Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sutaupyti perkant maistą?

Ar matėte žiniasklaidoje pranešimus apie atliktą tyrimą dėl maisto kainų?

Šis tyrimas padėjo atskleisti, kad skaitant etiketes bei lyginant kainas galima sutaupyti iki 20 proc.

Daugiausia sutaupyti galima perkant pieniškas dešreles. Tos pačios aukščiausios kokybės, panašaus svorio dešrelių pakuočių kainos skyrėsi 37 proc. (2,49 Lt). Taip pat nemažai sutaupyti galima atidžiai renkantis juodą duoną (18 proc., arba 0,40 Lt), pieną (15 proc., arba 0,32 Lt). Mažiausiai sutaupyti pavyks perkant jogurtą – 4 proc. (0,10 Lt).

Maisto produktų kainų lyginimas yra dalis vartotojų informavimo kampanijos „Žinok savo teises ir laimėk“, inicijuotos Europos Sąjungos.

Visą informaciją apie tyrimą galite rasti čia http://ecc.lt/zinokt...-20-proc-pigiau


O čia yra interviu su tyrimą atlikusia Zita Čeponyte http://www.youtube.c...h?v=brI5m8M-mp0
Atsakyti
Kam kurti naują temą jei pilna temų apie taupymą, na gaunasi balaganas .......
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2009 08 31, 16:05)
aš mėsą sumalu, tada pakepinu svogūnų ir sumaišau su prieskoniais. Dar labai mėgstu morkų pridėt, kai verdu mėsą kartu išverdu ir pora morkų, paskui sumalu. Čia vienos super mamytės idėja
---
Pasakyk, kaip ledus gaminti bigsmile.gif . Turiu pusė litro grietinėlės, kaip kartas ryte nusigraibiau nuo pieno, gal sunaudočiau

Gera mintis su morkomis bigsmile.gif Reikės pamėginti thumbup.gif
---
Dar neragau, nežinau ar skanu lotuliukas.gif Šiaip dariau ir grietinės, jogurto ir vyšnių 4u.gif Dar truputis cukraus ir medaus ax.gif

QUOTE(Tacita @ 2009 08 31, 17:58)
isleidziam maistui apie400-600lt,cia su kavinem jau ir su mazaja 9 men dukryte.Oi,meluoju,misinukas jai apie  250lt plius,tai ba,ne tiek ir mazai jau... 

oho, nedaug labai thumbup.gif Viską perkat? ax.gif
Atsakyti
Senąją temą apie taupų maitinimąsi tęsiame čia...
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2009 08 31, 20:28)
Kad ir 3 Lt, bet jei tektų išmest - gaila vis dėlto blush2.gif


nu sophu pabandyt, arba dar kitų pasiklausk, negi čia forume nieks negamino žuvies faršo kotletų g.gif g.gif g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 08 31, 20:46)
daug diskusijų kad mažai išleidai? tai valio, sveikintina 4u.gif

taip... Jai anksčiau buvo daug kalbos kad negalima lygint šeimų išlaidų maistui kai šeima turi paramą iš kaimo su tom, kurios neturi ir pan... Todėl skaičiukai ir lieka tik mano faile po pastarųjų diskusijų unsure.gif Taip neįnešiu sumaišties.
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 08 31, 22:41)
taip... Jai anksčiau buvo daug kalbos kad negalima lygint šeimų išlaidų maistui kai šeima turi paramą iš kaimo su tom, kurios neturi ir pan... Todėl skaičiukai ir lieka tik mano faile po pastarųjų diskusijų  unsure.gif  Taip neįnešiu sumaišties.


