Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 17:40)
nu jūs ir duodat, toli man iki jūsų huh.gif bet stengiuosi nors ką skanaus pagamint

"ZEBRAS"

/3f/36fe892ad3da.jpg[/img][/url]

as irgi toki zebra darau,labai skanu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mergaites,siandien as laimingas.Radau recepta,kuri buvau pametus.Si pyraga pirma karta kepiau pries 10m ir jis buvo pats paciausias.Taigi pristatau
Sokoladinis varskes pyragas
125g.margarino
0,5st.cukraus
1kiausinis
1a.s sodos
1,5st.miltu
2s.kakavos
Sumaisyti,suformuoti 2 gabalus ir atsaldyti

Idarui:
1pak.varskes sumaisyti su kiausinio tryniu,1/4st.cukraus ir 1s.krakmolo,ir atsargiai imaisyti isplakta baltyma

1 gabala teslos uztarkuoti ant skardos dugno,uzpilti idara ir vel uztarkuoti kitu gabalu teslos
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kettim @ 2009 10 21, 16:57)
as irgi toki zebra darau,labai skanu. drinks_cheers.gif

man kiek riebokas jis, ir pagal tą receptą nedaug gaunasi, surija chebra vienu prisėdimu(su uošviais gyvenam)

QUOTE(*Jonė* @ 2009 10 21, 17:05)
Mergaites,siandien as laimingas.Radau recepta,kuri buvau pametus.Si pyraga pirma karta kepiau pries 10m ir jis buvo pats paciausias.Taigi pristatau
                            Sokoladinis varskes pyragas

Idarui:
1pak.varskes sumaisyti su kiausinio tryniu,1/4st.cukraus ir 1s.krakmolo,ir atsargiai imaisyti isplakta baltyma

1 gabala teslos uztarkuoti ant skardos dugno,uzpilti idara ir vel uztarkuoti kitu gabalu teslos
user posted image

o kokia varškė čia turi būti? 4u.gif
Atsakyti
Dejau liesa,pirktine,aisku galima su visokia,skonis delto nenukentes
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
sorry už klausimą ne vietoj blush2.gif
gal galit pasiūlyt kokį pyragą ar kažką panašaus į keksą su uogiene (daug turiu ir noriu sunaudot kažką skanaus iškepdama)..
any suggestion? būčiau laaaabai dėkinga:)
trupininio pyrago kepti nebesinori..
Atsakyti
QUOTE(Veg@ @ 2009 10 21, 18:58)
man kiek riebokas jis, ir pagal tą receptą nedaug gaunasi, surija chebra vienu prisėdimu(su uošviais gyvenam)


mes tai dviese kelias dienas niamniojam. biggrin.gif keksai visi rieboki. smile.gif
Atsakyti
DAIVIDIJA , dar klausimukas iki penktadienio biggrin.gif o ziurek, kiek to konjako ar romo reikia pilti i bounty ( apytiksliai gramais g.gif ), kad po to man vaikai neuzverstu koju , kai pavarysiu alkoholio lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Schino: 21 spalio 2009 - 22:27
QUOTE(*B.A* @ 2009 10 21, 12:44)
dar ir sveriamu buna?
tik ne pas mus  schmoll.gif

Didelėj kokioj Norfoj pažiūrėk, jie turi ir sveriamų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 10 21, 17:14)
atsakyti tikrai negaliu  g.gif  man ir pakrito, bet nezymiai ... siaip pacioj gamyboj nera nei nieko sudetingo. gal iskart istraukei is orkaites ? o skonis bent tenkino?

biggrin.gif skonis tai thumbup.gif netraukiau is kart,jis man jau bekepant sukrito,viena minute issiputes,o kita ziuriu jau sukrito blush2.gif tas ir yra,kad man patinka ir gamyba pati nesudetinga,ir nebrangus iseina,ir skanus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 10 21, 20:25)
DAIVIDIJA , dar klausimukas iki penktadienio biggrin.gif o ziurek, kiek to konjako ar romo reikia pilti i bounty ( apytiksliai gramais  g.gif ), kad po to man vaikai neuzverstu koju , kai pavarysiu alkoholio  lotuliukas.gif biggrin.gif

Nu cia jau pagal skoni,uztenka ir 1 valgomo sauksto,duoda skoni vistiek,bet jei megstat stipriau galima ir daugiau ipilti,as kazkaip tai vis sliuksteliu negailedama,man skanu kremai su alkoholio aromatu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgav.. @ 2009 10 21, 20:48)
sorry už klausimą ne vietoj blush2.gif
gal galit pasiūlyt kokį pyragą ar kažką panašaus į keksą su uogiene (daug turiu ir noriu sunaudot kažką skanaus iškepdama)..
any suggestion? būčiau laaaabai dėkinga:)
trupininio pyrago kepti nebesinori..


Jei skaitai rusiškai va čia daugyyyyyyyybė receptų kaip skaniai sunaudot uogienę mirksiukas.gif tikiuosi išsirinksi ką nors biggrin.gif
Atsakyti