Įkraunama...
Įkraunama...

Kas labiausiai erzina

QUOTE(padraika22 @ 2012 04 03, 11:41)
labai erzina, kad pries jis savo mamai nieko negali pasakyti pries doh.gif ko ji papraso ta viska turi padaryti nors ir nelabai iseina, bet kazka sugalvoja kad tik jai itikti doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif



QUOTE(jotule17 @ 2012 06 11, 14:19)
maniskis ne tik mamai. seseriai ir jos diedui taip pat. mane ta geradario pozicija tuoj pribaigs. Svarbiausia, kad du pastarieji patys tuo paciu gyvenime neatsilygintu!!!  doh.gif


drinks_cheers.gif doh.gif pažįstamas jausmas ir žiauriai erzina schmoll.gif kartais priverčiu pasakyt NE
Atsakyti
QUOTE(gincaryce @ 2012 07 18, 10:27)
drinks_cheers.gif  doh.gif pažįstamas jausmas ir žiauriai erzina  schmoll.gif kartais priverčiu pasakyt NE



Tai, ką gi galit pasidžiaugti, vistik jis paklūsta ne mamai, sesei ir t.t., o jums. Jūs čia svarbiausia, jūs karalienė ir jūsų žodis paskutinis didis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatina: 19 liepos 2012 - 12:57
QUOTE(gincaryce @ 2012 07 18, 10:27)
drinks_cheers.gif  doh.gif pažįstamas jausmas ir žiauriai erzina  schmoll.gif kartais priverčiu pasakyt NE


lotuliukas.gif bet džiaugiuosi ir dėl tiek ax.gif vis žingsnis į priekį mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gincaryce: 24 liepos 2012 - 15:20
QUOTE(gincaryce @ 2012 07 18, 11:27)
drinks_cheers.gif  doh.gif pažįstamas jausmas ir žiauriai erzina  schmoll.gif kartais priverčiu pasakyt NE

O jei jis jus verstų jūsų mamai sakyt ne? g.gif ir apskritai suaugusį vyro verst sakyt ne, kaip mažam vaikui smile.gif jis pats turi to norėt ir suvokt.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 07 24, 17:13)
O jei jis jus verstų jūsų mamai sakyt ne?  g.gif ir apskritai suaugusį vyro verst sakyt ne, kaip mažam vaikui  smile.gif jis pats turi to norėt ir suvokt.


Niekas čia nekalba apie tai, kad nereikia padėt tėvams, čia kalbama apie nenormalų paslaugumą, kai savo planus, laisvalaikį ar darbus turi mest dėl to, kad kažkas kažko paprašė. Tiesiog žmogus nemoka pasakyti NE (pagal jus, pats nesusivokia) tai aš padedu jam susivokt rolleyes.gif Žodį priverčiu, labai jau tiesiogiai supratot, nu nelaikau pririšus, kad nevažiuotų pas mamą lotuliukas.gif

Kai kalbam apie tėvus, dar daugkas gali būti pateisinama, tačiau kai broliai - sesės pradeda naudotis gerumu ir visą gyvenimą jiems reikia pagalbos, nes yra visiškai nesavarankiški ir pripratę būt pasaulio bambom tai... doh.gif imu jautį už ragų ir išaiškinu, kad ne tarnas yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 07 24, 17:13)
O jei jis jus verstų jūsų mamai sakyt ne?  g.gif ir apskritai suaugusį vyro verst sakyt ne, kaip mažam vaikui  smile.gif jis pats turi to norėt ir suvokt.