kodel negalima lygint, negalima lygint kai tėvai vaikus badu specialiai marina verysad.gif , o kitie jiems tūkstančius išleidžia.
taip kad rėžk, man įdomu kiek išleidi maistui, kai turi kaimą, nes aš manau kad gal daug nesutaupysi, juk daržovės nėra brangios g.gif g.gif g.gif
nors kai turi daržovių savų, gali iš jų visko daugiau pagamint g.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 08 31, 23:46)
kodel negalima lygint, negalima lygint kai tėvai vaikus badu specialiai marina verysad.gif , o kitie jiems tūkstančius išleidžia.
taip kad rėžk, man įdomu kiek išleidi maistui, kai turi kaimą, nes aš manau kad gal daug nesutaupysi, juk daržovės nėra brangios g.gif  g.gif  g.gif
nors kai turi daržovių savų, gali iš jų visko daugiau pagamint g.gif

kastonele, kad ir kaip smagu būtų su tavim dabar detaliai viską aptart, bet aš šiandien jau "shut down" unsure.gif Miego stoka po savaitgalio gastrolių... Jeigu kas nors konkrečiai domina tai rašyk klausimus, ryt ateisiu su ryto arbata ir atsakysiu mirksiukas.gif O jei ir klausimų nebus tai vistiek kažkokią ataskaitą suregsiu savarankiškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2009 08 31, 22:51)
kastonele, kad ir kaip smagu būtų su tavim dabar detaliai viską aptart, bet aš šiandien jau "shut down"  unsure.gif  Miego stoka po savaitgalio gastrolių... Jeigu kas nors konkrečiai domina tai rašyk klausimus, ryt ateisiu su ryto arbata ir atsakysiu  mirksiukas.gif  O jei ir klausimų nebus tai vistiek kažkokią ataskaitą suregsiu  savarankiškai 4u.gif



matai mano uošviai turi sodyba, anyta pensininkė, todel sodina daug daržovių, priveža ir mums, bet mes retai ką iš jų darom, pastovi, arba sudžiūsta kaip morkos, burokėliai, arba visai nenaudojam kai cukinijos, kopūstai. todėl ir klausiu ar įmanoma sutaupyti kai daržoves duoda. man tai ne, nes vyras sriubų nevalgo, daržovių taip pat mažokai, tik tiek kiek prie mėsos ir bulvių doh.gif
aš viena kiek suvalgau tiek, likusios į šiukšlinę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 01, 00:06)
bet mes retai ką iš jų darom, pastovi, arba sudžiūsta kaip morkos, burokėliai, arba visai nenaudojam kai cukinijos, kopūstai. todėl ir klausiu ar įmanoma sutaupyti kai daržoves duoda. man tai ne, nes vyras sriubų nevalgo, daržovių taip pat mažokai, tik tiek kiek prie mėsos ir bulvių doh.gif
aš viena kiek suvalgau tiek, likusios į šiukšlinę blush2.gif

Morkas ir burokėlius laikyk šaldytuve sandariose dėžutėse - išsilaikys visą žiemą mirksiukas.gif
O cukiniją ir kopūstą gali naudoti darydama troškinius su faršu.
Ot kad kas man tokią anytą duotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 08 31, 23:33)
Morkas ir burokėlius laikyk šaldytuve sandariose dėžutėse - išsilaikys visą žiemą  mirksiukas.gif
O cukiniją ir kopūstą gali naudoti darydama troškinius su faršu.
Ot kad kas man tokią anytą duotų  biggrin.gif


ačiū 4u.gif
viskas būtų gerai, jei vyras mėgtų daržovių troškinius ar ką nors iš daržovių, bet deja, jam kepsniai, mėsa, kotletai essen.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(kastonele @ 2009 09 01, 01:40)
ačiū 4u.gif
viskas būtų gerai, jei vyras mėgtų daržovių troškinius ar ką nors iš daržovių, bet deja, jam kepsniai, mėsa, kotletai essen.gif  gun_bandana.gif


maniskis yra panasaus tipo rolleyes.gif bet vakar valge tokia kose (bulves, morkos, cukinijos) su karbonadu ax.gif reik truputi gudrauti mirksiukas.gif o jei burbes, tai sakyk, cia vitaminai cool.gif

buvau parasiusi savaites meniu, bet nesilaikau jo schmoll.gif nupirkau bananu, desreliu, planavau daryti lietinius, bet bananus suvalgem taip, nes megstam su kava wub.gif o desreles eina per pusrycius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Camea: 01 rugsėjo 2009 - 06:07