Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

as tai is sothys isbandziau bent nzn tikslaus pawadinimo,nes pyle man is meginuko i buteliuka manaji doh.gif Tai nieko gero spalwa gal ir beweik tinkama bet matosi wisos sausos wietos ant weido,man nei is el,nei siaip is kitu pudru spalwu nebuwo,pacios swiesiausios tai kaip kokioms negrems,o as esu baltute,tai nzn kokia krempudra ieskotis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 09 01, 13:26)
Man kaip ir Malenai Mat Lumiere atrodo daug sausesne.
Tai tu cia per vasara nusisausinai oda  mirksiukas.gif Tau reikia kito kremo sakyciau.
Beje sia problema kuo puikiausiai ispres makiazo baze.Pasitepus ja,nei viena krempudra nesausins odos  ax.gif

drinks_cheers.gif As daznai naudodavau sia gudrybe po ziemos sezono.Baze tepiau tik issausejusias vietas.
Atsakyti
Mano oda problematiska - misri. Naudoju stai sia pudra.
http://www.salvete.c...-cover-make-up/
Labai patinka, gerai maskuoja nelygymus, neberia. smile.gif))

Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 09 01, 12:39)
drinks_cheers.gif As daznai naudodavau sia gudrybe po ziemos sezono.Baze tepiau tik issausejusias vietas.

Vis delto nusipirkau Chanel Mat Lumiere pudryte, tepiausi parduotuvej ant veido, man atrodo, kad siuo metu ji man labiau tinka, tai surizikavau rolleyes.gif
Atsakyti
Kokia spalva Chanel imei?
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2009 09 01, 15:45)
Vis delto nusipirkau Chanel Mat Lumiere pudryte, tepiausi parduotuvej ant veido, man atrodo, kad siuo metu ji man labiau tinka, tai surizikavau rolleyes.gif

siaip tai jei oda bent kazkiek linkusi riebaluotis turetu tikti
Atsakyti
QUOTE(addicted @ 2009 09 01, 15:51)
Kokia spalva Chanel imei?

Paemiau 40 (Beige). Nors dabar idealiai tiko 50 nr., bet pagalvojau, jog tuoj nusviesesiu ir bus per tamsi smile.gif

QUOTE(vetruze @ 2009 09 01, 15:53)
siaip tai jei oda bent kazkiek linkusi riebaluotis turetu tikti

Pas mane riebi odyte, tik po vasaros kiek pasausejus rolleyes.gif
Atsakyti
Dar karteli isbandziau Kanebo Sensai Fluid Finish tik si karta kita spalvyte, konsultante parinko idealia thumbup.gif tik kazkaip pastebejau, kad ji man nosi kazkaip keistai padengia g.gif bet visa diena su ja jauciausi puikiai thumbup.gif
Nesuprantu Douglas "politikos" biggrin.gif Panoramoje reikia moketi uz tai, kad ipilia pabandymui, o Akropolyje duoda uz dyka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 08 31, 19:48)
O kokiam odos tipui ji skirta?Koks spf faktorius?


SPF 15 ...

daugiau cia
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 08 30, 17:09)
Ziemai Clarins man bus per sausa,siunciuosi Chanel Mat Lumiere,nezinau kaip ten su ja bus rolleyes.gif
As irgi neradau tinkamo atspalvio,tai isbandziau kitos Chanel pudros 20Clair spalva,ji man tiko,tai butent sia spalva siunciuosi Mat Lumiere.Na netiks blogiausiu atveju nesiu i isparduotuve.O jei tiks dziaugsiuosi nes ir mokejau maziau nei cia pirkt smile.gif


O man Clarins visai odos nesausina. Nors iš pradžių atrodė, kad sausins, bet jau daugiau nei pusmetį tik ją naudoju ir nesausina bigsmile.gif

Kai gausi Mat Lumiere, parašyk kaip tau jinai smile.gif Gal ir aš susigundysiu biggrin.gif

QUOTE(Ridma @ 2009 08 31, 14:42)
Ar esate kanors mėginusios iš Bourjois firmos kreminiu pudryciu 4u.gif  bigsmile.gif


Esu turėjusi Matt Lovely
user posted image

Man nepatiko- greitai išlįsdavo blizgesys ir ant veido užtepta krempudra labai matydavosi schmoll.gif

QUOTE(^^liutuke @ 2009 09 01, 14:45)
Vis delto nusipirkau Chanel Mat Lumiere pudryte, tepiausi parduotuvej ant veido, man atrodo, kad siuo metu ji man labiau tinka, tai surizikavau rolleyes.gif


Labai lauksiu atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2009 09 01, 13:36)
as tai is sothys isbandziau bent nzn tikslaus pawadinimo,nes pyle man is meginuko i buteliuka manaji  doh.gif Tai nieko gero spalwa gal ir beweik tinkama bet matosi wisos sausos wietos ant weido,man nei is el,nei siaip is kitu pudru spalwu nebuwo,pacios swiesiausios tai kaip kokioms negrems,o as esu baltute,tai nzn kokia krempudra ieskotis  verysad.gif


givenchy photo'perfection turi labai sviesiu atspalviu. pati esu baltaode, naudoju ir esu patenkinta
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2009 09 01, 21:38)

Labai lauksiu atsiliepimų 4u.gif

Atsiliepimas apie Mat Lumiere toks: Pudra skystesne nei EL light, todel pasidenge lengviau, o ir spalvyte man labiau tinka. Nepasakyciau, jog ji yra visiskai matine, suteikia sveiko svytejimo, kas man patinka. Kol kas neblizgu, ziuresiu kaip iki vakaro istempsiu - specialiai netepiau nieko ant virsaus smile.gif Taip pat manau, kad si pudra siek tiek drekina, o ir pamaskavo neblogai, nors ant pakuotes rasoma, jog tai fluidas mirksiukas.gif
Atsakyti