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nebutinai visada jus teisi mirksiukas.gif visada sakyti "ne" mamai ypac is principo ne itin protinga..as irgi stengiuosi nenusileisti, kad uosviene laimetu, bet nereiskia, kad as visada teisi ir kad jis turi visada priestarauti mamai.
del broliu tai nezinau. maniskis su broliu bendrauja tik darbe ir apie darba, nera artimi, o mano brolis gyvena lietuvoje, be to nera toks, kad visko prasytu. kilimeliu broliams ir gimimems irgi neturi buti mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 27 liepos 2012 - 11:07
QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 27, 11:06)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif nebutinai visada jus teisi mirksiukas.gif  visada sakyti "ne" mamai ypac is principo ne itin protinga..as irgi stengiuosi nenusileisti, kad uosviene laimetu, bet nereiskia, kad as visada teisi ir kad jis turi visada priestarauti mamai.

nereikia suabsoliutinti schmoll.gif tikrai ne visada ir juo labiau ne iš principo, kas laimės. Myliu tuos žmones, puikiai sutariam, bet čia kalbu apie tai kas PER DAUG. Kai savi reikalai nublanksta prieš kitų problemas rolleyes.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Clevermotherr @ 2012 06 19, 23:20)
Maniškis tikras paršas. Ant naktinio stalelio (būtinai vakare, prieš einant miegoti), atsineša užkandžių. Pvz: čipsų, spragėsių, alaus, mišrainės ar dar bala žino ko. Įsijungia TV ir naktinėja..., stebiuosi kaip dar nenutuko. Kiek kartų sakiau, kad taip nebūtų, neklauso nors tu ką. Zbitkininkas. smile.gif , be to, mane labai nervuoja nuolatinis perdimas. Tikras paršas. Kiekvieną dieną šika panosėj. Tiek virtuvėj valgant, tiek gulint lovoj. Iš kur ten tiek dujų, velniai žino. Dar mane labai nervuoja, kad jis totalus iškrypelis. Jis nemoka tvardytis. Viešose vietose, prie draugų tik dar išsirodo, kaip jam rūpi anas galas...


ACIU kad prajuokinote biggrin.gif 4u.gif
Jums gal nejuokinga bet man labai pakilo nuotaika rolleyes.gif
Atsakyti
Erzina kai ziurint telika uzmiega betkuriuo paros metu...o geriausiai, kai pats pasiulo kartu paziuret koki nors gera filma, o as nesutinku, nes zinau kad uzmigs. Jeigu ir ikalba pasiziuret, jam net neipusejus vistiek uzmiega nors zada kad tikrai nemiegos mad.gif mad.gif visuomet viena lieku filmo ziuret...persti jau atpratinau, nosi retkarciais pakrapsto, bet pamates mano zvilgsni tuoj apsimeta nieko nedaras laugh.gif nemegejas kur iseit pasivaikscioti kartu ar siaip kanors nuveikti, nors abu tikrai daug dirbam ir tokiu progu pasitaiko labai retai... fool.gif
Atsakyti
Pasimetimas maisto parduotuvese.Nuolat nuperka ne to,ko reikia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo due drops: 16 rugpjūčio 2012 - 02:34
QUOTE(natur @ 2012 07 17, 21:09)
oho tai tada man kyla irgi keistas klausimas , o ka jus darote  blink.gif ? ar valgyt padarote ar vyras gamina?
dar ir tualeta valo , tai nors TV leiskit zmogui paziuret



QUOTE(ZBITKA @ 2012 07 18, 08:49)
tikrai idomu, o ka darote jus, jeigu vyras skalbia, dziausto, siurbia, valo toleta g.gif  g.gif


Nu pyyyyypiec doh.gif O tai norit pasakyt, kad sitie darbai tik moterims nuo pat gimimo prirasyti?
Ji tuo tarpu gali SM pliurpti ar manikiura darytis.

Jei i tema, tai paskaicius pasisakybus tegaliu pasidziaugti, kad gyvenu viena - niekas panosej neperdzia, kojiniu pakampese nemeto, intymumo valandele mazdos vardu nevadina biggrin.gif
Atsakyti
kruvos indu, popieriuku, trupiniu snt stiklinio kompiuteriaus staliuko doh.gif
kai pasakau isnest-isnesa, bet pats susipranta gal karta per savaite doh.gif
Atsakyti