07, 11:11)
Žiuuuu tie vyrai kokie nešnekūs, o galvojau, kad aš čia tokia vargšė.
Maniškis dar mane nervina, dėl to, kad kai tik grižta namo varo į tuliką pašikt, o vyro gi labai smirda, tai aš jam sakau kai tik grįžtam, tik neik į tuliką, nes aš sisių noriu.
Nes po jo tai reikia kokia 20 min į tuliką neiti, gaiviklis nepadeda, bet dar pagadina.
O darbe jis neina visą dieną kenčia, administracijoj vyras dirba tai nenori, kad kas žinotų kaip jo šūdas smirdi.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Dorata @ 2004 04 07, 12:11)
Žiuuuu tie vyrai kokie nešnekūs, o galvojau, kad aš čia tokia vargšė.
Maniškis dar mane nervina, dėl to, kad kai tik grižta namo varo į tuliką pašikt, o vyro gi labai smirda, tai aš jam sakau kai tik grįžtam, tik neik į tuliką, nes aš sisių noriu.
Nes po jo tai reikia kokia 20 min į tuliką neiti, gaiviklis nepadeda, bet dar pagadina.
O darbe jis neina visą dieną kenčia, administracijoj vyras dirba tai nenori, kad kas žinotų kaip jo šūdas smirdi.

laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (neringa @ 2004 04 07, 09:00)
o mane tai labiausiai erzina tai kai geria kambaryje alu, niekada nesusurenka savo tuscius butelius, degu is pykcio kai as juos renku pastoviai mad.gif simta kartu sakiau, kad susirinktu unsure.gif

Pas mane tas pac. mad.gif mad.gif mad.gif
Dar vienas dalykas - kai aš noriu smileysex.gif o jis pareina iš darbo vėliau ir išgėręs mad.gif mad.gif
Atsakyti
Maniškis nervina,kai nusimaudęs vonios nepraplauna.Vandenį išleidžia,o praskalaut pamiršta.Ryte randi visokių apnašų,nuslinkusių plaukų mad.gif Tai dar gerai,kad nedažnai taip būna.Dar mane nervina jo čiaudėjimas.Nu jau taip garsiai,kad ir numirėlį prikeltų. blink.gif
Atsakyti
O mane nervina, kad manasis toks namiseda. Is visu namisedu pats didziausias. Kai lauke grazus oras, ypac savaitgali, tai jo niekur neistempsi mad.gif Sedi namie ir i TV ekrana spokso. Apie isvykimus i gamta tik pasvajot. Sako, galim vaziuot pas mano tevus, ten sodas yra, stai tau ir gamta mad.gif . O as tai is tokios seimos, kur be isvyku i gamta, pasivaiksciojimu, negali gyvent. Tai ir zyziu visa laika: vaziuojam ten, vaziuojam kitur. Kartais prizyziu ir tada paklauso, o kartais ir is rimtuju supykti tenka...
Atsakyti
O tu, Germante, paimk ir pati kur nors viena iseik. Palik ji ten kuistis su savo TV! Be to , grynas oras ir tau, ir tavo maziukui pilve iseis tik i gera! nezinia ten koks oras Kopenhagoj, bet pas mane, Suomijos tai ne koks - sninga. Bet jei pas tave geras - pirmyn i lauka. thumbup.gif
Atsakyti
Uzknisantis rinkinukas doh.gif : nesneka, buteliu nenusinesa, amziais nemato visko, kas pries nosi padeta, klausimas "ar nematei mano..."- varo is proto( kartais pagalvoju, kad jis aklas), nosi krapsto( pasiteisinimas, kad tokie ilgiau gyvena, nes nosyje yra aktyvinantys centrai), aciu dievuliau is jos nieko netraukia( arba traukia, kai nematau).

Dabar pagalvojau, kaip as su tuo parsiuku gyvenu g.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
O tu irgi nosi krapstyk, buteliu neisnesk isvis - nieko nedaryk ka darei anksciau ir perimk ( nors trumpam jo manieras ir nesveikus iprocius). Pvz.: mane nervina, jog jis niekada neisnesa siuksliu! Niekeda! Tai as galvoju irgi nenesiu. Kai pilnu siuksliu maisu virtuvel prisikaupe kokie trys - tada jis sugalvojo juos isnesti. Nu, galvoju - metu didvyris. Dabar jau beveik siuksliu nenesu....
Atsakyti
QUOTE (Elenyte @ 2004 04 11, 13:57)
O tu, Germante, paimk ir pati kur nors viena iseik. Palik ji ten kuistis su savo TV! Be to , grynas oras ir tau, ir tavo maziukui pilve iseis tik i gera! nezinia ten koks oras Kopenhagoj, bet pas mane, Suomijos tai ne koks - sninga. Bet jei pas tave geras - pirmyn i lauka. thumbup.gif

As einu ir viena ir su draugemis. Bet tiesiog kartais norisi ir su vyru pasivaiksciot. O Kopenhagoje oras siandien visai nieko, saulute sviecia, tik siek tiek vesoka. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (kendi @ 2004 04 07, 08:45)
AS JAU GALVOJU,KAD MANISKIS KALBOS DOVANA PRARADO,NES NEI PATS KA PASAKOJA NEI MANES KLAUSOSI.ISSIGELBEJIMAS -SUPERMAMA,NORS CIA GALIU PAPLEPETI.IR DAR NERVUOJA,KAD ODELES APLINK NAGUS DRASKO...

Taip, mane irgi baisiausiai erzina kai krapsto odeles aplik nagus blink.gif Taip ir dedu per nagus.
Ir dar uzknisa tas jo tooooks protingumas! Sakes , jau man tai iki jo toli biggrin.gif
Atsakyti
labiausiai ezina tai, kad jis zaidzia su kompiuteriu tada kai as noriu buti su juo, bash.gif
Atsakyti
mmmmm... kas labiausiai nervina... tikriausiai jo tylėjimas: galėtų iš karto pasakyti, man tas ar tas nepatinka, bet ne tylėti... košmaras mad.gif
Atsakyti