Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

QUOTE(Masculine @ 2009 09 08, 21:18)
Nu sorry, kaip sakant...  doh.gif  "Pirmokeliui i mokykla priespieciams spurgu", kosmaras... Moteros, visai negalvojat kuom atsiprasant seriat savo atzalas. Ruduo, geriau butu kokius 2 obuoliukus ar slyvu idet, nu gerai, extra - bandele su selenomis...  doh.gif  doh.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 09 08, 20:18)
Nu sorry, kaip sakant...  doh.gif  "Pirmokeliui i mokykla priespieciams spurgu", kosmaras... Moteros, visai negalvojat kuom atsiprasant seriat savo atzalas. Ruduo, geriau butu kokius 2 obuoliukus ar slyvu idet, nu gerai, extra - bandele su selenomis...  doh.gif  doh.gif


o ko ne? ne kas dien, bet retkarčiais galima ir spurgą wub.gif mes kai nusibosta sumuštiniai, avižiniai dribsniai pusryčiams net kėksą ar tortą pjaunam ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziwiliute: 08 rugsėjo 2009 - 21:15
QUOTE(Masculine @ 2009 09 08, 20:18)
Nu sorry, kaip sakant...  doh.gif  "Pirmokeliui i mokykla priespieciams spurgu", kosmaras... Moteros, visai negalvojat kuom atsiprasant seriat savo atzalas. Ruduo, geriau butu kokius 2 obuoliukus ar slyvu idet, nu gerai, extra - bandele su selenomis...  doh.gif  doh.gif

O ar kas nors sakė, kad tas pirmokėlis suvalgys kilogramą tų spurgų? mirksiukas.gif O ar pirmokėlis mielai valgys bandelę su sėlėnomis... labai abejoju ax.gif Sveika mityba yra labai gerai, aš taip pat savo vaikus prie to pratinu, bet didžioji gauna ir spurgą ir bandelę ir pyrago gabalėlį. O mokykloj ,kaip žinia, vaikai minta čipsais ir visu kitu panašiu "gėriu", joks vaikas negrauš obuolio šalia tokių draugų smile.gif Geriau rinktis mažesnę blogybę iš dviejų smile.gif Na čia žinoma mano nuomonė, kiekviena mama savo vaiką auklėja ir maitina pagal savo požiūrį smile.gif Bet manau kiekvienas vaikas po to atsirenka, kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 09 08, 21:18)
Nu sorry, kaip sakant...  doh.gif  "Pirmokeliui i mokykla priespieciams spurgu", kosmaras... Moteros, visai negalvojat kuom atsiprasant seriat savo atzalas. Ruduo, geriau butu kokius 2 obuoliukus ar slyvu idet, nu gerai, extra - bandele su selenomis...  doh.gif  doh.gif


SPURGOS labai grazios ir nemanau kad cia reikia taip sutirstinti spalvas. Na netikiu kad kuri mama kiekviena diena deda vaikui spurgu i mokykla. Musu mokykloje labai grieztai ziurima ka vaikai priespieciu dezutes turi, bet retkarciais leidziama kazko kitokio ideti - paivairinimui.
Ir siaip pamascius, jei laikaisi tokiu grieztu mitybos taisykliu, nera ko po saldumynu skyrelius dairytis.
Atsakyti
Noriu kepti Cypsiuko mielines spurgas ziedelius, bet turiu tik sausu mieliu pokeliuose, ar jos tiks cia?O pieno ir vandens tada nebedet? Taip ir isminkyt?
Atsakyti
Aš darau visada su sausom mielėm šias spurgas ,tik sausų dedu 7g., o viską toliau pagal receptą. Bet mieles aš išsitipdau ir tada supilu ,nes greičiau pakyla taip.
Atsakyti
Jus darote spurgas ziedelis su sitom mielem? O kokiam kiekyje tada jas istirpdyt?
Atsakyti
Taip Cipciuko žiedelius darau, o ištirpinu kokiam 50ml šilto pieno. Čia imant iš to paties nurodyto kiekio, ne papildomai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 09 rugsėjo 2009 - 07:21
QUOTE(daividija @ 2009 09 08, 14:05)
As esu ju kepusi daug,tai man labiausiai paliko ispudi va sitas,jau toooks skanus,kad apsirijimas. wub.gif

Dekinga uz receptuka
Atsakyti
QUOTE(Vaiiva @ 2009 09 08, 21:29)
O ar kas nors sakė, kad tas pirmokėlis suvalgys kilogramą tų spurgų? mirksiukas.gif  O ar pirmokėlis mielai valgys bandelę su sėlėnomis... labai abejoju  ax.gif  Sveika mityba yra labai gerai, aš taip pat savo vaikus prie to pratinu, bet didžioji gauna ir spurgą ir bandelę ir pyrago gabalėlį. O mokykloj ,kaip žinia, vaikai minta čipsais ir visu kitu panašiu "gėriu", joks vaikas negrauš obuolio šalia tokių draugų smile.gif  Geriau rinktis mažesnę blogybę iš dviejų smile.gif  Na čia žinoma mano nuomonė, kiekviena mama savo vaiką auklėja ir maitina pagal savo požiūrį  smile.gif  Bet manau kiekvienas vaikas po to atsirenka, kas ir kaip smile.gif

drinks_cheers.gif
Pirmiausia ar obuolio pakaks vaikui?Siaip duodam pinigu jam,tai eidamas nusiperka atsigert ir zinoma kokia bandele ar spurga su dzemu,arba mokyklos valgykloj perka arbata ir bandele ir tikrai ne su selenomis,dabar nori kad sumustiniu ideciau ir arbateles,tai taip ir darau
Papildyta:
QUOTE(editamm @ 2009 09 08, 22:01)
SPURGOS labai grazios ir nemanau kad cia reikia taip sutirstinti spalvas. Na netikiu kad kuri mama kiekviena diena deda vaikui spurgu i mokykla. Musu mokykloje labai grieztai ziurima ka vaikai priespieciu dezutes turi, bet retkarciais leidziama kazko kitokio ideti - paivairinimui.
Ir siaip pamascius, jei laikaisi tokiu grieztu mitybos taisykliu, nera ko po saldumynu skyrelius dairytis.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu,merginos,baikit gincytis apie sveika-nesveika maista,geriau kepkit pyragus ir kitoms rodykit.Mano vaikai is vis nevalgo sveiko maisto,tik gryna mesa,be jokiu darzoviu,nevalgo jokiu sriubu,ryziu,makaronu.Nieko nevalgo,tik mesa ir desra,ir nieko as jiems nepadarau ir jie auga sveiki.
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2009 09 08, 15:48)
o kur receptas  g.gif

Labai labai atsiprašau blush2.gif

Varškės pyragas su pudingu
Atsakyti