Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(sann @ 2010 08 09, 17:41)
Sveikutės, iš peraugusių agurkų darau AGURKLĘ:
5 kg nuluptų agurkų
0,5 kg svogūnų
2 arbatiniai šaukšteliai citrinos rūgštelės
3 šaukštai druskos
100 gr.petražolių lapelių

Agurkus, svogūnus supjaustome kubeliais, susmulkiname petražolių lapelius, sudedame rūgštelę, druską, palaikome apie 2 val, sudedame i stiklainius ir pasterizuojame.
Tinka prie mėsos, o ypač sriubai. Skanaus


Tiesiog palaikyti?

O pasterizuoti reiketu orkaiteje 110 laipsiu apie 15 min, ar as kazka supainiojau, tiek daug info galvoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simike @ 2010 08 07, 08:37)
Aš tik pajuokavau  lotuliukas.gif Kuo daugiau receptų, tuo geriau, yra iš ko rinktis. Bet man tie kaitinimai - tai juodas laiko gaišimas, jei dar reiktų visas daržoves kaitint, tai nusišaučiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jei darai 3-4 stiklainiukus tai gal...nes pvz aš kai darau kokių 10 man į jokį puodą netipltų pasterizuot,ir kiek tada laiko užimtų kelios partijos .Esu darius pomidorus kur pasterizuot reikėjo nu tai 5 puslitrukus vos į puodą sutalpinau...

o dėl agurkų dariau pagal Simikesreceptą ,šian bandysiu pagal Lusasitos...palyginsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Vakar atsidariau paragaut agurkėlius su garstyčiomis (galvojau jeigu nevalgomi,kad nelaikyt ir išmest).Na tai mano nuostabai,agurkai nerealūs thumbup.gif Nerealiai traškūs.Tik sūroki.Tai arba mano šaukštai dideli arba gal netyčia per daug įdėjau,visgi naktį darant trūksta budrumo biggrin.gif O gal taip turiu būt?
Dar reiks paragaut Uspaskicho ir su citrinos rūgštim.Žiūrėsim kurie skaniausi,teks dar padaryt tada.Nors įdomu ar suvalgysim mes juos ir taip per žiemą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 08 09, 15:33)
kokias plantacijas augnat tu agurku  blink.gif  blink.gif  g.gif
as penktadieni nuskyniau kibira, sekmadieni vel kibira, ir tai jau dalinu, kas tiek besuvalgys, kai dar uzpernyksciu yra  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  O kai po keturis kibrus per skynima g.gif  o gal idelius auginat.  g.gif


xix, skinu kasdien. O kai nedirbu - dukart per dieną. Pas mane konservuoti agurkėliai nedidesni nei pirštas. Ir kasdien nuskinu ~ 3 kibirus.
Čia viskas dėl godumo pavasarį - 17 pakelių susodinau (dauguma jų hibridiniai gausiai derantys) biggrin.gif
Bet ir pernai labai daug buvau prikonservavus, visi sakė, kad penkiems metams užteks. O balandžio mėnesį baigėsi blink.gif
Pernai daug visokių receptų išbandžiau. Ant kiekvieno stiklainio klijavau etiketę ir rašiau pagal kokį receptą daryta - kad šiais metais žinočiau geriausius. Na, ir labiausiai patiko mums agrukai pagal Dziunką thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 08 11, 11:51)
Vakar atsidariau paragaut agurkėlius su garstyčiomis (galvojau jeigu nevalgomi,kad nelaikyt ir išmest).Na tai mano nuostabai,agurkai nerealūs thumbup.gif Nerealiai traškūs.Tik sūroki.Tai arba mano šaukštai dideli arba gal netyčia per daug įdėjau,visgi naktį darant trūksta budrumo biggrin.gif O gal taip turiu būt?
Dar reiks paragaut Uspaskicho ir su citrinos rūgštim.Žiūrėsim kurie skaniausi,teks dar padaryt tada.Nors įdomu ar suvalgysim mes juos ir taip per žiemą biggrin.gif



Pasidariau ir as kelis stiklainiukus su garstyciom...bet jau labai neapetitnai atrodo doh.gif bet tikiuosi, kad skonis bus geras. Kiek islaikiusi atidarei? Planuoju paragaut ar verta man dar pasidaryt cool.gif
Atsakyti
Lusasita ten tam recepte rei butinai garstyciu grudų,bet aš ju nedejau,nes neturiu...gal nieko blogo,a?
ir žolių nedėjau ,tik krapų...nu bet žiūrėsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra2 @ 2010 08 11, 12:14)
Pasidariau ir as kelis stiklainiukus su garstyciom...bet jau labai neapetitnai atrodo  doh.gif  bet tikiuosi, kad skonis bus geras. Kiek islaikiusi atidarei? Planuoju paragaut ar verta man dar pasidaryt cool.gif


Pastovėjo apie 2 savaites. Tai vat,kad jie neapetitnai atrodo,tai ir nusprendžiau patikrint biggrin.gif Na bet skonis tikrai vaizdui neprilygsta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 08 11, 13:37)
Pastovėjo apie 2 savaites. Tai vat,kad jie neapetitnai atrodo,tai ir nusprendžiau patikrint biggrin.gif Na bet skonis tikrai vaizdui neprilygsta cool.gif


A, tada aisku, man dar ankstoka tada ragaut, nes dar tik kelios dienos kaip rusy ax.gif
Atsakyti
pradariau ir aš saviškius su garstyčiom - po 4d stovėjimo, buvo aštroki, vaikams neduočiau, bet mums su MB thumbup.gif: Ir visai gražiai tos garstyčios plaukioja g.gif (aš su naminėm dariau, jos panašios į prancūziškas, kai matosi grūdeliai...) Dar labai smalsu paragauti 2 bulgariškų - marinatas man labai patiko thumbup.gif:

Mergaitės - o kodėl jūs taip bijot acto ir nekalta laikot citrinos rūgštį? Juk tai tas pats š... tik kitoj rankoj lotuliukas.gif nebent imtumėtė tikros citrinos sultis ar naudotumėt tik kaukazines slyvaites, vat čia būtų natūralų, o dabar gi, ta citrinos rūgštis net prie citrinos negulėjus, koks jau čia gėris? g.gif vaikų darželiuose ją griežtai uždraudė naudoti...
Imkit marinatui pvz obuolių actą, nes vynuogių biški brangu....
Atsakyti
as kazkuriais metais emiau obuoliu acta, bet visai nepatiko man tie agurkai. Gal todel, kad nesusipratau obuoliu acto stipriai daugiau pilstelt. O juk zinojau gi, kad procentukai skiriasi doh.gif
Atsakyti
merginos padekit man prasau, perverciau visa tema, bet nerandu tu matavimu..kiek saukstu yra 60gr druskos? 4u.gif
Atsakyti
Parvažiavau iš sodo ir parsitempiau 2 kibirus agurkų ir 2 kibirus pomidorų, eisiu marinuoti, tik va nežinau kuriuo receptu g.gif , turbūt bandysiu kokį naują receptėlį iš šiandien pirkto žurnalo, niu kaip vaikas negaliu atsidžiaugti 135 įvairūs marinavomo receptai.
Papildyta:
QUOTE(liaga @ 2010 08 11, 15:54)
merginos padekit man prasau, perverciau visa tema, bet nerandu tu matavimu..kiek saukstu yra 60gr druskos? 4u.gif

trys kupini valgomi šaukštai, turiu lentelę iš žurnalo išsikirpus, tai baisiai daug žinau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti