Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai erzina

QUOTE (Fea @ 2004 04 07, 09:25)
laugh.gif laugh.gif O man tai sako - imk, rutuliuka tau susukau laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Prajuokinai laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (liona @ 2004 04 07, 10:28)
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jo atėne pamirsau pasakyti pagrindini,del nosies krapstymo,tai kai atsisuku jis jau juokdamasis greit istraukia pirsta is nosies,nes zino,kad mane tai nervina siaubingai,niu koks vaizdelis issivaizduokit valgau sau skaniai,o tas bubius krapsto is nosies tai norisi tik apsivemti,bet dabar jau maziau tai daro,kai as nematau laugh.gif laugh.gif laugh.gif ir perst megejas tai irgi zvengiam,leidziu perst jam tik lauke,arba balkone,tai prisijuokiam labai,jei netycia paperdzia namuose turi ateiti ir pabuciuot i papa man tai patinka,bet kiek prisijuokiam tik paperdzia ir varo link papo,vaizdelis geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif

xaxaxaxaaa laugh.gif laugh.gif laugh.gif thumbup.gif thumbup.gif Maniskis ir megejas purpseti, ale jis tik nuo tam tikru produktu biggrin.gif Tai pati kalta mol, kad maitinu pupom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (liona @ 2004 04 07, 10:28)
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jo atėne pamirsau pasakyti pagrindini,del nosies krapstymo,tai kai atsisuku jis jau juokdamasis greit istraukia pirsta is nosies,nes zino,kad mane tai nervina siaubingai,niu koks vaizdelis issivaizduokit valgau sau skaniai,o tas bubius krapsto is nosies tai norisi tik apsivemti,bet dabar jau maziau tai daro,kai as nematau laugh.gif laugh.gif laugh.gif ir perst megejas tai irgi zvengiam,leidziu perst jam tik lauke,arba balkone,tai prisijuokiam labai,jei netycia paperdzia namuose turi ateiti ir pabuciuot i papa man tai patinka,bet kiek prisijuokiam tik paperdzia ir varo link papo,vaizdelis geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif laugh.gif

thumbup.gif geras thumbup.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Na del perdimo tai as daba neshcia irgi megeja perst, gerai, kad vyras in pimpala nepraso buciuot laugh.gif nors ir anas kai[p uzperdzia, tai tik speju vedinti laugh.gif
Atsakyti
Mane tai erzina kai viska lyg ir apsprendziam, nutariam del kazkokio klausimo (dazniausiai del piniginio), kad elgsimes taip ir ne kitaip, nepraeina nei diena, o mano brangiausiasis: tai va zinai cia padariau siek tiek kitaip, ai zinai, pagalvojau taip bus geriau, nu nervina, negaliu pasiplanuoti nes niekada nezinai kas jam saus i galva.
Atsakyti
AS JAU GALVOJU,KAD MANISKIS KALBOS DOVANA PRARADO,NES NEI PATS KA PASAKOJA NEI MANES KLAUSOSI.ISSIGELBEJIMAS -SUPERMAMA,NORS CIA GALIU PAPLEPETI.IR DAR NERVUOJA,KAD ODELES APLINK NAGUS DRASKO...
Atsakyti
Ex dalyvis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žmona: 25 gegužės 2004 - 20:50
QUOTE (Dorata @ 2004 04 07, 12:11)

O darbe jis neina visą dieną kenčia, administracijoj vyras dirba tai nenori, kad kas žinotų kaip jo šūdas smirdi.

laugh.gif laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mane erzina vyro "lėtumas" (kol jis ruošiasi aš jau senai būčiau padariusi...) ir atsako nebuvimas, kai su juo kalbu (nesuprasi išgirdo-neišgirdo, kartoti/nekartoti tą patį kelis sykius..)
Atsakyti
QUOTE (Dorata @ 2004 04 07, 11:11)
o vyro gi labai smirda

laugh.gif laugh.gif thumbup.gif thumbup.gif laugh.gif thumbup.gif laugh.gif
Atsakyti
....nu ir prajuokinot cia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .....Mano vyrelis tai mane nervina,kaip dedasi cukru ir pastoviai ranka sudreba,tipo,kad as ziuriu,o as jau laukiu kol pribarstys thumbup.gif ,nu pribarsto umn.gif umn.gif ir visada ir niekada nenuvalo,jei as nematau....ir dar parduotuvese pastoviai bumba,kad greiciau,tai karsta,tai salta,tai batas trina,tai tas,tai anas g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE (Rasma @ 2004 04 07, 20:56)
.......ir atsako nebuvimas, kai su juo kalbu (nesuprasi išgirdo-neišgirdo, kartoti/nekartoti tą patį kelis sykius..)

Dėl nekalbėjimų, neatsakymų nuspręsta: tai BAISIAUSIA VYRŲ YDA, nes skundžiasi kas antra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorata: 08 balandžio 2004 - 08:23
QUOTE (PilvuLka @ 2004 04 07, 09:21)
O manishkis mane nervina nosi krapstydamas blink.gif nu *****, kai nieko neveikia tai tik jau ir ziurek, rankos nosyje sad.gif gerai, kad dar nevalgo laugh.gif nors gal geriau tegu surytu nei susuka pirstais ir numeta kur nors mad.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Mane tai nervina jo uzsispyrimas - pasake nedarys, tai galiu nors savaite zyzti, menesi verkt - nelaimesiu. tongue.gif

Dar nepatinka, kad neapsukrus, galetu ir daugiau uzdirbti g.gif Bet ne pagal pinigines stori juk rinkausi, o galejau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti