Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinis vanduo - kokį geriat, pagal ką perkat?

o geriant kasdien Vytautą ir Birutę ar kitus smarkiai perdruskuotus vandenis nenutinka nieko? blink.gif maniau,kad kasdieniam vartojimui per daug natrio g.gif

kokius pokyčius pastebėjo forumietės, gerdamos Vytautą ar pan.? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiVidz: 08 spalio 2009 - 15:07
kokio tik negeriau,bet vis tiek darida man pirmoj vietoj pagal skoni.zinoma,pasikeite skonis,bet ir prie sito "prastesnio" skonio jau pripratau.o po jos vytautas ir birute 4u.gif
Atsakyti
Mes geriam Vytautą, nebepamenu ar skaičiau ar girdėjau, kad svarbu, kad mineraliniame vandenyje būtų kalio, o šiame yra ax.gif
Atsakyti
Anksciau gerdavau vichy mineralini, bet dabar visai nebereriu, tik negazuota vandeni ax.gif Zalia giria - pats skaniausias thumbup.gif
Atsakyti
labai megstu Vittel, smagu kai kokia akcija uztaikau biggrin.gif o ir lietuviski skanus, Akvilė, Vytautas, tik zinokit, kad Vytauto negalima taip jau kasdiena gerti biggrin.gif nes nors ir keista, bet ir mineraliniu drusku gali buti organizmui per daug smile.gif tad siam mineraliniui reikalingas saikas smile.gif
Atsakyti
geriu tik negazuota(Montavit,Bonaqua,Zalia giria)Vyras geria gazuota Rasa.
Atsakyti
Man tai Vytautas skaniausias, ir dar kazkokia nuostalgija nuo senu laiku ... g.gif
Atsakyti
Visa seimyna geria "Vytauta" biggrin.gif
Atsakyti
As geriu Druskininku "Rasa" ir "Tiche" megstu smile.gif

"Vytautas" man nepatika rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruttaa: 12 lapkričio 2009 - 20:43
Mes geriam Vichy,Vytautas ir Birute per surus. ax.gif
Atsakyti
BORJOMI wub.gif Pats geriausias vanduo. Tik biski brangokas
Alternatyviai renkames visada Vytauta arba Birute. Dar Darida skanus.
Atsakyti
Mes geriam tik VICHY mineralini,vyras gazuota,o as negazuota su vaiku.. Pats skaniausias,o kiti man kazkokie beskoniai doh.gif
Atsakyti