Įkraunama...
Įkraunama...

Kreminės pudros

QUOTE(werda @ 2009 12 06, 22:22)
Antra kart pirikau estee lauder double wear light.
Oda nera riebi, labiausiai patinka del to, kad issilaiko pudra iki vakaro. Niekur ji nedingsta, kaip buna su kitom. Pralenke mano mylima chanel teint innocence


Gal galit palyginti kuri labiau maskuoja, kuri geriau išlieka ir kuri yra labiau matinė tik užtepus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elegant @ 2009 12 06, 22:50)
Gal galit palyginti kuri labiau maskuoja, kuri geriau išlieka ir kuri yra labiau matinė tik užtepus?  ax.gif

visas sias funkcijas geriau atlieka estee lauder
Atsakyti
Finna, keista,man Chanel Mat Lumiere ilgiau matiskuma laiko uz Clarins Truly Matte,nors tokiu oru abi vienodai.Abiem labai dziaugiuosi thumbup.gif


QUOTE(werda @ 2009 12 06, 22:22)
Antra kart pirikau estee lauder double wear light.
Oda nera riebi, labiausiai patinka del to, kad issilaiko pudra iki vakaro. Niekur ji nedingsta, kaip buna su kitom. Pralenke mano mylima chanel teint innocence

O as siandien gavau antraja Clarins Trully Matte wub.gif
YSL DWL man iki vakaro niekaip neissilaiko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(werda @ 2009 12 07, 13:02)
visas sias funkcijas geriau atlieka estee lauder


O kaina jų kiek žinau vienoda pas mus? Gal kas žino ar LT įmanoma rasti EL DWL 1.0 atspalvį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elegant: 07 gruodžio 2009 - 19:42
QUOTE(Elegant @ 2009 12 07, 20:40)
O kaina jų kiek žinau vienoda pas mus? Gal kas žino ar LT įmanoma rasti EL DWL 1.0 atspalvį?

Kaina 129LT,atspalvi rasti lengva visur biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nors esate isbandziusios sias 2 pudras, pabandziau abejas, bet kazkaip nepastebejau skirtumo, nezinau kuria rinktis g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 12 07, 16:38)
O as siandien gavau antraja Clarins Trully Matte wub.gif

koki atspalvi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2009 12 07, 16:38)
Finna, keista,man Chanel Mat Lumiere ilgiau matiskuma laiko uz Clarins Truly Matte,nors tokiu oru abi vienodai.Abiem labai dziaugiuosi thumbup.gif
O as siandien gavau antraja Clarins Trully Matte wub.gif
YSL DWL man iki vakaro niekaip neissilaiko schmoll.gif


Man estee lauder DWL kaip priklijuota: kaip atrodo veidas tik pasidazius, toki nuvalau vakare. Pudra kaip "prikalta" prie veido. thumbup.gif Oda nera labai riebi, sike tiek pasausejus ziema, gal del to ir nenubega niekur
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 12 08, 02:54)
Ar kas nors esate isbandziusios sias 2 pudras, pabandziau abejas, bet kazkaip nepastebejau skirtumo, nezinau kuria rinktis  g.gif
user posted image
user posted image

as ir nusipirkusi buvau, ir visiskai nepatiko schmoll.gif man isvis sitos pigios pudros labai prastos ivairiu firmu uz pamasia kaina
Atsakyti
Labas vakaras, nzn ar ten klausiu, bet gal kam teke naudot Guerlain Parure Aqua?neseniai pradejau naudot bet nezinau ar cia nuo jos ar tik sutapimas, bet pradejo oda net ne tai kad pleiskanot, bet luptis ruozais doh.gif net nzn kaip paaiskint, bet atrodo tragiskai, siaip mano oda sausa, gal sakau del to kad ji su mineralais ar kuo ten,tai del to netiko, gal dar kam taip buvo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(teardrop @ 2009 12 08, 22:15)
Labas vakaras, nzn ar ten klausiu, bet gal kam teke naudot Guerlain Parure Aqua?neseniai pradejau naudot bet nezinau ar cia nuo jos ar tik sutapimas, bet pradejo oda net ne tai kad pleiskanot, bet luptis ruozais doh.gif  net nzn kaip paaiskint, bet atrodo tragiskai, siaip mano oda sausa, gal sakau del to kad ji su mineralais ar kuo ten,tai del to netiko, gal dar kam taip buvo? g.gif

nu as sia pudra naudoju nr.3, bet man nesilupa
gal jus pilinga padarykit odai, po to kokia baze panaudokit gal geriau bus
Atsakyti
sveikutes, susigundziau isbandyti kokia pudryte is Estee Lauder, tik neapsisprendziu kuri labiau tiktu sausai odelei, nes uzsitepus kitas pudrytes net nupleiskanoja veidukas unsure.gif ir ar as kazka sumaisiau, ar Kristianoj galima pirkti pisltomos sios pudros? blush2.gif
Atsakyti