Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas ant tekstilės

Rankom tai drasių drasiausiai biggrin.gif Bet esu skalbus ir skalbyklėje .Aišku neatrodo paskui kaip ką tik priklijuota ,bet neatsilupa tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 25 rugpjūčio 2009 - 20:49
IDĖJOS IŠ INTERNETO ,ČIA RUSAIČIŲ DARBAI
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aš irgi pirmą kartą bandžiau šeštadienį,jau rodžiausi dekupažo darbelių parodėlės temelėje, bet pasirodysiu dar kartelį ax.gif
user posted image
user posted image
o aš anudoju Hobby line klijus tekstilei čia
ir kontūrą šiuo atveju blizgų čia
Atsakyti
Jennifer ,labai smagūs darbeliai mirksiukas.gif thumbup.gif
Aš irgi nusipirkau Hobby line klijus ,bet dar neišbandžiau .O tą kontūriuką reikia užlyginti ?
Atsakyti
As ir pasirodysiu,dekupazavau medziagyte,o paskui aptraukiau ja dezute ir knygele krikstui.Man sis budas labai patiko ir ne toks sudetingas kaip ant kieto pavirsiaus.Naudojau klijus is Artmanijos thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki,
Na štai ir mano pirmieji dekoruoti maišeliai džiovintiems obuoliams. Labai smagu dekoruoti medžiagėlę thumbup.gif
http://img198.images...amp;via=mupload
Papildyta:
http://img198.images.../dscf1403t.jpg/
Atsakyti
Žiūriu aš į 88888888 įmestas nuotraukytes, ir į čia įdėtas, ir man atrodo, kad čia įdėti darbai daug gražesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(abc12355 @ 2009 08 29, 21:57)
Na štai ir mano pirmieji dekoruoti maišeliai džiovintiems obuoliams. Labai smagu dekoruoti medžiagėlę thumbup.gif

Na puikumėlis thumbup.gif mirksiukas.gif

QUOTE(Borri @ 2009 08 29, 22:24)
Žiūriu aš į 88888888 įmestas nuotraukytes, ir į čia įdėtas, ir man atrodo, kad čia įdėti darbai daug gražesni ax.gif

Įmetu kartais nuotraukų iš neto tam ,kad būtų kuo daugiau info ant ko galima dekoruoti ir gal kas pasigaus kokią idėją mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=abc12355,2009 08 29, 21:57]
Sveiki,
Na štai ir mano pirmieji dekoruoti maišeliai džiovintiems obuoliams. Labai smagu dekoruoti medžiagėlę thumbup.gif
Labai dailus maiseliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus!

Dar didesnis noras tobulinti rankelę atsirado...Dabar darysiu staltiesę močiūtei dovanų.Jeigu pavyks būtinai pasirodysiu ax.gif
Atsakyti
Tema "užmigo" rolleyes.gif
Pakelsiu aukščiau ax.gif
Iš interneto platybių ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Oioioioijoi kaip liūdna, kad užmigo tėmelė....Nors aš ir pati niekaip nerandu laiko...vis per tuo darbus...bulvės, konservacija.... verysad.gif Na, bet reiks susiimti.
Atsakyti