Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

Merginos gal kuri nors esate meginusios sita produkta,labai sudomino jis mane,Egipto zeme esu patenkinta,įdomu kaip si pudrytė. bigsmile.gif http://www.kvapuoaze...grindas--grimas
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 08 29, 22:39)
Dar nežinau. Jei nerasiu nieko geresnio, naudosiu tą pačią Clarins.
O tu? smile.gif
Na, man ji irgi nepasirodė labai skysta.

Ziemai Clarins man bus per sausa,siunciuosi Chanel Mat Lumiere,nezinau kaip ten su ja bus rolleyes.gif

QUOTE(Finna @ 2009 08 30, 14:57)
Tai turbūt nuo odos priklauso. Aš esu turėjus Dior Forever, mano odai netiko, labai greitai pradėdavo blizgėti veidas, atrodydavo kaip su taukais išteptas doh.gif Chanel Mat Lumiere nebandžiau, bet labai ji man rūpi biggrin.gif Tik, kad Lietuvoj nėra tokio atspalvio, kokio man reiktų, o siųstis...

As irgi neradau tinkamo atspalvio,tai isbandziau kitos Chanel pudros 20Clair spalva,ji man tiko,tai butent sia spalva siunciuosi Mat Lumiere.Na netiks blogiausiu atveju nesiu i isparduotuve.O jei tiks dziaugsiuosi nes ir mokejau maziau nei cia pirkt smile.gif
Atsakyti
o man chanel mat lumiere nu visai nepatinka. grinai kaip kauke uzsideda.. vitalumiere dar dar,bet ji nemaskuoja g.gif ką čia sugalvojus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 08 31, 01:08)
o man chanel mat lumiere nu visai nepatinka. grinai kaip kauke uzsideda.. vitalumiere dar dar,bet ji nemaskuoja g.gif  ką čia sugalvojus ax.gif

nesistebiu. Mat lumiere riebiai odai, Vitalumiere sausai odai. Skirtingiems odom tipams. Kol nepradėsit naudot krempudros pagal savo odos tipą, tol nerasit sau tinkančios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 31 rugpjūčio 2009 - 07:33
Ar esate kanors mėginusios iš Bourjois firmos kreminiu pudryciu 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2009 08 31, 01:08)
o man chanel mat lumiere nu visai nepatinka. grinai kaip kauke uzsideda.. vitalumiere dar dar,bet ji nemaskuoja g.gif  ką čia sugalvojus ax.gif

mt lumiere ir man kaip kauke,todel kad odos tipas ne tas,o vitalumiere superine,kad maskuotu ja galima tepti kelis sluoksnius tikrai nesimatys,pabandykit,as jau isbandzius
Atsakyti
Siandien isbandziau Chanel megineli, ant jo parasyta teint mat eclat ir matte reflecting, tai nors blizgesiukas ir islindo bet siaip tai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas isbandet Guerlain parure gold fluide ? labai
domina atsiliepimai ... rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
O kokiam odos tipui ji skirta?Koks spf faktorius?
Atsakyti
Dairausi ir as i Chanel Mat Lumiere, nes EL Light bus per sausa man rudeni, jau dabar sausina vietom, nors oda rieboka. Neapsisprendziu del spalvytes. Mergaites, Chanel kosmetikos tik Kristutej yra, ar ir Douglas?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 09 01, 13:10)
Dairausi ir as i Chanel Mat Lumiere, nes EL Light bus per sausa man rudeni, jau dabar sausina vietom, nors oda rieboka. Neapsisprendziu del spalvytes. Mergaites, Chanel kosmetikos tik Kristutej yra, ar ir Douglas?

Mano nuomone Mat Lumiere yra sausesne uz EL DW Light smile.gif
Tiek Chanel tiek EL yra Douglase 4u.gif
Douglase pasigendu tik Givenchy ir Guerlain verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 09 01, 13:10)
Dairausi ir as i Chanel Mat Lumiere, nes EL Light bus per sausa man rudeni, jau dabar sausina vietom, nors oda rieboka. Neapsisprendziu del spalvytes. Mergaites, Chanel kosmetikos tik Kristutej yra, ar ir Douglas?

Man kaip ir Malenai Mat Lumiere atrodo daug sausesne.
Tai tu cia per vasara nusisausinai oda mirksiukas.gif Tau reikia kito kremo sakyciau.
Beje sia problema kuo puikiausiai ispres makiazo baze.Pasitepus ja,nei viena krempudra nesausins odos ax.gif
Atsakyti