Įkraunama...
Įkraunama...

Buteliukų sterilizatoriai

O i AVENT sterilizatoriu tinka tik AVENT buteliukai?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 05 01, 18:48)
O i AVENT sterilizatoriu tinka tik AVENT buteliukai?



Į elektrinį tinka dauguma buteliukų smile.gif O i mikrobanginį tai nežinau, nes neteko susidurti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indare: 01 gegužės 2010 - 17:55
Gal patartumete kokius vertetu isigyti buteliukus ir kiek ju reiktu? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 05 02, 16:19)
Gal patartumete kokius vertetu isigyti buteliukus ir kiek ju reiktu? g.gif  ax.gif


Na, aš kol kas nusipirkau Avent patį mažiausią 125ml, jei kartais prireiktų, tai pradžiai tikrai užteks, o daugiau nusipirksiu pagal poreikius. Gali būti, kad visai tų buteliukų ilgą laiką nereikės ir tikrai neverta daug pirkti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Indare @ 2010 05 02, 19:59)
Na, aš kol kas nusipirkau Avent patį mažiausią 125ml, jei kartais prireiktų, tai pradžiai tikrai užteks, o daugiau nusipirksiu pagal poreikius. Gali būti, kad visai tų buteliukų ilgą laiką nereikės ir tikrai neverta daug pirkti 4u.gif

ta pati ir as galvoju....avent elektrini sterilizatoriu ir avent pasildytuva gavau dovanu...siaip pati gal buciau dar nepirkusi, gal man ju ir neprireiktu....
o buteliukas jau su soskyte buna viename komplekte ar atskirai reikia pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 05 02, 20:52)
ta pati ir as galvoju....avent elektrini sterilizatoriu ir avent pasildytuva gavau dovanu...siaip pati gal buciau dar nepirkusi, gal man ju  ir neprireiktu....
o buteliukas jau su soskyte buna viename komplekte ar atskirai reikia pirkti?



Aš tai pirkau kartu su mažiausio nr. čiulptuku, kad tiktų nuo gimimo. Buvo kartu su buteliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indare @ 2010 05 02, 20:59)
Aš tai pirkau kartu su mažiausio nr. čiulptuku, kad tiktų nuo gimimo. Buvo kartu su buteliuku smile.gif

o tai tame paciame ciulputke skyluciu veliau daugiau negalima padaryti? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2010 05 03, 11:09)
o tai tame paciame ciulputke skyluciu veliau daugiau negalima padaryti? g.gif  ax.gif


Na, tikrai nežinau, bet yra pirkti didesniems vaikučiams skirtų čiulptukų ir jie tinka taip pat visiems Avent buteliukams smile.gif
Atsakyti

 ! 
Skelbimams skirta "Skelbimų lenta"!
Atsakyti
Mes gavom dovanu Lovi mikrobangini sterilizatoriu. Labai patogus dalykas, viska sudedi i dangtuka, ipili reikiama kiek ivandens, uzdedi ant virsaus buteliuka ir per 90s. viskas issisterilizuoja smile.gif Super thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galit man i az parasyti ar yra sukurta bandra tema kur perka parduoda sterilizatorius, jei tokia yra, bukit geros parasykit nuorodele. labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Naudojau avent elektriny. Super daikciuks. Buteliukai tikrai svarus.
Atsakyti