Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Schino @ 2009 10 20, 12:53)
Aciu labai smile.gif bet maisais?? O jie sausi kaip suprantu, zinok, pasimeciau, net nebezinau ka daryt, norisi padaryt ispududi, kad pati darysiu, bet o jei nesigaus ar dar koks biesas  unsure.gif  gal seip dar koki superini tortuka zinai?  ax.gif  4u.gif

Nu jo,megstu kokusus tai kepu daznai su jais ka nors,be to kartais pasitarnauja kai nebera kuo apibarstyti tortui sonu.
Zinok,ispudi padarytum,skonis kaip bounty sokoladuku,turetu gautis,nes nera sunku,kiek zinau keletas mergaiciu tikrai isbande ir pavyko joms.
As daug tortu esu kepusi,man daug patinka,dabar mergaitems buvo uzejusi manija-rafaelo svajone kept,receptukas kazkur idetas,as pati nebandziau,negaliu pasakyt,bet atsiliepimai tikrai geri.
Man sis tortukas labai patiko tortas "labirintas",labai grazus pjuvis,tikrai nesunkai pasidaro,as megstu sokoladinius,kavos skonio...
Atsakyti
Daividija norejau paklausti o jei tortui labirintas kepciau viena biskvita pvz 26 cm formoje ar butu gerai ar ne permaza butu forma nes man taip paprasciau butu nelabai dar sugebeciau ten su dviem blush2.gif
Atsakyti
Koruklu, Srove, drugelis, aguonele, Nerytė - noriu visų skanėstų ir daug wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Linsta @ 2009 10 20, 16:02)
Daividija norejau paklausti o jei tortui labirintas kepciau viena biskvita pvz 26 cm formoje ar butu gerai ar ne permaza butu forma nes man taip paprasciau butu nelabai dar sugebeciau ten su dviem blush2.gif

Turi omeny,supilti visa tesla i ta forma?
manyciau per maza g.gif be to tau nebus kaip supjaustyti juostelemis biskvito.
Vienas biskvitas kepamas didelej skardoj(kur buna orkaitese),jis supjaustomas juostelemis,o kitas kepamas torto formoj(kuris perpjaunamas,kad gautusi du biskvitai).Tikrai bandyk,niekas negime mokedamas,jei gerai isplaksi tesla,turetu gautis mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kuri kepete torta STIKLO sukes?

Prie tortu ar saldziu su nuotraukom ieskot recepto?
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 10 20, 19:53)
Gal kuri kepete torta STIKLO sukes?

Prie tortu ar saldziu su nuotraukom ieskot  recepto?
ax.gif



ar sito ieskai? g.gif
http://www.supermama...;#entry23564039
Atsakyti
aguonele, ar galetum patikslinti del to Puraus apelsininio pyrago? Kiek tiksliai miltu jam reik? Tikrai tik 60 gr?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brno @ 2009 10 21, 10:03)
aguonele, ar galetum patikslinti del to Puraus apelsininio pyrago? Kiek tiksliai miltu jam reik? Tikrai tik 60 gr?
Aciu  4u.gif

tikrai tikrai tik 60 g reikia 4u.gif pyragas gaunas velniskai purus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 10 20, 08:02)
manau kad gavosi, juk ji ir neturi kristi i dugna, "dugnas" pagrindas turi butu sokoladinis  tas biskvitas, o virsus varske smile.gif. Nu bent jau as taip manau, ir IKI tam puslapyuje yra taip. O gal buru galima pamatyti foto? ar nefotkinote?
As jau kelis kartus kepiau ta pyraga ir viskas visad pavyksta  ax.gif

Nefotkinau, nes į svečius nešiausi ax.gif aš suchaltūrinau su juo ir gavosi kaip originalas smile.gif jį kepiau silikoninėje formoje, o išimant paėmiau ir apverčiau pyragą, tai ir gavosi varškė dugne, o viršų apipuošiau..... o šiaip skonis tai superinis man jo....

Kalbat apie kokosų drožles, aš vakar visus Šiaulius apdaviau kol suradau jų doh.gif kai nereikėdavo tai vis už akių užkliūdavo, bet kai prisireikė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 10 21, 10:05)
Kalbat apie kokosų drožles, aš vakar visus Šiaulius apdaviau kol suradau jų doh.gif kai nereikėdavo tai vis už akių užkliūdavo, bet kai prisireikė doh.gif


O kur radai? bigsmile.gif nes kartais kai reikia arba visai nebūna, arba po kokį 50 g pakeliai tik doh.gif
Atsakyti
norfose sveriamų nebūna pas Jus?????
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 21, 12:39)
norfose sveriamų nebūna pas Jus?????

dar ir sveriamu buna?
tik ne pas mus schmoll.gif
Atsakyti