Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinis vanduo - kokį geriat, pagal ką perkat?

gerdavau Vichy citrinu skonio. dabar silpnai gazuota Rasa. o Darida sublogus doh.gif
Atsakyti
Beje, merginos, kalbant apie sublogimą - ar gali mineralinis (su angliarūgšte, be angliarūgštės) padėti sulieknėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaistute32 @ 2012 08 08, 10:25)
Beje, merginos, kalbant apie sublogimą - ar gali mineralinis (su angliarūgšte, be angliarūgštės) padėti sulieknėti? smile.gif

Jei vartosit tik mineralinį, tai spėju, kad pavyks sublogt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 08 13, 19:40)
Jei vartosit tik mineralinį, tai spėju, kad pavyks sublogt lotuliukas.gif


Čia jau žiaurus... biggrin.gif O jei rimtai tai numesti svorio galima, jei pagreitėja medžiagų apykaita, o ją pagreitinti galima daug judant, geriant mineralinį ir lankant visokias vandens procedūras. Bent jau pirmus du dalykus, manau, visoms realu padaryt smile.gif
Atsakyti
O man patinka tik beskonis ir negazuotas. Žodžiu, paprastas vanduo. smile.gif dar Vytautas.
Atsakyti
Man patinka Zalia giria ,vishy mineralinis,bet jau Vytautas ir Birute tai fui schmoll.gif Nors jie sveikiausi kaip sako blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaistute32 @ 2012 08 08, 09:25)
Beje, merginos, kalbant apie sublogimą - ar gali mineralinis (su angliarūgšte, be angliarūgštės) padėti sulieknėti? smile.gif


Aha,kaskarta pries valgant isgerkite litriuka mineralinio ir palaukite 10 minuciu.Tuomet galite jau valgyti,aisku,jei dar tilps i skranduka... 4u.gif
Atsakyti
Šiaip perku Neptūną, kartais atsigeriu ir Borjomi mineralinio vandens man jis labai patinka, bet jo dažnai gerti negalima, jis yra sveika, bet turi būti normuota, nes ten labai daug mineralų. smile.gif O skrandis tikrai atsigauna po tokio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsų šeima geria ,,Rasą" thumbup.gif
Atsakyti
Man asmeniškai nepatinka ir mano organizmas netoleruoja labai sūraus mineralinio, tokių kaip Rasa medium ar Vytautas, tad skaniausias man Borjomi smile.gif
Atsakyti
jei negazuota tai '' Neptuno'', jei gazuota ''Vytautas'' smile.gif
Atsakyti
mes geriame vichy gazuota su citrina,kiti neskanus
Atsakyti