Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas ant tekstilės

QUOTE(abc12355 @ 2009 08 29, 21:57)
Sveiki,
Na štai ir mano pirmieji dekoruoti maišeliai džiovintiems obuoliams. Labai smagu dekoruoti medžiagėlę thumbup.gif
http://img198.images...amp;via=mupload
Papildyta:
http://img198.images.../dscf1403t.jpg/

thumbup.gif maiseliai atrodo

tik vat man klausimukas iskilo, ar konturai apipiesti apie paveiksliuka, kad kliju nesimato, ar as ne tokius klijus naudoju kad man labai jau jie matosi kur klijuota?

Gal kas bande klijus "decoart" medium?
Atsakyti
As tai neapipiesineju ,bet galima apipiesti. Man tai vienos firmos matosi ,o kitos nesimato .
Decoart nebandziau.
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2009 09 15, 15:44)
As tai neapipiesineju ,bet galima apipiesti. Man tai vienos firmos matosi ,o kitos nesimato .
Decoart nebandziau.

o tai kokios firmos nesimato? g.gif
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2009 09 15, 16:06)
o tai kokios firmos nesimato? g.gif

Dabar neprisimenu kurios doh.gif ,nes turiu 3,bet jei neklystu tai sitas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(v&g&d @ 2009 09 15, 17:07)
As mat visai zalia dekupazo reikaluose  rolleyes.gif o kur gauti pirkti tokiu?ar internetu yra?

Butent situs pirkau "dailininkuose "Cvirkos gatvej , o visu kitu yra visose rankdarbiu prekiu parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2009 09 15, 17:16)
Butent situs pirkau "dailininkuose "Cvirkos gatvej , o visu kitu yra visose rankdarbiu prekiu parduotuvese.

viskas aisku...ieskosiu....

Aciu uz info... 4u.gif
Atsakyti
Atnešė šiandien paštininkė mano mediumą tekstilei bigsmile.gif . Pirkau tą artmanijos, bet man viena neiašku - pirma įtrinti į audinį, po tai kai išdžius užklijuoti servetėlę (beje, galima klijuoti tik servetėlę?). Bet tai kaip man tiksliai tiek įtrinti, kiek riekia? Negi apsibrėžti su pieštuku kontūrus? Juk su servetėlė gana sunkoka. Atsiprašau, už, turbūt, kvailus klausimus, tiesiog labai norisi nesugadinti, dar prieš pora savaičių pasisiuvau šitam reikalui maišelį thumbup.gif
Atsakyti
Tepu po apacia ir is kart dedu ant virsaus servetele ,ir tepu ant virsaus .Galima lengvai su kreida pasipiesti konturiukus ,bet as tai is akies tepu .Dar priklauso nuo serveteles ,yra tokiu skystu ,kad gali is kart ant virsaus tepti ,klijai persigeria .Arba yra toks savaime isnykstantis markeriukas specialiai tekstilei ,pasipaisai ,o jis paskui isnyksta .Maciau Meno muzoj ,dailininku reikmenyse ,manau ju daug kur yra . Na ir paskui po geros paros uzlyginti reikia lygintuvu .Ka patogu isversti i isvirkscia puse ,tai issiverciu ir taip uzlyginu , jei nepatogu ,tai lyginu per sumustiniu popieriu .
Naujos pagalveles fragmentas ax.gif
user posted image
Atsakyti
Ačiū labai. Reikės prisiruošti ir ketvirtadienį išbandyti tuos klijus. Manau, kad bandysiu tepti tiesiai per servetėlę. O šiaip, turiu tokio ryžinio labai gražaus, bet jis jau turbūt šiek tiek per kietas, ane?
Atsakyti
Galima ir ryzini ,bet bus labai jau stora toj vietoj .
Atsakyti
[quote=88888888,2009 09 15, 18:22]
Naujos pagalveles fragmentas ax.gif

ne nu klausyk, medis, tekstilė, stiklas, dekopatchas (nu kaip ten rašos blush2.gif )
šeima badu nemiršta? servetkas perki... o duonos namo parneši ? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaKa @ 2009 09 15, 20:46)
ne nu klausyk, medis, tekstilė, stiklas, dekopatchas (nu kaip ten rašos  blush2.gif )
šeima badu nemiršta? servetkas perki... o duonos namo parneši ? lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne tik duonos lotuliukas.gif visa sekmadieni prie puodų virtuvėj prastovėjau ,kad tik neduok Die nieks nesukūstų namie lotuliukas.gif Tarpuose tarp puodų dar kalną dėžių baltai nusidažiau biggrin.gif

Dar ir sode pasiknisu biggrin.gif Čia iš sodo ,prasom vaišintis 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 88888888: 15 rugsėjo 2009 - 20:19