Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

salotos su tunu

ryziai
biuselio kopustas
paprika
pomidorai
svogunai arba porai
majonezas
tunas


user posted image
Atsakyti
Shirshe, geras receptas lotuliukas.gif thumbup.gif

Atsakyti
O vis dėlto, čia reikia dėti briuselio kopūstus ar žiedinius (nes juos matau nuotraukoje)...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 05, 11:35)
O vis dėlto, čia reikia dėti briuselio kopūstus ar žiedinius (nes juos matau nuotraukoje)...? g.gif

nu nebūtum profesionalė 4u.gif aš net nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čalykušu @ 2006 09 05, 10:50)
nu nebūtum profesionalė 4u.gif aš net nepastebėjau ax.gif


Aš irgi dabar tik išsiryškinau lotuliukas.gif

O jei žiediniai tai virti ar žali?
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2006 09 05, 12:06)
Aš irgi dabar tik išsiryškinau lotuliukas.gif

O jei žiediniai tai virti ar žali?


ot gera as seimininke doh.gif net kopustu neskiriu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
cia tie kur ant vieno stiebelio daug kopusteliu,tokie garbanoti blush2.gif blush2.gif
dejau zalius,tik atskuriau jos smulkiai ir viskas
rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pesimiste @ 2006 09 05, 13:11)
ot gera as seimininke  doh.gif  net kopustu neskiriu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
cia tie kur ant vieno stiebelio daug kopusteliu,tokie garbanoti  blush2.gif  blush2.gif
dejau zalius,tik atskuriau jos smulkiai ir viskas
rolleyes.gif


A... Tai tada žiediniai kopūstai, dar kiti juos vadina kalafiorais mirksiukas.gif Aš tai nežinau kaip atrodo briuselio kopūstai blush2.gif Pekino žinau, žiedinius žinau, o briuselio ne schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(pesimiste @ 2006 09 05, 13:11)
ot gera as seimininke  doh.gif  net kopustu neskiriu  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
cia tie kur ant vieno stiebelio daug kopusteliu,tokie garbanoti  blush2.gif  blush2.gif
dejau zalius,tik atskuriau jos smulkiai ir viskas
rolleyes.gif


A... Tai tada žiediniai kopūstai, dar kiti juos vadina kalafiorais mirksiukas.gif Aš tai nežinau kaip atrodo briuselio kopūstai blush2.gif Pekino žinau, žiedinius žinau, o briuselio ne schmoll.gif
Atsakyti
Štai kaip atrodo briuselio kopūstai smile.gif Beje, labai skanūs rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 05, 14:10)
Štai kaip atrodo briuselio kopūstai smile.gif  Beje, labai skanūs rolleyes.gif

user posted image



Toms kurios nežino, kad aiškiau būtų... tai vaizdas tų briuselinių tai panašus į paprastų, tik jie tokie mažučiai mažučiai mirksiukas.gif (nuotraukoje mastelio nesimato, tai gali kas pamanyt, kad Sonatina paprastus kopūstus nufotografavo rolleyes.gif )
Atsakyti
user posted image

Štai kaip jie atrodo šalia normalių kopūstų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta @ 2006 09 05, 15:36)
Toms kurios nežino, kad aiškiau būtų... tai vaizdas tų briuselinių tai panašus į paprastų, tik jie tokie mažučiai mažučiai  mirksiukas.gif (nuotraukoje mastelio nesimato, tai gali kas pamanyt, kad Sonatina paprastus kopūstus nufotografavo  rolleyes.gif  )


Ačiū, kad pasakei, o tai galvojau, kad kaip paprastas kopūstas bigsmile.gif

QUOTE(Sonatina @ 2006 09 05, 15:43)
user posted image

Štai kaip jie atrodo šalia normalių kopūstų smile.gif


Ačiū, dabar tai jau viskas aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 10 09, 19:03)
user posted image
Pomidorai idaryti varske ir zalumynais

    Jums prireiks: 1 kg vidutinio dydzio prinokusiu pomidoru
                      400g varskes
                        2-ju skilteliu cesnako
                        2-ju saukstu alyvuogiu aliejaus
                        druskos
                      maltu kajano pipiru
                        sviezio baziliko

    Gaminimas: Pomidorus nuplaukite, nusausinkite, nupjaukite virsuneles, atsargiai isimkite minkstima. Varske sumaisykite su alyvuogiu aliejum, smulkintu cesnaku, smulkiai supjaustytu baziliku.Paskaninkite druska ir kajano pipirais. I paruostus pomidorus dekite varskes. Patiekalas lengvai gaminamas, tinka vegetarams.


Merginos, kas čia per pipirai? Žiūrėjau šiandien parduotuvėje ir nemačiau tokių g.gif Gal jie kaip nors kitaip vadinasi, ar ką? HELP, noriu išbandyti šį receptuką šeštadienį angel_sadangel.gif
Atsakyti